Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Cestovné kufre Titan

Nemecký výrobca Titan je jedným z popredných dodávateľov kufrov na európskom trhu. V našej ponuke nájdete luxusné cestovné kufrekozmetické kufríkybusiness kufre aj batohy a tašky na notebook. Ich batožina je vyvinutá podľa potrieb najnáročnejších zákazníkov s dôrazom na dizajn a praktické využitie.

 1. Titan Litron S Black
  Skladom
  -10 %
  Doprava zadarmo

  Príručný kufor Titan Litron S Black

  Vaša cena (s DPH) 269,96 € Bežná cena 299,95 €
 2. Titan Litron S Champagne
  Skladom
  -10 %
  Doprava zadarmo

  Príručný kufor Titan Litron S Champagne

  Vaša cena (s DPH) 269,96 € Bežná cena 299,95 €
 3. Titan Litron S Ice blue
  Skladom
  -10 %
  Doprava zadarmo

  Príručný kufor Titan Litron S Ice blue

  Vaša cena (s DPH) 269,96 € Bežná cena 299,95 €
 4. Titan Litron S Cherry red
  Skladom
  -10 %
  Doprava zadarmo

  Príručný kufor Titan Litron S Cherry red

  Vaša cena (s DPH) 269,96 € Bežná cena 299,95 €
 5. Titan Litron S Petrol
  Skladom
  -10 %
  Doprava zadarmo

  Príručný kufor Titan Litron S Petrol

  Vaša cena (s DPH) 269,96 € Bežná cena 299,95 €

Značka Titan bola založená v roku 1983 v Nemecku. Vďaka vysokej funkčnosti, prvotriednej kvalite spracovania a špičkovému dizajnu sa rýchlo dostala na celosvetový trh a stala sa jednou z vedúcich predstaviteľov v segmente cestovnej batožiny. Firma sídli v Hambugu a aktuálne má zastúpenie vo viac než 30 krajinách sveta.

Batožina Titan je spojením tradície s inováciami. Základom firemnej filozofie je, aby produkty uľahčili cestovanie a zároveň prekonali očakávania zákazníkov. Od prvého náčrtu po poslednú skrutku. I preto sú kufre podrobené náročnému testovaniu kvality. Vydržia tak náročnejšie podmienky, ktorým sú počas cestovania vystavené. Medzi ďalšie prednosti kufrov Titan patrí nízka hmotnosť, veľký objem, prepracovaný interiér s TSA zámkom a odolné kolieska zaisťujúce veľmi tichý pojazd a nenáročnú manipuláciu. Môžete tak mať na cestách pri sebe vždy a bez výčitiek všetko, čo skutočne potrebujete.

Vlajkovou loďou značky sa stali ikonické modely Titan X2 Flash, ktoré sa objavili dokonca i v obľúbených amerických seriáloch Teória veľkého tresku a Zúfalé manželky. Výrazný dizajn tejto kultovej rady kufrov redefinoval poňatie modernej cestovnej batožiny a posunul ho bližšie k módnym trendom, čo dokazuje i účasť na projekte Germany's Next Topmodel v roku 2017 alebo spolupráca s Barbarou Schöneberger.

Od roku 2019 sa vyrábajú exkluzívne rady kufrov Titan Litron priamo v Nemecku – konkrétne v závode v Bavorsku, kde sa výroba s dôrazom na udržateľnosť a ešte vyššie štandardy kvality ďalej rozrastá pod záštitou Made in Germany.

Odolnosť + dlhá životnosť = udržateľnosť. Kvalitný materiál, nadštandardné remeselné spracovanie a dobrá dostupnosť vymeniteľných komponentov sú základom spoľahlivosti kufrov Titan. Týmto prístupom sa spoločnosť hrdo hlási k zníženiu negatívnych dopadov výroby na životné prostredie.

Oficiálne stránky výrobcu: www.titan-bags.com