Radi Vám pomôžeme:

[email protected]
Menu
Môj košík : 0 ks: 0 €
AKCIA: Využite zľavový kupón na 10% zľavu na značku ZWEI. Kód kupónu: ZWEI10. Platí do 31. 1. 2020 aj na zľavnené produkty.

Chrbtové systémy Deuter

Chrbtové systémy Deuter sú jednými z najprepracovanejších na svete. Vďaka neustálemu vývoju sa podarilo navrhnúť také batohy, ktoré sú nielen odolné, ale predovšetkým zaťažujú chrbát rovnomerne a znižujú potenie na minimum, vďaka skvelému vetraniu. Pokračujte v čítaní a dozviete sa špecifiká jednotlivých chrbtových systémov Deuter.

Deuter Aircontact Lite SystemDeuter Aircontact Lite System

1. Stabilizačné popruhy umožňujú optimálne umiestnenie batoha na chrbte. Vďaka trojstrannej pracke je možné jednoducho zmeniť ich pozíciu na ramenách.

2. Vzdušné výstuže so špeciálnym ventilačným systémom z peny: s každým pohybom vďaka efektu pumpy vzduch cirkuluje prostredníctvom "dýchajúcich" Aircontact vanúšikov, ktoré sú v priamom kontakte s telom. Samostatný vzdušný prúd medzi jednotlivými vankúšmi na chrbte veľmi efektívne vetrá chrbát.

3. Anatomicky tvarované bedrové popruhy sú vyrobené z viacerých vrstiev. Vnútorná strana je z mäkkej peny s 3D AirMesh podšívkou pre zvýšenie komfortu. Tvrdá pena z vonkajšej strany je anatomicky modelovaná tak, aby bola váha prenesená na boky. Bočné kompresné popruhy znižujú záťaž a zvyšujú stabilitu. Táto konštrukcia ACT Lite má perfektný pomer zníženej váhy a stupňa jej rozloženia. Modely Aircontact sú navrhnuté tak, aby uniesli ťažší náklad pri maximalizácii stability a rozložení váhy vďaka pridanému syntetickému zosilneniu medzi penovými vrstvami.

4. Anatomicky tvarovaný rám v tvare písmena „X“ umožňuje vyváženie pevnosti a flexibility tak, aby kopíroval pohyby vášho tela a prenášal váhu vďaka perfektnému umiestneniu na chrbte.

5. Tvarované ramenné popruhy s 3D Air Mesh sieťovanou podšívkou.

6. Vari-Quick systém pre ľahké prispôsobenie sa akejkoľvek dĺžke chrbta.

Batohy s týmto chrbtovým systémom: ACT Lite 35+10 SLACT Lite 40+10ACT Lite 45+10 SLACT Lite 50+10.


Deuter Aircontact SystemDeuter Aircontact System

1. Stabilizačné popruhy umožňujú optimálne umiestnenie batoha na chrbte. Vďaka trojstrannej pracke je možné jednoducho zmeniť ich pozíciu na ramenách. Modely Aircontact nad 50+10 SL majú tiež dva oddelené fixačné body, závisiace na nastavení dĺžky chrbta, ktoré optimalizujú uhol pod akým batoh prilieha ku chrbtu.

2. Vzdušné výstuže so špeciálnym ventilačným systémom z peny: s každým pohybom vďaka efektu pumpy vzduch cirkuluje prostredníctvom "dýchajúcich" Aircontact vanúšikov, ktoré sú v priamom kontakte s telom. Samostnatný vzdušný prúd medzi jednotlivými vankúšmi na chrbte veľmi efektívne vetrá chrbát.

3. Anatomicky tvarované bedrové popruhy sú vyrobené z viacerých vrstiev. Vnútorná strana je z mäkkej peny s 3D AirMesh podšívkou pre zvýšenie komfortu. Tvrdá pena z vonkajšej strany je anatomicky modelovaná tak, aby bola váha prenesená na boky. Bočné kompresné popruhy znižujú záťaž a zvyšujú stabilitu. Táto konštrukcia ACT Lite má perfektný pomer zníženej váhy a stupňa jej rozloženia. Modely Aircontact sú navrhnuté tak, aby uniesli ťažší náklad pri maximalizácii stability a rozložení váhy vďaka pridanému syntetickému zosilneniu medzi penovými vrstvami.

