Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

CabinZero Military 36L Navy

Skladom
Kód produktu
CABINZERO-181811
Vaša cena (s DPH) 99,90 €
Varianta Navy
Skladom > 5 ks
Sklad e-shop> 5 ks
Predajňa v Bratislave1 ks
 • Doprava ZADARMO
 • Vyzdvihnutie na predajni ZADARMO
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 10 rokov
Skladom
Doprava zadarmo
 

Podrobnosti

Odolný palubný batoh vo vojenskom štýle.

Hľadáte spoľahlivého parťáka, ktorý vám ušetrí čas aj starosti a nesklame vás ani pri náročnom cestovaní? CabinZero Military z odolného nylonu nadchne svojou univerzálnosťou, praktickým využitím a štýlovým vzhľadom cestovateľa každej vekovej kategórie. Ľahký palubný batoh možno vziať priamo do kabíny lietadla, nemusíte teda riešiť žiadne poplatky za odbavenie batožiny, ani dlhé fronty pri čakaní pri páse s batožinou. Dovnútra sa naviac bezpečne zmestí všetko potrebné na cesty za zážitkami a zbalíte sa rovnako jednoducho a pohodlne ako pri cestovaní s kufrom. Vďaka mimoriadnemu dôrazu na kvalitu a odolnosť materiálu a spracovanie vydrží CabinZero slúžiť zaručene 10 až 25 rokov a bude s vami naplno prežívať všetky dobrodružstvá pri poznávaní miest a pri putovaní v teréne.

- najodolnejšie zipsy značky YKK vo svojej triede
- spony a pracky z veľmi odolných materiálov
- bočné sťahovacie popruhy
- čalúnená rúčka zhora pre pohodlné prenášanie v ruke
- čalúnené ramenné popruhy
- ergonomický chrbtový systém
- bedrový a hrudný popruh
- odolná polyesterová podšívka
- hlavná komora na zips
- jazdce zipsu možno uzamknúť visiacim zámkom (nie je súčasťou výrobku)
- predné vrecko na drobnosti s uzatváraním na zips
- vnútorné vrecko na zips pre rýchlu organizáciu vecí
- široké vnútorné vrecko vhodné na dokumenty aj notebook
- vonkajšia látka a ďalšie prvky z vodoodolného materiálu
- integrovaný systém Global Luggage Tracker od spoločnosti Okoban
- záruka 10 rokov, ktorú možno zdarma predĺžiť po „lajknutí“ CabinZero na FB (najneskôr do 30 dní odo dňa nákupu) na 25 rokov

Čo je Global Luggage Tracker od spoločnosti Okoban?
Ide o bezpečnostný prvok s unikátnym kódom, ktorý možno zdarma zaregistrovať po zakúpení batoha na Okoban.com. On-line systém Okoban funguje na princípe nálezov a strát, umožňuje tak informovať majiteľa pomocou sms v prípade znovunájdenia stratenej či odcudzenej batožiny nielen v rámci leteckej prepravy. Službu Okoban využíva množstvo letísk a aerolínií po celom svete, vďaka tomu môže byť váš batoh jednoduchšie vystopovaný a dopravený späť až k vám.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
Výrobca CabinZero
Farba modrá
Objem 36 l
Vrecko na notebook Nie
Rozmery 46 x 33 x 16 cm
Hmotnosť 950 g
Materiál Military spec nylon
RFID ochrana kariet Ne
Záruka 10 rokov

Recenzia (1)

5 z 5
(1 recenzií)
5 *
100%
4 *
0%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%
  1 užívateľských recenzií

  O značke

  Za vznikom značky CabinZero stojí neobyčajný príbeh jedného cieľavedomého muža a milovníka cestovania, Neila Vardena. Tento príbeh sa začal už v roku 1993, keď sa Neil po štúdiu vo Veľkej Británii vydal na svoju prvú šesťtýždňovú cestu po Indii s krošňou s vonkajším rámom. Na ďalšiu cestu do Indie o šesť mesiacov neskôr si zaobstaral novú krošňu s vnútorným rámom, tá sa však po šiestich týždňoch rozpadla. Neil sa vtedy rozhodol, že na svoje cestovanie potrebuje batoh, ktorý bude menší (objem maximálne 35 litrov) a odolnejší s uzamykateľnými jazdcami zipsov. S takým batohom, ktorý mohol mať stále pri sebe na palube akéhokoľvek dopravného prostriedku, podnikol svoju tretiu cestu do Indie. A div sa svete, vošlo sa mu doň všetko potrebné na niekoľkomesačné putovanie.

