Nalgene Wide Mouth 1 l

Skladom
Kód produktu
NALGENE-217800
Vaša cena (s DPH) 16,12 €
Skladom > 5 ks
 • Doprava od 1,70 €
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Skladom
 

Podrobnosti

Odolná fľaša na vodu s praktickým uzáverom a širokým hrdlom.


Praktická fľaša odolá nárazu, pachom i extrémnym teplotám, bude tak skvelým spoločníkom v bežných dňoch aj pri cestovaní. Vybrať si môžete z mnohých farebných variánt, medzi ktorými zaručene nájdete aj tú, ktorá bude ladiť s vaším športovým outfitom či ostatnými doplnkami.

- odolná proti nárazom
- neobsorbuje pachy
- spoľahnúť sa na ňu môžete v teplotách od -40 ° C do 100 ° C
- široké hrdlo na jednoduché plnenie aj umývanie
- rysky uľahčia napríklad riedenie obľúbeného športového nápoja
- uzáver nestratíte, lebo je s fľašou spojený úchytom
- vhodná pre umývanie v umývačke
- BPA Free

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaNalgene
Objem1 l
MateriálEastman Tritan™ - BPA Free
Rozmery21,6 x 8,9 cm
Hmotnosť179 g
Záruka2 roky

Recenzia (3)

Mariana 14. 1. 2020
Výborná, pevná, ľahko sa čistí, vhodná do umývačky, dobre sa z nej pije, spokojnosť. Presne podľa mojej potreby. Odporúčam.
Miroslava B.27. 12. 2018
Som spokojná po všetkých stránkach - tovar, služby.
Eduard J.18. 10. 2016
Super niet čo dodať len super odporúčam

  O značke

  História legendárnych fliaš značky Nalgene se začala písať už v roku 1949 v New Yorku. Tím profesionálov sa najskôr zaoberal výrobou nádob, ktoré slúžili ako vybavenie laboratórií, ale tie menšie z nich si vedci obľúbili natoľko, že ich začali používať i pre osobné účely. O preslávení fliaš Nalgene ssa potom v 70. rokoch postarali skauti, ktorí ich začali vo veľkom využívať pri svojich výpravách. Zistili totiž, že sú perfektné na skladovánie všemožných potrebných vecí - od rozpustných nápojov, cez jedlo až po šampóny. A tak sa zrodil nápad začať s výrobou nového radu campingového vybavenia vysokej kvality.

  Nalgene sa svojimi produktami snaží vyhovieť ako individuálnym potrebám a životnému štýlu zákazníkov, tak i rešpektovať a ochraňovať prírodu a životné prostredie. Svoje produkty vyrába zásadne bez škodlivého Bisfenolu A (BPA), ktorý sa bežne nachádza napríklad v PET fľašiach a postupne sa uvoľňuje do nápojov. BPA môže narušovať funkciu hormónov, je ale spájaný aj so vznikom rakoviny či cukrovky. Nebezpečný je najmä pre malé deti.

  Velký dôraz je tiež kladený na odolnosť výrobkov Nalgene. Silné nárazy, ani nízke či naopak vysoké teploty, teda nie sú dôvodom k obavám. Fľaše tiež zpravidla neabsorbujú chute a farbivá, takže si svoj nápoj môžete skutočne vychutnať.

  Ak by ste chceli svoju fľašu Nalgene doviesť k dokonalosti, zaobstarajte si na ňu aj parádny obal. V ponuke je niekoľko neoprenových obalov, ktoré zaistia to, že si váš nápoj udrží požadovanú teplotu o mnoho dlhšie.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v:

  Súvisiace články