Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
Využite kupón MINUS5 a získajte zľavu 5 % na všetko. Platí do 28. 4. 2024 na nezľavnené produkty.

CamelBak 11 StoAway Black 2l

Nie je skladom
Kód produktu
CAMELBAK-SA61751
Vaša cena (s DPH) 39,96 €
Varianta Black
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Tepelne izolovaný vodný rezervoár.

CAMELBAK 11 StoAway black je tepelne izolovaný vodný rezervoár vhodný do batohov, ktoré sú kompatibilné s vodným vakom. Ľahká manipulácia a možnosť upevnenia kamkoľvek. Rezervoár je vhodný predovšetkým na zimné športy, tekutina vďaka izolácii nezamŕza. V lete potom izolácia drží požadovanú nižšiu teplotu vody.

- neoprénová izolácia vaku, hadičky aj náustku
- rozšírený otvor pre ľahšie doplnenie tekutiny
- so systémom Quick Link a výstupkami, ktoré držia tvar pri sušení, čo uľahčuje údržbu
- odľahčená konštrukcia
- objem 2 l

Údržba a používanie:
- rezervoár by mal byť vyčistený a usušený po každom použití, obzvlášť pokiaľ pijete niečo iné ako vodu
- pokiaľ sa začne objavovať plieseň, použite teplú vodu a dve lyžice sódy bikarbóny - naplňte vak, zatraste, nechajte zmes klesnúť hadičkou. Nechajte pôsobiť pol hodiny. Umyte teplou vodou a jemným mydlom. Nechajte úplne vyschnúť
- ideálnym pomocníkom na čistenie a osvieženie vody v rezervoári je citrónová šťava z čerstvých citrónov. Kyseliny nielen ochutia vodu, ale zároveň čistia váš vak!
- najlepší spôsob, ako zachovať vak čistý (a bez baktérií) aj po dlhšiu dobu, kedy ho nechcete používať, je vypustiť z rezervoáru všetku vodu a potom ho uložiť do mrazničky. Znie to možno bláznivo, ale funguje to!
- pokiaľ chcete vo vaku udržať požadovanú teplotu, najlepšie to docielite tým, že po napití fúknete tekutinu späť do rezervoáru
- pokiaľ radi chodíte na dlhé prechádzky so svojím štvornohým miláčikom, môžete aj jemu dopriať potešenie z neustáleho príjmu tekutín Áno, Camelbak myslí aj na psíkov. Stačí keď jednoducho podržíte a stlačíte prsty ventil!
- pokiaľ nechcete, aby vám voda vo vaku špliechala, jednoducho ho po naplnení otočte "hore nohami" a vysajte z neho prebytočný vzduch
- nedávajte do vaku alkohol! (Ale pokiaľ to urobíte, uistite sa, že je uzáver dobre dotiahnutý - alkohol vykazuje nižšie povrchové napätie, a tak je väčšia pravdepodobnosť toho, že pretečie cez slabo utiahnutý uzáver.)

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaCamelbak
Farbačierna
Objem2 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery20 x 14 x 14 cm
Hmotnosť320 g
MateriálPolyester
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia (1)

3 z 5
(1 recenzií)
5 *
0%
4 *
0%
3 *
100%
2 *
0%
1 *
0%
  1 užívateľských recenzií

  O značke

  Camelbak je americká firma, ktorá na trhu pôsobí viac ako 20 rokov. Táto firma prišla s originálnym nápadom spojiť batoh a rezervoár na vodu. Zo začiatku boli Camelbaky obľúbené najmä medzi motorkármi a motokrosármi, ale dnes už tieto batohy využívajú takmer všetci, ktorí sa pohybujú v technicky náročnom teréne, kde potrebujú rýchlo a jednoducho dopĺňať tekutiny. Môžu tak venovať svoju pozornosť náročnej jazde a rôznym prekážkam, a pritom majú nepretržitý prístup k vode alebo inej tekutine. Pokiaľ je Vaše telo dostatočne hydratované, dostaví sa zlepšenie výkonu, zníži sa únava a prejdete omnoho väčšie vzdialenosti. Preto by ste nemali nikdy zabúdať na dostatok tekutín pri každom Vašom výlete alebo väčšej túre, či už na bicykli alebo pešo.

  Firma Camelbak sa môže popýšiť mnohými úspechmi. Pomohla horolezcom pri zdolávaní Everestu, bola súčasťou mierových misií, kde jej výrobky pomáhali príslušníkom námornej pechoty. Zabudnúť sa tiež nedá na kozmonautov, ktorí aj s pomocou Camelbaku budujú vesmírne stanice. Uplatnenie produktov tejto firmy je naozaj "extrémne". Camelbak využíva prvotriedny materiál a zaujme Vás hlavne svojím technologickým riešením – vďaka tomu sa drží stále na vrchole.

  Kategórie