Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Kožená mini peňaženka Secrid Miniwallet Original Green

Nie je skladom
Kód produktu
SECRID-8718215286707
Vaša cena (s DPH) 60,00 €
Varianta Green
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Všestranná minipeňaženka z kože s hladkou semianilínovou povrchovou úpravou pre prirodzený vzhľad.


Miniwallet je všestranná peňaženka, ktorá je kompaktná, avšak prekvapí úložnou kapacitou. Patentovaný mechanizmus umožňuje okamžitý prístup k vašim kartám vďaka jednému jednoduchému pohybu. Hliníková vrstva chráni karty nielen pred ohýbaním či prasknutím, ale taktiež pred nežiaducou bezdrôtovou komunikáciou.

 • priestor pre 4 embosované karty alebo 6 hladkých kariet
 • extra oddiel pre 4 ďalšie karty či doklady
 • priestor pre bankovky, vizitky a účtenky
 • vyrobené z európskej hovädzej usne
 • vyššia odolnosť povrchu
 • jemný pigment

Viac informácií

More Information -awtawtawta
Výrobca Secrid
Farba zelená
Formát Na výšku
Priehradky na karty 10
Priehradka na mince Ne
Priehradky na bankovky 1
Zatváranie Cvok
Rozmery 10,2 x 6,5 x 2,1 cm
Materiál koža
RFID ochrana kariet Áno
Hmotnosť 72 g
Záruka 2 roky

Recenzia (2)

5 z 5
(2 recenzií)
5 *
100%
4 *
0%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%
  2 užívateľských recenzií

  O značke

  Pôvod značky Secrid siaha až do deväťdesiatych rokov, kedy dizajnová agentúra Spirid spracovávala zákazky pre ING, Maxi Cosi či Quooker. Vývoj myslenie týchto dizajnérov išiel ruka v ruke s najmodernejšími inováciami, čo sa prejavilo aj v oblasti platobného styku. Firma takmer okamžite reagovala na zavedenie elektronických platieb v Holandsku a už v roku 1997 prišla s prvou minimalistickou peňaženkou Secrid Bodycard.
  V roku 2008, kedy Európu zasiahla finančná kríza a zákaziek od veľkých firiem ubudlo, sa René a Marianne van Geer rozhodli zúročiť svoje dlhoročné skúsenosti čoby profesionálov na dizajn a založili značku Secrid. Okrem túžby navrátiť tradičnú výrobu kožených výrobkov späť do Holandska bola v ich hlavách tiež vízia zmeny pohľadu ľudí na ich peňaženky. Spolu s rozvojom technológií sa platobné možnosti stále zrýchľujú a zjednodušujú. K transakcii stačí mnohokrát jedno pípnutie. Odvrátenou stranou mince sú rastúce útoky na bezdrôtovú komunikáciu, ktorú platobné karty využívajú, a zvyšujúce sa požiadavky na bezpečnosť platobných prostriedkov. Doplnky Secrid nie sú profesionálne zvládnuté nielen po estetickej stránke, ale zodpovedajú tiež dnešným nárokom na ochrannú funkciu.
  O prepracovanom funkčnom dizajne výrobkov Secrid svedčí ocenenie ako Red Dot Design Award za peňaženku Cardprotector z roku 2010 či Aluminium Award za Miniwallet z roku 2012.