  Po tejto výprave si našiel prácu v jednej britskej korporácii, avšak po pár rokoch zo stresu ochorel, a tak sa rozhodol začať radšej pracovať na vlastných projektoch. Behom nasledujúcich ciest zistil, že sa jeden z najobľúbenejších sprievodcov po Bangkoku a Chiang Mai nepredáva v Spojenom kráľovstve, zariadil teda jeho distribúciu, čo ho dostalo na cestovateľský trh. Stále veľa cestoval a uvedomoval si, že novinka v leteckej preprave, v podobe striktne určených rozmerov palubnej batožiny a súčasného spoplatnenia odbavenej batožiny, zmení celý trh. Keď hľadal taký batoh, ktorý by vyhovoval jeho náročným požiadavkám, zistil, že na trhu žiadny taký nie je. To bola pre Neila výzva a rozhodol sa navrhnúť a začať vyrábať batoh svojich snov.

  V roku 2014 sa tak spustila výroba veselých palubných batohov CabinZero. Neil sám testuje každý nový druh svojej batožiny, ktorej hlavnou devízou je odolnosť a množstvo nenápadných, ale o to praktickejších vychytávok, vrátane kvalitných materiálov, uzamykateľných zipsov a špeciálneho stopovacieho systému, vďaka ktorému sa k vám môže vrátiť dávno stratená batožina.

  Základnou podstatou týchto palubných batohov je ich odolnosť a vysoká kvalita spracovania jednotlivých materiálov. To všetko má zaistiť bezpečie a istotu na cestách. Batohy prechádzajú v miestach výroby vo Vietname a v Číne kontrolami kvality, a to vo všetkých fázach výroby, pretože práve kvalita je určujúcim znakom tejto batožiny. Je navrhnutá tak, aby svojim majiteľom vydržala prinajmenšom desať alebo dvadsaťpäť rokov, na tie spoločnosť poskytuje záruku (predĺžená záruka je dostupná všetkým novým majiteľom batohov, ktorí „lajknú“ facebookovú stránku CabinZero). Všetky materiály taktiež spĺňajú kritéria všetkých európskych regulatórnych testov, podliehajú tak najvyššiemu štandardu ako je napríklad nariadenie EU REACH o znížení dopadu výroby na ľudské zdravie a prírodu.

  Batohy CabinZero sú vyrábané za dodržania princípov sociálne zodpovednej firmy, ktorá dbá na dobré pracovné podmienky vo všetkých etapách výroby. Základným princípom spoločnosti je predstava, že šťastní zamestnanci sú základom správneho podnikania. Neil Varden osobne dohliada na pracovné podmienky v továrňach, kde sa batohy šijú. Tie sú navyše zapojené do siete výrobní bojujúcich proti vykorisťovaniu personálu. Skrátka, CabinZero nevyužívá ku svojej produkcii žiadne sweatshopy, čo poteší každého, kto sa zaujíma o dopad výroby na spoločnosť a životné prostredie.

  CabinZero chce od roku 2015 tiež podporovať charitatívne projekty v rozvojových krajinách prostredníctvom podpory udržateľného turizmu alebo cestovania. Zamýšľané sú aj vzdelávacie programy pre miestnych obyvateľov. Očakáva sa teda vznik špeciálnych limitovaných radov batohov, výťažok z ich predaja pôjde práve na dobročinné účely.

  A čo vlastne CabinZero znamená? Je to skratka pre motto značky: „Cabin Sized = Zero Hassles“ (palubná veľkosť = žiadne problémy).

  Oficiálne stránky výrobcu: www.cabinzero.com

  Oficiálne stránky výrobcu: www.cabinzero.cz

  Kategórie