4. Deuter Vari Flex System umožňuje velkorysú pohyblivosť bokov. Bedrové popruhy sledujú aj ten najkomplexnejší pohyb, takže sa batoh ľahko pohybuje bez straty rovnováhy jeho majiteľa, čo je dôležité predovšetkým pri nosení vyššieho nákladu.

5. Anatomicky tvarovaný rám v tvare písmena „X“ umožňuje vyváženie pevnosti a flexibility tak, aby kopíroval pohyby vášho tela a prenášal váhu vďaka perfektnému umiestneniu na chrbte.

6. Tvarované ramenné popruhy s 3D Air Mesh sieťovanou podšívkou.

7. Vari-Quick systém pre ľahké prispôsobenie sa akejkoľvek dĺžke chrbta.

8. Špeciálne tvarovanie pri hlave jej poskytuje slobodný pohyb. Efektívne je to predovšetkým na modeloch Aircontact 50+10 SL a vyšších.

Batohy s týmto chrbtovým systémom: Aircontact 40+10 SLAircontact 45+10Aircontact 50+10 SL, Aircontact 55+10, Aircontact 60+10 SL, Aircontact 65+10, Aircontact 75+10.


Deuter Aircontact Pro SystemDeuter Aircontact Pro System

1. Vzdušné vankúšiky s Aircontact technológiou vetrania a odolnou 3D Air Mesh sieťovanou podšívkou odvádza od tela teplo aj vlhko.

2. Dve ergonomicky tvarované hliníkové výstuže s komorami priamo pomáhajú rozložiť váhu z chrbta na boky.

3. Bedrové popruhy sú smerom nahor zúžené v kónickom tvare, sú konkávne a extra vystužené, takže perfektne sedia na bokoch. Viacvrstvá PE vystužená pena rovnomerne prenáša váhu. Potiahnutie dopredu umožňuje veľmi ľahké utiahnutie bedrového popruhu aj s ťažkým nákladom. Bedrové popruhy kopírujú aj zložité pohyby, takže sa batoh ľahko pohybuje bez toho aby ste stratili rovnováhu, čo je dôležité predovšetkým pri nosení vyššieho nákladu.

4. Veľký rozsah nastavenia ramenných popruhov pre presnejšie umiestnenie batoha na chrbte.

5. Tvarované ramenné popruhy s 3D Air Mesh sieťovanou podšívkou. Zosilnená konštrukcia so špeciálnou dvojitou penou.

6. S jednoduchým systémom Vari Fit môžete ľahko prispôsobiť batoh individuálnej dĺžke chrbta, a tak sadne komukoľvek.

7. Systém Vari Flex zaručuje flexibilitu celému nosnému systému. Stredové výstuže sledujú pohyby tela. Vďaka tomu môže byť váha rovnomerne rozložená na boky, čo poskytuje slobodný pohyb a znižuje únavu. Dva masívne GRP prúty a utiahnutie bedrového popruhu umožňuje dokonalú kontrolu rozloženia váhy nákladu. Vari Flex systém a hliníkové výstuže sú jadrom celého nosného systému, v ktorom sa spájajú stabilita, efektívne rozloženie váhy, perfektná kontrola nad nákladom a neskutočná flexibilita.

Batohy s týmto chrbtovým systémom: Aircontact Pro 55+15 SL, Aircontact Pro 60+15, Aircontact Pro 65+15 SL, Aircontact Pro 70+15.


Deuter Aircomfort SystemDeuter Aircomfort System

1. Tvarované a mäkko vystužené ramenné popruhy.

2. Odolný a pružný oceľový rám poskytuje flexibilnú a odľahčenú konštrukciu, ktorá prenáša váhu na sieťovinu.

3. Sieťovina na chrbte poskytuje komfortnú a nadštandardnú ventiláciu – teplý vzduch sa volne rozplynie do troch strán.

4. Odvetrané vypchávky sú vyrobené z dvojvrstvej peny (AC Lite, Zugspitze 20 SL a 25) (alebo tvarovaný bedrový pás u modelu Gröden 30 SL a 35) a poskytujú ideálny komfort aj stabilitu pri nosení.

