Nalgene On the Fly 0,7 l

Skladom
Kód produktu
NALGENE-5565
Vaša cena (s DPH) 17,27 €
Dostupnosť: Zvyčajne 4 dni
 • Doprava od 1,70 €
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Novinka
Do 4 dní
 

Podrobnosti

Fľaša na vodu s dokonale tesniacim vekom a vyklápacím uzáverom.

Pitný režim môžete dodržiavať štýlovo. Fľaša On the Fly vám skvele padne do ruky aj do štandardných cyklistických držiakov. Ľahko sa ovláda jednou rukou, zároveň sa však nemusíte obávať, že by prepustila jedinú kvapku vody. O to sa postará silikónové tesnenie a poistka proti samovoľnému otvoreniu.

- veko so silikónovým tesnením
- poistka proti otvoreniu
- odklápací uzáver
- praktická ryska na kontrolu vášho pitného režimu
- obal je vyrobený z recyklovateľného materiálu
- veko s priemerom 6,3 cm je kompatibilné s ostatnými širokými fľašami Nalgene
- vhodná do umývačky
- BPA Free

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaNalgene
Objem0,7 l
MateriálEastman Tritan™ - BPA Free
Rozmery24,1 cm
Hmotnosť136 g
Záruka2 roky

Recenzia (2)

Slavka Š.29. 1. 2020
S vašimi produktami som veľmi spokojná,nakupovala som u Vás už viackrát.
Kristína K.07. 5. 2018
Fľaška je výborná, jednoduchá a praktická.

  O značke

  História legendárnych fliaš značky Nalgene se začala písať už v roku 1949 v New Yorku. Tím profesionálov sa najskôr zaoberal výrobou nádob, ktoré slúžili ako vybavenie laboratórií, ale tie menšie z nich si vedci obľúbili natoľko, že ich začali používať i pre osobné účely. O preslávení fliaš Nalgene ssa potom v 70. rokoch postarali skauti, ktorí ich začali vo veľkom využívať pri svojich výpravách. Zistili totiž, že sú perfektné na skladovánie všemožných potrebných vecí - od rozpustných nápojov, cez jedlo až po šampóny. A tak sa zrodil nápad začať s výrobou nového radu campingového vybavenia vysokej kvality.

  Nalgene sa svojimi produktami snaží vyhovieť ako individuálnym potrebám a životnému štýlu zákazníkov, tak i rešpektovať a ochraňovať prírodu a životné prostredie. Svoje produkty vyrába zásadne bez škodlivého Bisfenolu A (BPA), ktorý sa bežne nachádza napríklad v PET fľašiach a postupne sa uvoľňuje do nápojov. BPA môže narušovať funkciu hormónov, je ale spájaný aj so vznikom rakoviny či cukrovky. Nebezpečný je najmä pre malé deti.

  Velký dôraz je tiež kladený na odolnosť výrobkov Nalgene. Silné nárazy, ani nízke či naopak vysoké teploty, teda nie sú dôvodom k obavám. Fľaše tiež zpravidla neabsorbujú chute a farbivá, takže si svoj nápoj môžete skutočne vychutnať.

  Ak by ste chceli svoju fľašu Nalgene doviesť k dokonalosti, zaobstarajte si na ňu aj parádny obal. V ponuke je niekoľko neoprenových obalov, ktoré zaistia to, že si váš nápoj udrží požadovanú teplotu o mnoho dlhšie.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v:

  Súvisiace články