Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Ergobag Kletties 5

Skladom
Kód produktu
ERGOBAG-KLE-002
Vaša cena (s DPH) 14,99 €
Skladom > 5 ks
 • Doprava od 1,70 €
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Skladom
 

Podrobnosti

Sada piatich kletties na suchý zips.

Tematická sada farebných Kletties umožní dieťaťu prispôsobiť si batoh svojim preferenciám. Predídete tak tomu, že by motív batoha dieťa omrzel alebo si ho v škole pomýlilo s batohmi spolužiakov.

- vhodné pre batoh Ergobag Mini a Ergobag Prime
- kvalitný suchý zips

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaErgobag
Rozmeryprůměr: 3 cm
MateriálVýrobca neuvádza
RFID ochrana karetNe
Hmotnosť110 g
Záruka2 roky

Recenzia (1)

Anna Š.24. 4. 2018
Som spokojná s kúpou. Kletties, ktoré sme vybrali majú nádherné obrázky a veľmi potešili.Jednoduchá výmena na školskú tašku - suchý zips,vymení aj malé dieťa a za každou výmenou má pocit že má novú tašku :-)

  O značke

  Firma Ergobag vykonala revolúciu na trhu so školskými batohy. Ich unikátny ergonomický koncept inšpirovaný vysokohorskými batohy predchádza preťažovaniu detskej chrbtice a chybnému držaniu tela.

  Vedeli ste, že batoh prváčika váži až 6 kg? Ergobag detskýmu chrbtu pomáha sa s takou záťažou vyrovnať. Dôležité sú výškovo nastaviteľné ramenné popruhy, rovnako ako posuvný hrudný a panvové popruh, ktoré zaistia, že možno batoh individuálne upraviť na mieru každého dieťaťa. Väčšia časť záťaže je tak prenášaná na stabilnú oblasť panvy, čo prospieva preťažovanej krčnej a bedrovej chrbtici.

  Okrem toho sú batohy vyrobené z recyklovaného materiálu, ktorý je však vďaka impregnácii vodeodolný. Produkty Ergobag už získali mnohé ocenenia a dôveru rodičov, ktorým nie je zdravie ich detí ľahostajné.