Deuter ACT Trail 36 EL Black-granite

Nie je skladom
Kód produktu
DEUTER-3440915-7410
Vaša cena (s DPH) 138,08 €
Varianta Black-granite
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Kvalitný a univerzálny športový batoh s predĺženým chrbtovým systémom.

Obľúbený batoh mnohých užívateľov, ktorých si získal vďaka optimálnej hmotnosti a nosnej kapacite. Batoh je ideálny nielen pre jednodňové výlety, ale aj pre náročnejšie túry. Flexibilný Delrin® Aircontact Trail chrbtový systém poskytuje komfort pre akýkoľvek tvar chrbta.

- užší a kratší chrbtový systém Aircontact Trail s výstuhou Delrin®
- užšie a kratšie anatomicky tvarované ramenné popruhy 3D AirMesh
- kompresné popruhy
- dvojcestný zips, ktorý umožňuje prístup do batohu, aj keď má zatvorené veko
- vnútorné vrecko na cennosti, vrecko na zips, bočné sieťové vrecká
- jedno bočné vrecko na zips, vrecko na zips vo veku
- veľké predné pružné vrecko pre bundu alebo helmu
- pršiplášť na batoh
- vrecko na mokré prádlo
- kompatibilný s vodným rezervoárom
- pútka na cepíny a trekové palice
- predný vstup do hlavnej komory
- SOS štítok

Aircontact Trail chrbtový systém
Stabilizačné popruhy dovoľujú batohu optimálnu pozíciu na chrbte. Tvarované ramenné popruhy sú vypolstrované a potiahnuté sieťovinou. Prídavný ventilačný kanál je umiestnený medzi chrbtovým polstrovaním. Na pleciach sú dve špeciálne vystuženia z dierovanej peny, ktoré umožňujú rozloženie záťaže.

Bedrový pás je anatomicky tvarovaný a poskytuje voľnosť pri každom pohybe. Batoh má flexibilné, tvarovaný Delrin rám tvarovaný do písmena U, ktorý poskytuje stabilitu a má extrémne nízku váhu. Sleduje všetky vaše pohyby s úplnou ľahkosťou.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaDeuter
Farbačierna
Objem36 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery68 x 30 x 22 cm
Hmotnosť1260 g
MateriálDeuter-Microrip-Nylon / Deuter-Super-Polytex
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Firma Deuter je vôbec najstarou značkou vyrábajúcou batohy. Firma bola založená Hansom Deuterom už v roku 1898 v nemeckom meste Augsburg - Oberhausen a na prelome storočia zásobovala bavorskú poštu taškami a vrecami na listy. Neskôr, od roku 1905 sa firma začala tiež zameriavať na požičiavanie veľkých stanov. Ďalší rozvoj potom v roku 1910 priniesol výrobu prvých batohov, stanov, rozšírenie výroby tašiek a ďalších doplnkov, určených predovšetkým pre armádne vybavenie. Po prvej svetovej vojne firma ďalej rástla, okrem rozšírenia výroby o kožené batohy a tašky, začala vyrábať aj kufre a celty, sústredila sa ďalej na výrobu stanov, ktoré požičiavala mimo iným aj na Oktoberfest. Prvá horolezecká výprava s batohmi a ďalším vybavením Deuter smerovala do Pamíru už v roku 1928. Deuter zásoboval nemeckých horolezcov svojim vybavením až do 70. rokov, než sa trh rozrástol o ďalšie značky. Prvým skutočným hitom sa stal batoh Tauern, bol vyvinutý už v roku 1934 a na tridsať rokov úplne ovládol horolezecké výpravy, použil ho dokonca Hermann Buhl pri prvom výstupe na Nanga Parbat (8,125 m) v roku 1953. 

  V roku 1939 boli továrne Deuter podriadené totalitnému režimu a využité pre zbrojný priemysel. Po vojne sa potom firma snažila rýchlo opäť postaviť na nohy a ďalej expandovať vďaka inováciám. Prelomové bolo spustenie výroby nylonových batohov v roku 1968 a čoskoro sa Deuter stal číslom jeden na nemeckom trhu batohov. Zásadnú zmenu priniesol aj rok 1985, kedy Deuter získal patent na revolučný chrbtový systém Deuter Aircomfort, ktorý sa s určitými úpravami vyrába dodnes.V roku 1988 potom Deuter do tímu pribral aj skúsených horolezcov a horských sprievodcov, ktorí sa od tej doby podieľajú na vývoji nových funkčných batohov. Tento trend pokračuje aj v spolupráci s Nemeckou asociáciou horských a lyžiarskych sprievodcov, ktorú firma naviazala v roku 1997.

  Značný úspech firma dosiahla so svojimi cyklistickými batohmi. V roku 1990 bola predstavená kolekcia cyklobatohov s chrbtovým systémom Airstripes. O 15 rokov neskôr firma vyvinula SHIELD System – jedná sa o integrovaný chránič chrbtice, ktorý ponúka väčšie bezpečie adrenalinovým nadšencom. Batohy Attack sa vďaka Shield system pyšnia zlatou medailou za inovatívny prístup v súťaži Eurobike. V roku 2006 Deuter prišiel s ďalším vylepšením, a to systémom SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter so skratkou SL sú špeciálne tvarované pre ženy.

  Dnes sa firma už veľmi rozrástla – svoje zastúpenie má v 45 krajinách. Deuter sa radí medzi TOP 5 predajcov batohov na svete. Vďaka neustálym inováciám sú kvalitné batohy Deuter skvelou voľbou pre milovníkov aktívneho života. Deuter je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov s ohľadom na prírodou a s rešpektom k pracovníkom

  Veľmi obľúbené sú multifunkčné batohy Freerider, pohodlné a flexibilné batohy Futura, ruksaky ACT Lite so skutočne veľkým úložným priestorom, či praktické ľadvinky