Batohy s týmto chrbtovým systémom: AC Lite 14, AC Lite 18, AC Lite 22, AC Aera 22 SL, AC Aera 24, AC Aera 28 SL, AC Aera 30.


Deuter Aircomfort FlexLite SystemDeuter Aircomfort FlexLite System

1. Anatomicky tvarované ramenné popruhy s perforovanou penou a 3D AirMesh sieťovinou s veľkými očkami na povrchu pre zvýšenie vetrania.

2. Konštrukcia s dvojitým rámom umožňuje zachovanie veľmi nízkej váhy bez straty flexibility a ergonomického tvaru. Tajomstvo tkvie v kombinácii guľatého a plochého profilu ocelového rámu. Ľahko kopíruje pohyby tela a skvele prenáša váhu na boky prostredníctvom bedrového pásu. Penovej výstelke na chrbte poskytuje stabilný podklad pre patentovaný trojstranný ventilačný systém Deuter.

3. Nastaviteľné popruhy umožňujú presné umiestnenie batoha na chrbte.

4. Anatomicky tvarovaný a robustný bedrový pás prenáša váhu na boky, perforovaná pena a 3D AirMesh sieťovina s veľkými očkami na povrchu prispieva k vetraniu chrbta.

Batohy s týmto chrbtovým systémom: Race EXP Air, Cross Air 20 EXP, Futura 20 SL, Futura 22, Futura 24 SL, Futura 26, Futura 28, Futura 30 SL, Futura 32, Futura 35 EL.


Deuter Aircomfort FlexLite SystemDeuter Aircomfort Futura Pro System

1. Tvarované a mäkko vystužené ramenné a bedrové popruhy pokryté mäkkou vzdušnou Wide Air Mesh sieťovinou.

2. Oblý a odolný pružný oceľový rám je extrémne odľahčený a flexibilný. Napína sieťovinu a poskytuje úžasnú slobodu pohybu, keď tak skvele sedí na chrbte.

3. Bočné kompresné popruhy na bedrovom páse stabilizujú batoh na chrbte.

4. Fantastický komfort: sieťovina na chrbte garantuje vynikajúcu ventiláciu, pretože vzduch môže bez zábran cirkulovať; pohyblivý, ergonomicky tvarovaný VariFlex bedrový pás kopíruje každý pohyb a pomáha tak šetriť vašu energiu.

5. Ultra ploché napojenie ramenných popruhov ku chrbtovému systému s ventilačnými prieduchmi.

6. Stabilizačné popruhy umožňujú presné vyváženie batoha na chrbte.

Batohy s týmto chrbtovým systémom: Futura Pro 34 SL, Futura Pro 36, Futura Pro 40 SL, Futura Pro 42, Futura Pro 44 EL.


Deuter Aircomfort Vario SystemDeuter Aircomfort Vario Pro System

1. Presné a rýchle nastavenie výšky chrbta podľa vášho priania vďaka systému Vari Fit.

2. Nový oceľový rám je veľmi ľahký a flexibilný. Je extrémne odolný a poskytuje stabilné napnutie chrbtovej sieťoviny, takže rovnomerne rozkladá váhu na bedrový pás. Vďaka svojej flexibilite poskytuje úžasnú slobodu pohybu a perfektne sedí na chrbte.

3. Stabilizačné popruhy s komfortnou silnou Air-Mesh penou umožňujú lepšiu kontrolu nad umiestnením batoha.

4. Sieťovina na chrbte zaručuje maximálnu ventiláciu, pretože horúci vzduch môže odchádzať do všetkých strán.

5. Pohyblivý Vari Flex bedrový pás pomáhá šetriť energiu, pretože kopíruje každý váš pohyb. Ergonomický a obšívaný popruh vyrobený z dvojitej peny s vypchávkou z polyesteru tiež pomáha preniesť váhu nákladu na boky. Mäkká a vzdušná podšívka z Air-Mesh sieťoviny poskytuje nadštandardný komfort.

