Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
AKCIA: Využite zľavový kupón na 20 % zľavu na bežecké batohy. Kód kupónu: RETRO20. Platí do 14. 6. 2020 na nezľavnené produkty.

GEMMA Marathon 40 khaki

Nie je skladom
Kód produktu
GEMMA-MAR-40-KHAKI
Vaša cena (s DPH) 85,38 €
Varianta Khaki
Vyradený z predaja
 • Doprava ZADARMO
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 3 roky
Nie je skladom
Doprava zadarmo
 

Podrobnosti

Skvelý turistický batoh značky GEMMA o objeme 40 l je ideálny na jednodenní výlet aj športový trekking.

Batoh GEMMA Marathon 40 vo farbe khaki je ideálny pre rôzne outdoorové aktivity.

Vlastnosti:
- veľmi ľahký jednokomorový batoh
- z vonkajšej strany niekoľko praktických sieťkovaných vreciek pre jednoduchý prístup k predmetom aj za chôdze
- posuvný chrbtový systém
- bedrový pás s malými vrecúškami na doklady a iné drobnosti
- počet vreciek: 8
- počet komôr: 1

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaGemma
Farbakhaki
Objem40 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery63 x 24 x 22 cm
Hmotnosť880 g
MateriálKTX (100% polyester, PVC zátěr, povrchová impregnace)
RFID ochrana karetNe
Záruka3 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

  O značke

  Gemma

  Značka Gemma začala existovať v roku 1983, keď sa medzi turistami, vodákmi a horolezcami v celom Československu začala šíriť informácia o prvom stane kopulovitého tvaru. Práve podľa neho bola neskôr pomenovaná aj celá firma. Vďaka veľkej popularite stanu GEMMA 1 sa jeho autor Ing. Aleš Petr rozhodol pre sériovú výrobu, ktorú spustil v spolupráci s firmou AVIA Brno. Čoskoro sa na trhu objavil ďalší Petrov výrobok, anatomicky tvarovaný batoh TURIST. Ten sa vďaka desiatkam tisícov predaných kusov stal klasikou medzi turistickými batohmi. V roku 1987 bola založená firma Gemma, v ktorej ponuke sa objavili pomimo batohov a stanov aj spacie vaky. Následne firma otvára svoju prvú predajňu so ski servisom a začína budovať vlastnú velkoobchodnú sieť.

  V 90. rokoch firma Gemma ďalej rastie. V roku 1995 sa Gemma rozrástla o výrobnú dielňu vybavenú technológiou na vysokofrekvenčné zvarovanie materiálov a získava Národnú cenu za dizajn. Gemma neustále inovuje turistické batohy a rozširuje počet ich farebných variantov. K sortimentu pribúdajú tiež vodácke vaky a transportné tašky. V roku 2000 firma prechádza od českých plastových praciek k talianskému výrobcovi Duraflex. Začína tiež vyrábať batohy z materiálu Cordura od firmy DuPont, čo je jeden z najkvalitnejších európskych materiálov. Batohy Gemma sú tak ešte odolnejšie!

  Ďalej sa firma vo vývoji sústeďuje na detaily a svoje batohy tvorí podľa potrieb svojich zákazníkov. Novinkou sú bočné vrecká na horolezecké mačky, ale aj ďalšie vychytávky. "Kliešť" je odopínacia čelná kapsa, ktorá môže slúžiť aj ako malý pomocný batoh. "Pavúk" je univerzálny upevňovací systém, umožňujúci napr. pripevnenie karimatky, alebo kapsy pre "mačky" na prednú časť batoha. Tieto prvky zvýrazňujú užitočnosť výrobkov Gemma čoby univerzálnych batohov.

  Vysoký dôraz je už tradične kladený na prepracovaný chrbtový systém. Súčasťou týchto turistických batohov je tzv. systém Vario. Ten umožňuje nastaviť výšku nosného systému pre akúkoľvek postavu, takže batoh je vždy pripravený na používanie vsetkými členmi rodiny!

  Gemma si zakladá na troch tradičných vlastnostiach svojich výrobkov, ktorými sú spoľahlivosť, vysoký komfort a kvalitný dizajn. Medzi najznámejšie produkty možno zaradiť hlavne batohy Gemma Hike, Gemma Walk alebo Gemma Trip. Medzi užívateľmi sú veľmi obľúbené tiež turistické batohy Expedition.