Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Deuter Streamer 2,0 L

Nie je skladom
Kód produktu
DEUTER-3960121-0000
Vaša cena (s DPH) 38,42 €
Varianta
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Veľmi odolný vak na vodu s objemom 2 l.


Vak na vodu Deuter streamer sa perfektne hodí na všetky športy a iné aktivity. Jednoducho ho umiestníte do batoha, hadičku potom vyvediete von a pijete bez toho, aby ste museli batoh dávať dole z chrbta a pracne hľadať fľašu. Tvar a pevnosť hadičky zaručuje neprerušovaný prísun tekutiny. Voda sa rozpohybuje aj jemným ťahom. Špeciálna fólia s vnútorným povrchom, hladkým ako sklo, udržuje tekutinu bez zmeny chuti až niekoľko dní. Je veľmi dôležité nevystavovať vak priamemu slnečnému žiareniu.

- nepriepustný materiál s antibakteriálnym povrchom
- široký horný otvor pre jednoduché plnenie
- ľahká údržba a čistenie
- jednoduché otváranie kohútika
- hygienicky krytý sací ventil možno ľahko rozobrať a vyčistiť
- BPA free
- plne kompatibilný s batohmi Deuter

Návod na údržbu:
1) vytiahnite trubicu z vaku
2) vezmite kúsaciu časť náustku a otočte objímku o štvrť obrátky (na úroveň štítku)
3) vytiahnite náustok - opláchnite ho, očistite teplou vodou a šetrným čistiacim prostriedkom / POZOR: nikdy nepoužívajte vriacu vodu!
4) všetky diely zaveste tak, aby odkvapkali
5) naspäť zložte až po úplnom vyschnutí všetkých súčastí

TIP: Pokiaľ si chcete byť naozaj istí, že je váš vak bez nečistôt a baktérií, môžete ho nechať prázdny zamraziť a baktérie budú preč! Vždy sa uistite, že vak uskladňujete vysušený na čistom a suchom mieste.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaDeuter
Farbamodrá
Objem2 l
MateriálVýrobca neuvádza
Rozmery35 x 19 cm
Hmotnosť175 g
Záruka2 roky

Recenzia (1)

5 z 5
(1 recenzií)
5 *
100%
4 *
0%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%
  1 užívateľských recenzií

  O značke

  Firma Deuter je vôbec najstarou značkou vyrábajúcou batohy. Firma bola založená Hansom Deuterom už v roku 1898 v nemeckom meste Augsburg - Oberhausen a na prelome storočia zásobovala bavorskú poštu taškami a vrecami na listy. Neskôr, od roku 1905 sa firma začala tiež zameriavať na požičiavanie veľkých stanov. Ďalší rozvoj potom v roku 1910 priniesol výrobu prvých batohov, stanov, rozšírenie výroby tašiek a ďalších doplnkov, určených predovšetkým pre armádne vybavenie. Po prvej svetovej vojne firma ďalej rástla, okrem rozšírenia výroby o kožené batohy a tašky, začala vyrábať aj kufre a celty, sústredila sa ďalej na výrobu stanov, ktoré požičiavala mimo iným aj na Oktoberfest. Prvá horolezecká výprava s batohmi a ďalším vybavením Deuter smerovala do Pamíru už v roku 1928. Deuter zásoboval nemeckých horolezcov svojim vybavením až do 70. rokov, než sa trh rozrástol o ďalšie značky. Prvým skutočným hitom sa stal batoh Tauern, bol vyvinutý už v roku 1934 a na tridsať rokov úplne ovládol horolezecké výpravy, použil ho dokonca Hermann Buhl pri prvom výstupe na Nanga Parbat (8,125 m) v roku 1953. 

  V roku 1939 boli továrne Deuter podriadené totalitnému režimu a využité pre zbrojný priemysel. Po vojne sa potom firma snažila rýchlo opäť postaviť na nohy a ďalej expandovať vďaka inováciám. Prelomové bolo spustenie výroby nylonových batohov v roku 1968 a čoskoro sa Deuter stal číslom jeden na nemeckom trhu batohov. Zásadnú zmenu priniesol aj rok 1985, kedy Deuter získal patent na revolučný chrbtový systém Deuter Aircomfort, ktorý sa s určitými úpravami vyrába dodnes.V roku 1988 potom Deuter do tímu pribral aj skúsených horolezcov a horských sprievodcov, ktorí sa od tej doby podieľajú na vývoji nových funkčných batohov. Tento trend pokračuje aj v spolupráci s Nemeckou asociáciou horských a lyžiarskych sprievodcov, ktorú firma naviazala v roku 1997.

  Značný úspech firma dosiahla so svojimi cyklistickými batohmi. V roku 1990 bola predstavená kolekcia cyklobatohov s chrbtovým systémom Airstripes. O 15 rokov neskôr firma vyvinula SHIELD System – jedná sa o integrovaný chránič chrbtice, ktorý ponúka väčšie bezpečie adrenalinovým nadšencom. Batohy Attack sa vďaka Shield system pyšnia zlatou medailou za inovatívny prístup v súťaži Eurobike. V roku 2006 Deuter prišiel s ďalším vylepšením, a to systémom SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter so skratkou SL sú špeciálne tvarované pre ženy.

  Dnes sa firma už veľmi rozrástla – svoje zastúpenie má v 45 krajinách. Deuter sa radí medzi TOP 5 predajcov batohov na svete. Vďaka neustálym inováciám sú kvalitné batohy Deuter skvelou voľbou pre milovníkov aktívneho života. Deuter je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov s ohľadom na prírodou a s rešpektom k pracovníkom

  Veľmi obľúbené sú multifunkčné batohy Freerider, pohodlné a flexibilné batohy Futura, ruksaky ACT Lite so skutočne veľkým úložným priestorom, či praktické ľadvinky

  Kategórie