Batohy s týmto chrbtovým systémom: Futura Vario 45+10 SL, Futura Vario 50+10.


Deuter Aircontact Trail SystemDeuter Aircontact Trail System

1. Stabilizačné popruhy umožňujú ideálne umiestnenie batoha na chrbte

2. Ramenné popruhy obšité 3D Air sieťovinou.

3. Pridané vetracie kanáliky medzi Aircontact vankúšikmi.

4. Dve Aircontact vložky v špeciálnej vzduchovej pene rozložia váhu rovnomerne. Aircontact vložky majú efekt pumpy, takže každý pohyb zaistí výmenu vzduchu, čím dochádza k optimálnemu vetraniu chrbta. Výsledkom je o 15 % nižšia miera potenia než u starších modelov.

5. Anatomicky formované klapky na boky pre slobodu pohybu vďaka zosúladeniu s pohybmi majiteľa.

6. Flexibilný napnutý Delrin® rám, tvarovaný do písmena „U“, poskytuje stabilitu aj s vyšším nákladom. Kopíruje všetky vaše pohyby s absolútnou nenútenosťou. Rám spolu s ergonomickým tvarom batoha vytvára komfortný, a pritom kompaktný nosný systém s rovnomerným roložením váhy nákladu.

Batohy s týmto chrbtovým systémom: ACT Trail 22 SL, ACT Trail 24, ACT Trail 28 SL, ACT Trail 30, ACT Trail 36 EL.


Deuter Aircontact Trail Pro SystemDeuter Aircontact Trail Pro System

1. Vložky z dierkovanej vzdušnej peny umožňujú nákladu priliehať blízko k chrbtu a byť tak blížšie k ťažisku. Vďaka tomu je váha stabilizovaná a rozložená rovnomerne, čo zaručuje vysokú kontrolu pohybu. Porézna štruktúra Aircontact vložiek má efekt pumpy, takže každý pohyb zaistí výmenu vzduchu, čím dochádza k optimálnemu vetraniu chrbta. Výsledkom je o 15 % nižšia miera potenia než u starších modelov.

2. Vetrací kanál medzi dvomi Aircontact vypchávkami zosilňuje efekt pumpy.

3. Odolný pružný oceľový rám efektívne prenáša váhu na bedrový pás. Flexibilná geometria rámu poskytuje komfort a slobodu pohybu s minimálnou záťažou.

4. Popruhy na dotiahnutie umožňujú efektívne umiestnenie batoha na chrbte.

5. Anatomicky tvarované ramenné popruhy s vzdušnou 3D AirMesh sieťovinou umožňujú teplému vzduchu unikať cez dierkovanú penu.

6. Veľmi odolná autokompresná konštrukcia bedrových pásov má v sebe integrované bočné kompresné popruhy aj zaťahovaciu pracku, takže batoh dostatočne rýchlo pripnete tesne k telu. Vďaka vyváženej konštrukcii je váha prenášaná na boky tak, aby batoh umožnil optimálnu slobodu pohybu.

Batohy s týmto chrbtovým systémom: ACT Trail Pro 32 SL, ACT Trail Pro 34, ACT Trail Pro 38 SLACT Trail Pro 40.


Deuter Alpine Back SystemDeuter Alpine Back System

1. Rozloženie váhy vďaka možnosti dotiahnutia ramenných popruhov aj bedrového pásu je ideálne, pretože sa dá prispôsobiť aktuálnemu terénu – pri povolení sa zvyšuje ventilácia a mobilita, pri utiahnutí máte nad batohom väčšiu kontrolu vďaka kompaktnejšej polohe.

2. Modely Guide: Chrbtový systém v tvare písmena „X“ s vykrojeným profilom hliníkových prútov poskytuje výnimočnú flexibilitu a umožňuje nosiť aj ťažšie náklady.

