Ergobag Prime Černá Zig Zag 2020

Nie je skladom
Kód produktu
ERGOBAG-SIN-003-9B6
Vaša cena (s DPH) 126,54 €
Varianta Černá Zig Zag 2020
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Školský batoh pre deti od 6 do 11 rokov.


Ak sa človek naučí správnemu držaniu tela už v detstve, vyhne sa mnohým zdravotným komplikáciám v dospelosti. Kúpte preto svojmu dieťaťu kvalitný školský batoh so špičkovými ergonomickými vlastnosťami, ktoré podporia jeho zdravý vývoj. Ergobag Prime je rovnako ako všetky modely tejto značky vybavený unikátnym ergonomickým systémom inšpirovaným vysokohorskými batohmi.

- jednokomorový batoh vhodný pre žiakov 1.-4. triedy
- chrbát polstrovaný priedušným materiálom
- prakticky delený vnútorný priestor
- kompresný systém sťahovania
- priestranné predné vrecko na desiatu
- bedrový pás
- výškovo nastaviteľné ramenné popruhy
- vystužené dno s gumovými nožičkami pre lepšiu stabilitu
- reflexné prvky pre vyššiu bezpečnosť<
- ekologický materiál ze 100 % recyklovaných PET fliaš
- plastové pracky bez obsahu ftalátov a iných škodlivých látok
- 2x impregnovaná látka s vodným stĺpcom 1500 mm odolá dažďu i nečistotám

Unikátny ergonomický systém Ergobag - spoločne s vaším dieťaťom rastie aj batoh!

- individuálne nastaviteľný od 100 do 150 cm
- možnosť nastavenia výšky ramenného popruhu
- posuvný hrudný a široký panvový popruh zaisťujú najpriaznivejšie umiestnenie záťaže a odľahčenie oblasti krčnej a bedrovej chrbtice
- vnútorné delenie a kompresné šnúrka sťahuje celý obsah a tlačí ho späť na chrbát, tým je eliminovaná páka pôsobiaca na chrbát
- jednostrannej záťaži a následnej disbalancii je možné predchádzať tým, že je fľaša na pitie umiestnená vo vnútri batohu (oddelená nepremokavou látkou)

Podporte kreativitu vašich detí!
K batohu dostanete dve Kletties - výmenné obrázky na suchý zips. Vaše dieťa si tak môže batoh prispôsobiť svojim preferenciám, rozvíjať svoju individualitu a hravosť.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaErgobag
Farbačierna
Objem20 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery35 x 25 x 22 cm
Hmotnosť1100 g
Materiálekologický materiál z recyklovaných PET fliaš
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenzia (1)

Anna Š.24. 4. 2018
Velmi pekná priestranná a kvalitná školská taška. Odporúčam aj malým prvákom pretože je ju možné nastaviť aj na najmenšiu veľkosť. Opora je na celej chrbtici a tak nezaťažuje krčnu chrbticu, ale rozdelí si hmotnosť po celej dĺžke chrbtice, dieťa sa nehrbí. S kúpou som veľmi spokojná

    O značke

    Firma Ergobag vykonala revolúciu na trhu so školskými batohy. Ich unikátny ergonomický koncept inšpirovaný vysokohorskými batohy predchádza preťažovaniu detskej chrbtice a chybnému držaniu tela.

    Vedeli ste, že batoh prváčika váži až 6 kg? Ergobag detskýmu chrbtu pomáha sa s takou záťažou vyrovnať. Dôležité sú výškovo nastaviteľné ramenné popruhy, rovnako ako posuvný hrudný a panvové popruh, ktoré zaistia, že možno batoh individuálne upraviť na mieru každého dieťaťa. Väčšia časť záťaže je tak prenášaná na stabilnú oblasť panvy, čo prospieva preťažovanej krčnej a bedrovej chrbtici.

    Okrem toho sú batohy vyrobené z recyklovaného materiálu, ktorý je však vďaka impregnácii vodeodolný. Produkty Ergobag už získali mnohé ocenenia a dôveru rodičov, ktorým nie je zdravie ich detí ľahostajné.