Využite kupón BAGALIO10 a získajte zľavu 10 % na všetko. Platí do 27. 9. 2020 na nezľavnené produkty.

O nás - obchod Bagalio

Obchod Bagalio vznikol s jednoduchým cieľom: uľahčiť cestovanie. Ak človek zháňal nejaký batoh alebo cestovný kufor, musel zložito obiehať kamenné predajne a prezerať množstvo e-shopov. My sme sa rozhodli vytvoriť taký obchod, ktorý návštevníkom ponúka kompletný sortiment batohov, cestovných batožín a vhodných doplnkov.

Keď sme v roku 2010 založili e-shop BatohyBrašny, v tom čase sme ponúkali zákazníkom len pár značiek batohov a kufrov. Postupne sme počas rokov vyrástli a v roku 2012 založili spoločnosť Shopen Group s.r.o. A pretože sa nám podarilo prerásť aj náš pôvodný názov, v roku 2017 sme rebrandovali a náš e-shop funguje pod novým názvom Bagalio. Sortiment rozširujeme o nové kvalitné značky, české i zahraničné. Zväčšujú sa naše priestory, ako predajné, tak skladové. A v neposlednom rade sa rozrastá aj náš tím. To všetko s jediným cieľom: zaručiť vašu skutoč spokojnosť.

Na našej predajni v Brne si tak môžete prezrieť široký sortiment tovaru a poradiť sa o jeho prednostiach so skúsenými odborníkmi. A ak práve nemáte cestu do Brna, nevadí! S výberom vám radi pomôžeme po telefóne, prostredníctvom e-mailu [email protected] alebo nášho zákazníckeho chatu. Stačí si len vybrať, ktorého dopravcu uprednostňujete, a vybraný tovar vám čo najskôr zašleme až domov.

U nás je skutočne z čoho vyberať! Ponúkame nielen kufre všetkých veľkostí, ale aj tašky, brašne, batohy do mesta aj na šport, turistické batohy, školské aktovky, študentské batohy a kabelky. Našou doménou je aj rozšírená ponuka doplnkov (peňaženky, puzdrá či obaly na notebooky), s ktorými budú vaše cesty za poznaním a oddychom aj každodenné dochádzanie do práce či školy čo možno najjednoduchšie.

Okrem maloobchodného predaja koncovým zákazníkom ponúkame firmám veľkoobchodnú spoluprácu, ako dovozca značiek March, Stratic, Travelite, Titan, Built, Reisenthel, BG Berlin, Heys a CabinZero do ČR a SR. Pre nadviazanie obchodnej spolupráce nás prosím kontaktujte na e-mailovej adrese [email protected]

Budeme radi, ak vaša cesta začne výberom tej najlepšej batožiny práve u nás.

Ak vám môžeme akokoľvek pomôcť, neváhajte nás kontaktovať na našej zákazníckej linke +420 722 933 770 (v pracovné dni 9-17 h).

Prajeme príjemný nákup a veľa nezabudnuteľných zážitkov na vašich cestách.

Tím Bagalio.cz,
firma Shopen Group s.r.o.