Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
Využite kupón HOT7 a získajte zľavu 7 % na nezľavnené produkty. Platí do 6. 7. 2022.

Spoločenská zodpovednosť

Uľahčiť vám cestovanie je naším poslaním, ktorého neodmysliteľnou súčasťou je aj snaha robiť svet lepším miestom. Dodržiavanie základných princípov spoločenskej zodpovednosti je pre nás samozrejmosťou a neustále hľadáme ďalšie spôsoby, ako sa v tejto oblasti ďalej zlepšovať.

Recyklujeme

Bez obalov sa jednoducho nezaobídeme. Snažíme sa ich však aspoň využiť na maximum. Takmer všetky obalové materiály, ktoré dostaneme od našich dodávateľov, znovu používame a posielame koncovým zákazníkom alebo partnerom. Tie, pre ktoré ďalšie uplatnenie nenájdeme, starostlivo roztriedime.

Triedime odpad

Pravidlá triedenia odpadov si osvojil celý tím a svedomito ich dodržiava. Triedenie je teda každodennou praxou ako v oddelení expedície zásielok, ako aj v kanceláriách a v zázemí našich predajní.

S potešením sa navyše môžeme pochváliť, že sa nám niektoré druhy odpadu darí redukovať natoľko, že koše na ne určené takmer zívajú prázdnotou. Napríklad PET fľaše sú vďaka uvedomelosti všetkých zamestnancov v základni našej firmy veľmi vzácnu návštevou.

Sme féroví

Hoci sme hraví, hra na schovávačku nepatrí medzi naše obľúbené. S našimi partnermi preto rokujeme otvorene a na transparentnosti si zakladáme. Zároveň sa nebránime novým nápadom, dodávateľom ani produktom – všetky ponuky nám vždy stoja minimálne za zváženie.

Pred zákazníkmi potom neskrývame, že sa nám tu a tam môže votrieť nejaká tá chybička (predsa len nie sme stroje a sme za to radi). Na oplátku s otvorenou náručou vítame všetky pripomienky a individuálne požiadavky, ktoré nás postrčia v ďalšom rozvoji.

Dodržiavame ľudské práva i pracovné štandardy

Zákony a nariadenia sú pre nás len odrazovým mostíkom – pracovné štandardy sa snažíme ešte prekonávať. Všetci členovia tímu (vrátane našich maskotov) tak môžu čerpať rôzne firemné benefity a spoľahnúť sa na individuálny prístup.

Náš tím je naozaj rozmanitý a o špecifiká nie je núdza. V ústrety vychádzame mamičkám na rodičovskej dovolenke, študujúcim, zdravotne znevýhodnením aj všetkým inak postihnutým (workoholikom, nenapraviteľným dobrodruhom, členom klubu anonymných kávoholikov aj tým, ktorí veria v jednorožca). Slová ako normálny" sme dávno vymazali z firemného lexikónu používaných výrazov.

Šetríme životné prostredie

Naše servery bežia 100 % na elektrinu vyrobenú z obnoviteľných vodných zdrojov, teda bez emisií CO2.

Vo firme preferujeme ekologické čistiace prostriedky a drogériu, obedy si väčšina z nás nosí vo vlastných škatuľkách, čo nie je nutné, zbytočne netlačíme...

Okrem toho sa tiež podieľame na osvete – ekologicky šetrný spôsob výroby je u značiek, ktorých produkty predávame, vždy veľké plus, ktoré radi vyzdvihneme a upozorníme naň. Tipy, ako šetriť životné prostredie, nájdete aj na našom blogu.

Pre dobrú vec by sme sa rozdali