Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

O nás - obchod Bagalio

Obchod Bagalio vznikol s jednoduchým cieľom: uľahčiť cestovanie. Ak človek zháňal nejaký batoh alebo cestovný kufor, musel zložito obiehať kamenné predajne a prezerať množstvo e-shopov. My sme sa rozhodli vytvoriť taký obchod, ktorý návštevníkom ponúka kompletný sortiment batohov, cestovných batožín a vhodných doplnkov.

Keď sme v roku 2010 založili e-shop BatohyBrašny, v tom čase sme ponúkali zákazníkom len pár značiek batohov a kufrov. Postupne sme počas rokov vyrástli a v roku 2012 založili spoločnosť Shopen Group s.r.o. A pretože sa nám podarilo prerásť aj náš pôvodný názov, v roku 2017 sme rebrandovali a náš e-shop funguje pod novým názvom – Bagalio. Sortiment rozširujeme o nové kvalitné značky, české i zahraničné. Zväčšujú sa naše priestory, ako predajné, tak skladové. A v neposlednom rade sa rozrastá aj náš tím. To všetko s jediným cieľom: zaručiť vašu skutočnú spokojnosť.

Na našej predajni v Brne si tak môžete prezrieť široký sortiment tovaru a poradiť sa o jeho prednostiach so skúsenými odborníkmi. A ak práve nemáte cestu do Brna, nevadí! S výberom vám radi pomôžeme po telefóne, prostredníctvom e-mailu info@bagalio.sk alebo nášho zákazníckeho chatu. Stačí si len vybrať, ktorého dopravcu uprednostňujete, a vybraný tovar vám čo najskôr zašleme až domov.

U nás je skutočne z čoho vyberať! Ponúkame nielen kufre všetkých veľkostí, ale aj tašky, brašne, batohy do mesta aj na šport, turistické batohy, školské aktovky, študentské batohy a kabelky. Našou doménou je aj rozšírená ponuka doplnkov (peňaženky, puzdrá či obaly na notebooky), s ktorými budú vaše cesty za poznaním a oddychom aj každodenné dochádzanie do práce či školy čo možno najjednoduchšie.

Okrem maloobchodného predaja koncovým zákazníkom ponúkame firmám veľkoobchodnú spoluprácu, ako dovozca značiek MarchStraticTraveliteTitan, BuiltReisenthel, BG BerlinHeysCabinZero do ČR a SR. Pre nadviazanie obchodnej spolupráce nás prosím kontaktujte na e-mailovej adrese info@shopen.cz. 

Budeme radi, ak vaša cesta začne výberom tej najlepšej batožiny práve u nás.

Ak vám môžeme akokoľvek pomôcť, neváhajte nás kontaktovať na našej zákazníckej linke +420 722 933 770 (v pracovné dni 9-15 h).

Prajeme príjemný nákup a veľa nezabudnuteľných zážitkov na vašich cestách.

Tím Bagalio.cz,
firma Shopen Group s.r.o.