3. Modely Cruise, Guide, Guide Lite, Freerider, Rise: Odnímateľná podložka na sedenie stabilizuje chrbát.

4. Anatomicky tvarovaný bedrový pás s dvakrát prešitou penou poskytuje komfort, flexibilitu a ideálne rozloženie váhy.

5. Modely Rise 30 SL, Rise 32, Freerider Pro, Guide: Podperný systém bedrového pásu Vari Flex sleduje pohyby celého tela, preto je váha rovnomerne rozložená na boky, čo umožňuje slobodný pohyb a zníženie záťaže. Bedrový pás Vari Flex je odnímateľný – to sa hodí, keď potrebujete znížiť váhu alebo zlepšiť prístup k vášmu lezeckému vybaveniu.

Guide, Rise 30+ SL, Rise 32+: Stabilizačný popruh okolo pásu je tiež odnímateľný.

6. Cruise, Guide Lite, Rise, Freerider Pro: Flexibilný napnutý Delrin® rám v tvare písmena „U“ poskytuje stabilitu a efektívne rozloženie váhy aj pri vyššej záťaži. S úplnou ľahkosťou kopíruje aj tie najkomplexnejšie pohyby tela.

7. Obšívané a komfortné ramenné popruhy z 3D AirMesh sieťoviny.

8. Dva penové pruhy poskytujú nositeľovi stabilitu a komfort, vďaka komínovému efektu dochádza medzi pruhmi k prúdeniu vzduchu. Vzdušná 3D AirMesh sieťovina je použitá na všetkých miestach kontaktu batoha s telom a navyše je veľmi odolná.

Batohy s týmto chrbtovým systémom: Climber, Freerider 24 SL, Freerider 26, Freerider Pro 28 SL, Guide Lite 28 SL, Fox 30, Guide 30+ SL, Freerider Pro 30, Rise 30+ SL, Rise 32+, Guide Lite 32, Guide 35+, Guide Tour 35+ SL, Guide 40+ SL, Fox 40, Guide 42+ EL, Guide 45+.


Deuter Lite SystemDeuter Speed Lite System

1. Tesne priliehajúca vystužená chrbtová časť s komfortnou vzdušnou 3D AirMesh sieťovinou.

2. Modely Speed Lite 10, 15, 20: Odnímateľný bedrový pás.

3. Modely Speed Lite 10, 15, 20, Pace 28 SL, Pace 30: Flexibilný napnutý Delrin® rám v tvare písmena „U“ poskytuje stabilitu a efektívne rozloženie váhy aj pri vyššom zaťažení. S úplnou ľahkosťou kopíruje aj tie najkomplexnejšie pohyby vášho tela.

Batohy s týmto chrbtovým systémom: Speed Lite 10, Speed Lite 15, Speed Lite 20, Pace 20, Pace 26, Pace 28 SL, Pace 30, Pace 36.


Deuter Airstripes System BikeDeuter Airstripes System

1. Ramenné popruhy z 3D AirMesh sieťoviny sú anatomicky tvarované, čo garantuje dostatočný komfort pri pohybe. Hrudný popruh zabezpečuje ešte pohodlnejšie umiestnenie batoha na chrbte.

2. Priedušný bedrový pás zo sieťoviny u cyklistických batohov stabilizuje náklad.

3. Odnímateľný bedrový pás u batohov Gogo, Spider, SUB 28, Cross City, Graduate, Giga, Gigant, Giga Office, Giga Office Pro.

4. Dva pruhy tvarovanej peny s priedušnou sieťovinou sa minimálne dotýkajú chrbta a umožňujú maximálne vetranie vďaka komínovému efektu.

5. Dvojvrstvová konštrukcia pruhov z mäkkej aj tvrdej peny poskytuje skvelý komfort pri nosení aj optimálne rozloženie váhy na chrbte.

6. Flexibilné hliníkové výstuže u niektorých modelov umožnia prehnutie podľa potreby, aby batoh ešte lepšie sedel na chrbte. (Bike One, Superbike, Trans Alpine)

Deuter Airstripes System DaypackBatohy s týmto chrbtovým systémom – na bicykel: Compact Lite 8, Ultra Bike, Compact EXP 10 SL, Race, Race X, Compact EXP 12, Superbike 14 EXP SL, Compact EXP 16, Cross Bike 18, Bike One 18 SL, Superbike 18 EXP, Bike One 20, Trans Alpine 25, Trans Alpine 26 SL, Giga Bike, Trans Alpine 30, Trans Alpine 32 EL.

