Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Deuter Cargo Bag Exp Granite

Skladom
Kód produktu
DEUTER-39550-4000
Vaša cena (s DPH) 43,27 € Bežná cena 48,08 €
Varianta Granite
Skladom 2 ks
 • Doprava od 1,70 €
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Skladom
-10 %
 

Podrobnosti

Ochranný vak na veľké kufre alebo batohy.

Deuter Cargo Bag Exp je ochranný vak pre veľké kufre alebo batohy. Vak má kompresné popruhy, 5 rúčok pre ľahkú manipuláciu, adresný štítok a ochranný obal.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaDeuter
Farbasivá
Objem90 + 30 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery28 x 78 x 40
Hmotnosť630 g
MateriálRipstop-Nylon
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenzia (2)

Michal 30. 7. 2017
Priestranný, skladný, pomerne ľahký, veľmi odolný a praktický. Súčasťou je aj adresný štítok. Oceníte aj kompresné popruhy, robustné zipsy s očkami na zámok a niekoľko pevných madiel. Bez problémov sa do neho zmestí plne naložený 80+15L batoh.
Michal D.20. 7. 2017
Veľmi odolný, priestranný a praktický kargo vak. Bez problémov som do neho zabalil expedičný 80+15L batoh nabalený takmer do plna. Kompresné popruhy na vaku zafixujú všetko vybavenie pripnuté aj z vonkajšej strany batohu. Po zbalení vaku sa zmestí takmer do vrecka.

  O značke

  Firma Deuter je vôbec najstarou značkou vyrábajúcou batohy. Firma bola založená Hansom Deuterom už v roku 1898 v nemeckom meste Augsburg - Oberhausen a na prelome storočia zásobovala bavorskú poštu taškami a vrecami na listy. Neskôr, od roku 1905 sa firma začala tiež zameriavať na požičiavanie veľkých stanov. Ďalší rozvoj potom v roku 1910 priniesol výrobu prvých batohov, stanov, rozšírenie výroby tašiek a ďalších doplnkov, určených predovšetkým pre armádne vybavenie. Po prvej svetovej vojne firma ďalej rástla, okrem rozšírenia výroby o kožené batohy a tašky, začala vyrábať aj kufre a celty, sústredila sa ďalej na výrobu stanov, ktoré požičiavala mimo iným aj na Oktoberfest. Prvá horolezecká výprava s batohmi a ďalším vybavením Deuter smerovala do Pamíru už v roku 1928. Deuter zásoboval nemeckých horolezcov svojim vybavením až do 70. rokov, než sa trh rozrástol o ďalšie značky. Prvým skutočným hitom sa stal batoh Tauern, bol vyvinutý už v roku 1934 a na tridsať rokov úplne ovládol horolezecké výpravy, použil ho dokonca Hermann Buhl pri prvom výstupe na Nanga Parbat (8,125 m) v roku 1953.

  V roku 1939 boli továrne Deuter podriadené totalitnému režimu a využité pre zbrojný priemysel. Po vojne sa potom firma snažila rýchlo opäť postaviť na nohy a ďalej expandovať vďaka inováciám. Prelomové bolo spustenie výroby nylonových batohov v roku 1968 a čoskoro sa Deuter stal číslom jeden na nemeckom trhu batohov. Zásadnú zmenu priniesol aj rok 1985, kedy Deuter získal patent na revolučný chrbtový systém Deuter Aircomfort, ktorý sa s určitými úpravami vyrába dodnes.V roku 1988 potom Deuter do tímu pribral aj skúsených horolezcov a horských sprievodcov, ktorí sa od tej doby podieľajú na vývoji nových funkčných batohov. Tento trend pokračuje aj v spolupráci s Nemeckou asociáciou horských a lyžiarskych sprievodcov, ktorú firma naviazala v roku 1997.

  Značný úspech firma dosiahla so svojimi cyklistickými batohmi. V roku 1990 bola predstavená kolekcia cyklobatohov s chrbtovým systémom Airstripes. O 15 rokov neskôr firma vyvinula SHIELD System – jedná sa o integrovaný chránič chrbtice, ktorý ponúka väčšie bezpečie adrenalinovým nadšencom. Batohy Attack sa vďaka Shield system pyšnia zlatou medailou za inovatívny prístup v súťaži Eurobike. V roku 2006 Deuter prišiel s ďalším vylepšením, a to systémom SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter so skratkou SL sú špeciálne tvarované pre ženy.

  Dnes sa firma už veľmi rozrástla – svoje zastúpenie má v 45 krajinách. Deuter sa radí medzi TOP 5 predajcov batohov na svete. Vďaka neustálym inováciám sú kvalitné batohy Deuter skvelou voľbou pre milovníkov aktívneho života. Deuter je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov s ohľadom na prírodou a s rešpektom k pracovníkom.

  Veľmi obľúbené sú multifunkčné batohy Freerider, pohodlné a flexibilné batohy Futura, ruksaky ACT Lite so skutočne veľkým úložným priestorom, či praktické ľadvinky.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: