Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

365 dní na výmenu tovaru

Nepodarilo sa Vám vybrať v našom obchode ten správny produkt, po ktorom ste túžili? Či už vyberáte niečo pre seba alebo ako darček pre svojich blízkych, občas sa to stane. Aj my to poznáme z vlastných skúseností a preto Vám chceme vyjsť v ústrety.

Našim zákazníkom ponúkame možnosť vymeniť alebo vrátiť nepoužitý tovar po dobu jedného roka odo dňa objednania. Áno, máte naozaj celých 365 dní, takže sa nemusíte strachovať o termíny ako u zákonom danej 14 dennej lehoty.

Tovar môžete týmto spôsobom vymeniť za taký, ktorý splní Vaše požiadavky, alebo Vám vrátime peniaze. Nie je v tom žiadny háčik, stačí splniť nasledujúce podmienky:

  • Môžete vrátiť akýkoľvek tovar zakúpený na Bagalio.sk a to až do 365 dní od dátumu objednania.
  • Tovar musí byť nepoužitý, nepoškodený, v originálnom nepoškodenom obale. Pokiaľ boli na tovare pripevnené visačky, musia byť aj na vrátenom tovare.
  • Budeme od Vás potrebovať kópiu dokladu o kúpe v našom obchode.
  • Pokiaľ chcete, aby sme Vám za tovar vrátili peniaze, prosíme Vás o uvedenie čísla bankového účtu.
  • Výdaje spojené s dopravou tovaru od zákazníka k nám hradí zákazník. V prípade výmeny Vám zašleme nový tovar naspäť.
  • Tovar je treba zaslať na našu predajňu v Brne (Křenová 210/64, 60200 Brno).

 

V prípade nesplnenia uvedených podmienok si vyhradzujeme právo vrátenie/výmenu neuznať a tovar Vám zašleme späť. V takomto prípade Vám bude účtovaná preprava tovaru podľa štandardného cenníka dopravy a tovar dodaný prepravcom podľa Vášho výberu.