Batohy s týmto chrbtovým systémom – na denné nosenie: StepOut 12, StepOut 16, City Light, Nomi, StepOut 22, Spider 25, GoGo, Giga, Graduate, Spider 30, Giga Pro, Gigant, Giga EL.


Deuter Airstripes Pro SystemDeuter Airstripes Pro System

1. Maximálna ventilácia prostredníctvom vetracích kanálov a Wide-Air Mesh sieťoviny ktorá minimalizuje kontakt s chrbtom a zaručuje maximálnu cirkuláciu vzduchu.

2. Anatomicky tvarované a priedušné ramenné popruhy zaručujú komfort voľného pohybu. Hrudný popruh zabezpečuje ešte pohodlnejšie umiestnenie batoha na chrbte.

3. Bedrový popruh je anatomicky tvarovaný so systémom Pull-Forward, čo drží batoh blízko tela.

4. Vstavaný flexibilný pružný kovový rám rovnomerne rozkladá váhu nákladu, stabilizuje batoh na chrbte a zachováva ergonomický tvar. Batoh tak sleduje pohyby tela a umožňuje perfektnú balančnú kontrolu.

Batohy s týmto chrbtovým systémom: Trans Alpine Pro 24 SL, Trans Alpine Pro 28.


Deuter Aircomfort Vario SystemDeuter Aircomfort Vario System

1. Vďaka systému Vari Fit môžu byť všetky modely Kid Comfort nastavené na individuálnu dĺžku chrbta. Toto je dôležité pre perfektné umiestnenie detskej sedačky na chrbte a zaručuje to bezpečné a vyvážené nosenie.

2. Hliníkový rám je základom nosného systému, váhu prenáša rovnomerne do oblasti bokov.

3. Anatomicky tvarovaný bedrový pás je vyrobený z niekoľkých vrstiev. Vnútorná strana je vystužená mäkkou penou s 3D AirMesh sieťovinou pre zvýšenie komfortu. Tuhšia pena z vonkajšej strany je modelovaná do anatomického tvaru a prenáša váhu na boky. Bočné kompresné popruhy regulujú náklad a zvyšujú stabilitu.

4. Konštrukcia bedrových popruhov Pull-Forward umožňuje presné umiestnenie batoha na bokoch, aj keď je plne naložený.

5. Vysoko nastaviteľné stabilizačné popruhy umožňujú presné umiestnenie batoha na chrbte a dovolujú ťažšiemu nákladu umiestnenie bližšie k telu.

6. Ramenné popruhy modelované do tvaru písmena „S“ sú veľmi stabilné s priedušnou 3D AirMesh sieťovinou a anatomickým tvarovaním okolo ramien.

7. Odvetrávaný chrbtový systém Aircomfort zaručuje maximálne pohodlie pri nosení vášho dieťaťa. Vďaka komínovému efektu prúdi vzduch medzi dieťaťom a jeho nositeľom, čo znižuje potenie, zabraňuje akumulácii tepla a šetrí energiu.

8. Dva stabilné úchyty umožňujú zdvihnúť sedačku na chrbát aj bez pomoci tretej osoby.

Batoh s týmto chrbtovým systémom: Kid Comfort Air.


Deuter Aircontact Vario SystemDeuter Aircontact Vario System

1. Vďaka systému Vari Fit môžu byť všetky modely Kid Comfort nastavené na individuálnu dĺžku chrbta. Toto je dôležité pre perfektné umiestnenie detskej sedačky na chrbte a zaručuje to bezpečné a vyvážené nosenie.

2. Hliníkový rám je základom nosného systému, váhu prenáša rovnomerne do oblasti bokov.

3. Anatomicky tvarovaný bedrový pás je vyrobený z niekoľkých vrstiev. Vnútorná strana je vystužená mäkkou penou s 3D AirMesh sieťovinou pre zvýšenie komfortu. Tuhšia pena z vonkajšej strany je modelovaná do anatomického tvaru a prenáša váhu na boky. Bočné kompresné popruhy regulujú náklad a zvyšujú stabilitu.

