Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Deuter Kid Comfort III Black-granite

Nie je skladom
Kód produktu
DEUTER-36524-7410
Vaša cena (s DPH) 317,31 €
Varianta Black-granite
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Špičková detská sedačka s nosnosťou až 22 kg.

Prevzdušnený, odľahčený nosič na dieťa pre vaše rodinné výlety. S Deuter Kid Comfort Air už nikdy nebudú potrebovať pestúnka. Vaša ratolesť si mozem pokojne a v bezpečí užívať rodinný výlet Spoločne s vami.

- hliníkový rám so širokou základňou stojana pre vysokú stabilitu
- päťbodový Makki čalúnený bezpečnostný pás pre bezpečné pripútanie diéte
- výškovo nastaviteľný opierky chodidiel
- chrbtový systém Aircomfort pre pohodlné umiestnenie na Vašo chrbte a pre vetraním chrbtov
- Vari Fit systém chrbtovej časti pre správne nastavenie správny dĺžky
- čalúnený bedrové pás s pohyblivým systémom Vari Flex
- výškovo nastaviteľná detská sedačka
- sedadlo je čalúnené mäkkým materiálom
- stojan možné výsuvom ai zásuv - bezpečne po pocut kliknutím
- dve držadlá pre nosením v ruke
- komfortné a bezpečný bočný vstup do sedačky
- sedačku možno lahko zložitá k prevozu
- možné prikúpiť Strieška proti slnku a pláštenku
- bezpečnosť certifikovaná Skúšobný TÜV

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaDeuter
Farbačierna
Objem18 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery80 x 43 x 34 cm
Hmotnosť3500 g
MateriálDeuter-Super-Polytex / Macro Lite 210
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia (5)

4.8 z 5
(5 recenzií)
5 *
80%
4 *
20%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%
  5 užívateľských recenzií

  O značke

  Firma Deuter je vôbec najstarou značkou vyrábajúcou batohy. Firma bola založená Hansom Deuterom už v roku 1898 v nemeckom meste Augsburg - Oberhausen a na prelome storočia zásobovala bavorskú poštu taškami a vrecami na listy. Neskôr, od roku 1905 sa firma začala tiež zameriavať na požičiavanie veľkých stanov. Ďalší rozvoj potom v roku 1910 priniesol výrobu prvých batohov, stanov, rozšírenie výroby tašiek a ďalších doplnkov, určených predovšetkým pre armádne vybavenie. Po prvej svetovej vojne firma ďalej rástla, okrem rozšírenia výroby o kožené batohy a tašky, začala vyrábať aj kufre a celty, sústredila sa ďalej na výrobu stanov, ktoré požičiavala mimo iným aj na Oktoberfest. Prvá horolezecká výprava s batohmi a ďalším vybavením Deuter smerovala do Pamíru už v roku 1928. Deuter zásoboval nemeckých horolezcov svojim vybavením až do 70. rokov, než sa trh rozrástol o ďalšie značky. Prvým skutočným hitom sa stal batoh Tauern, bol vyvinutý už v roku 1934 a na tridsať rokov úplne ovládol horolezecké výpravy, použil ho dokonca Hermann Buhl pri prvom výstupe na Nanga Parbat (8,125 m) v roku 1953. 

  V roku 1939 boli továrne Deuter podriadené totalitnému režimu a využité pre zbrojný priemysel. Po vojne sa potom firma snažila rýchlo opäť postaviť na nohy a ďalej expandovať vďaka inováciám. Prelomové bolo spustenie výroby nylonových batohov v roku 1968 a čoskoro sa Deuter stal číslom jeden na nemeckom trhu batohov. Zásadnú zmenu priniesol aj rok 1985, kedy Deuter získal patent na revolučný chrbtový systém Deuter Aircomfort, ktorý sa s určitými úpravami vyrába dodnes.V roku 1988 potom Deuter do tímu pribral aj skúsených horolezcov a horských sprievodcov, ktorí sa od tej doby podieľajú na vývoji nových funkčných batohov. Tento trend pokračuje aj v spolupráci s Nemeckou asociáciou horských a lyžiarskych sprievodcov, ktorú firma naviazala v roku 1997.

  Značný úspech firma dosiahla so svojimi cyklistickými batohmi. V roku 1990 bola predstavená kolekcia cyklobatohov s chrbtovým systémom Airstripes. O 15 rokov neskôr firma vyvinula SHIELD System – jedná sa o integrovaný chránič chrbtice, ktorý ponúka väčšie bezpečie adrenalinovým nadšencom. Batohy Attack sa vďaka Shield system pyšnia zlatou medailou za inovatívny prístup v súťaži Eurobike. V roku 2006 Deuter prišiel s ďalším vylepšením, a to systémom SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter so skratkou SL sú špeciálne tvarované pre ženy.

  Dnes sa firma už veľmi rozrástla – svoje zastúpenie má v 45 krajinách. Deuter sa radí medzi TOP 5 predajcov batohov na svete. Vďaka neustálym inováciám sú kvalitné batohy Deuter skvelou voľbou pre milovníkov aktívneho života. Deuter je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov s ohľadom na prírodou a s rešpektom k pracovníkom

  Veľmi obľúbené sú multifunkčné batohy Freerider, pohodlné a flexibilné batohy Futura, ruksaky ACT Lite so skutočne veľkým úložným priestorom, či praktické ľadvinky

  Kategórie