4. Konštrukcia bedrových popruhov Pull-Forward umožňuje presné umiestnenie batoha na bokoch, aj keď je plne naložený.

5. Vysoko nastaviteľné stabilizačné popruhy umožňujú presné umiestnenie batoha na chrbte a dovolujú ťažšiemu nákladu umiestnenie bližšie k telu.

6. Ramenné popruhy modelované do tvaru písmena „S“ sú veľmi stabilné s priedušnou 3D AirMesh sieťovinou a anatomickým tvarovaním okolo ramien.

7. Odvetrávaný chrbtový systém Aircomfort zaručuje maximálne pohodlie pri nosení vášho dieťaťa. Vďaka komínovému efektu prúdi vzduch medzi dieťaťom a jeho nositeľom, čo znižuje potenie, zabraňuje akumulácii tepla a šetrí energiu.

8. Dva stabilné úchyty umožňujú zdvihnúť sedačku na chrbát aj bez pomoci tretej osoby.

Batohy s týmto chrbtovým systémom: Kid Comfort II, Kid Comfort III.


Deuter Shield System BikeDeuter Shield System Bike

1. Vstavaný systém Shield od Deuteru sa skladá z niekoľkovrstvej koštrukcie, ktorá minimalizuje alebo dokonca zabraňuje zraneniu, ktoré sa môže stať v prípade pádu z bicykla. Viskózne-elastická pena SC-1* vnútri jadra absorbuje náraz a spĺňa všetky požiadavky výkonnostných testov na svoju funkciu. Zároveň má táto pena „pamäť“, takže po deformovaní sa vráti do pôvodného tvaru, môže teda byť používaná znovu a znovu. Dve vrstvy PE ponúkajú pridanú ochranu proti ostrým predmetom, zatiaľ čo mäkká pena zaručuje pohodlie.

2. Obšité ramenné popruhy.

3. Tvar chrbtového systému do písmena „V“ chráni citlivé oblasti chrbta (chrbtica a lopatky) a tiež poskytuje úžasnú slobodu pohybu.

4. Priestory medzi výstužami umožňujú komfort pri nosení a cirkuláciu vzduchu.

5. Rozšírené anatomicky tvarované bedrové popruhy dodávajiú na flexibilite pohybu v akejkoľvek pozícii pri jazde na bicykli a tiež umožňujú pevné umiestnenie batoha na chrbte.

Batohy s týmto chrbtovým systémom: Attack 18 SL, Attack 20.


Deuter Active Comfort FitDeuter Active Comfort Fit

1. Aby batoh správne sedel na chrbte, je treba, aby bol čo najbližšie k telu, iba vďaka tomu môže byť váha rovnomerne rozložená na celý detský chrbát. Active Comfort Fit dosahuje fantastického komfortu pri nosení, a to vďaka stabilnej a vystuženej konštrukcii.

2. Konštrukciu chrbtového systému držia dva vymodelované pružné oceľové pásy. Tie môžu byť ergonomicky tvarované k individuálnym potrebám anatómie detského chrbta. Zároveň zaručujú pevnosť a stabilitu aj pri plne naloženom batohu.

3. Nastaviteľné a ergonomické ramenné popruhy kopírujú každý pohyb a umožňujú rovnomerné rozloženie váhy aj bezpečné a stabilné umiestnenie na chrbte.

4. Tento chrbtový systém je špeciálne navrhnutý pre detskú anatómiu. Ramenné popruhy sú široké a vystužené, v tvare písmena „S“ a nastaviteľné. Tieto detaily nielen zaručujú perfektné umiestnenie batoha na chrbte, ale hlavne sa vďaka nim batoh veľmi pohodlne nosí, nič netlačí, ani neodiera.

5. Pridanú stabilitu zaisťuje hrudný popruh a bedrový pás, tie môžu byť v prípade potreby odobraté.

Batohy s týmto chrbtovým systémom: OneTwo, Ypsilon.

Člen APEK Člen APEK Overené zákazníkmi - Heureka
Akceptujeme karty VISA Akceptujeme karty Mastercard Akceptujeme karty Maestro Akceptujeme Google Pay