Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

CabinZero Classic 36L Orange Chill

Skladom
Kód produktu
CABINZERO-171309
Vaša cena (s DPH) 69,90 €
Skladom > 5 ks
Sklad e-shop> 5 ks
Predajňa v Bratislave1 ks
 • Doprava od 3,00 €
 • Vyzdvihnutie na predajni ZADARMO
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 10 rokov
Skladom
 

Podrobnosti

Praktický palubný batoh do lietadla ideálny na nízkonákladové cestovanie.


Hľadáte spoľahlivého spoločníka na cesty? Mal by vydržať dlhé putovanie a príliš vás zaťažovať? Nechcete platiť poplatky za odbavenie batožiny? Už nehľadajte! CabinZero je synonymum pre batohy určené do kabíny lietadla. Ľahké a kvalitné batohy, ktoré zbalíte podobne ako cestovný kufor, sú určené pre dobrodruhov akéhokoľvek veku. Ideálne sú na mestské putovanie, pri ktorých nepotrebujete turistický batoh. Niekedy skrátka viac oceníte štýlový doplnok, do ktorého sa pri cestovaní naľahko vojde všetko potrebné. Vďaka mimoriadnemu dôrazu na kvalitu a odolnosť vám naviac batoh CabinZero vydrží zaručene desať až dvadsaťpäť rokov. Batoh strednej veľkosti je ideálnou batožinou na predĺžený výlet strávený v niektorej z európskych metropol.

 • čalúnené a nastaviteľné ramenné popruhy
 • hlavná komora na zips
 • priehradka na 15,6" notebook
 • jazdce zipsu je možné uzamknúť viasacim zámkom (nie je súčasťou výrobku)
 • špeciálne YKK zipsy najodolnejšie vo svojej triede
 • bočné sťahovacie popruhy
 • horné a bočné držadlo na pohodlnú manipuláciu a prenášanie v ruke
 • predné vrecko na zips na drobnosti
 • vnútorné vrecko zo sieťoviny a látkové vrecko na zips na ľahšiu organizáciu vecí
 • vodeodolný materiál
 • integrovaný štítok Okoban Global Luggage Tracker
 • záruku 10 rokov je možné zdarma predĺžiť až na 25 rokov „lajknutím“ stránky CabinZero na FB (najneskôr do 30 dní odo dňa nákupu) a vyplnením formulára na oficiálnych webových stránkach výrobcu

Čo je Global Luggage Tracker od spoločnosti Okoban?

Ide o bezpečnostný prvok, vďaka ktorému sa môže stratený alebo ukradnutý batoh dostať po nájdení späť do rúk svojho majiteľa. Systém funguje na princípe nálezov a strát. Po zakúpení batoha CabinZero stačí zaregistrovať kód uvedený na štítku na okoban.com.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
Výrobca CabinZero
Farba oranžová
Objem 36 L
Vrecko na notebook Áno
Veľkosť notebooku 15,6"
Rozmery 45 x 31 x 20 cm
Hmotnosť 700 g
Materiál Waterproof Polyester
RFID ochrana kariet Ne
Záruka 10 rokov

Recenzia (3)

5 z 5
(3 recenzií)
5 *
100%
4 *
0%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%
  3 užívateľských recenzií

  O značke

  Za vznikom značky CabinZero stojí neobyčajný príbeh jedného cieľavedomého muža a milovníka cestovania, Neila Vardena. Tento príbeh sa začal už v roku 1993, keď sa Neil po štúdiu vo Veľkej Británii vydal na svoju prvú šesťtýždňovú cestu po Indii s krošňou s vonkajším rámom. Na ďalšiu cestu do Indie o šesť mesiacov neskôr si zaobstaral novú krošňu s vnútorným rámom, tá sa však po šiestich týždňoch rozpadla. Neil sa vtedy rozhodol, že na svoje cestovanie potrebuje batoh, ktorý bude menší (objem maximálne 35 litrov) a odolnejší s uzamykateľnými jazdcami zipsov. S takým batohom, ktorý mohol mať stále pri sebe na palube akéhokoľvek dopravného prostriedku, podnikol svoju tretiu cestu do Indie. A div sa svete, vošlo sa mu doň všetko potrebné na niekoľkomesačné putovanie.

  Po tejto výprave si našiel prácu v jednej britskej korporácii, avšak po pár rokoch zo stresu ochorel, a tak sa rozhodol začať radšej pracovať na vlastných projektoch. Behom nasledujúcich ciest zistil, že sa jeden z najobľúbenejších sprievodcov po Bangkoku a Chiang Mai nepredáva v Spojenom kráľovstve, zariadil teda jeho distribúciu, čo ho dostalo na cestovateľský trh. Stále veľa cestoval a uvedomoval si, že novinka v leteckej preprave, v podobe striktne určených rozmerov palubnej batožiny a súčasného spoplatnenia odbavenej batožiny, zmení celý trh. Keď hľadal taký batoh, ktorý by vyhovoval jeho náročným požiadavkám, zistil, že na trhu žiadny taký nie je. To bola pre Neila výzva a rozhodol sa navrhnúť a začať vyrábať batoh svojich snov.

  V roku 2014 sa tak spustila výroba veselých palubných batohov CabinZero. Neil sám testuje každý nový druh svojej batožiny, ktorej hlavnou devízou je odolnosť a množstvo nenápadných, ale o to praktickejších vychytávok, vrátane kvalitných materiálov, uzamykateľných zipsov a špeciálneho stopovacieho systému, vďaka ktorému sa k vám môže vrátiť dávno stratená batožina.

  Základnou podstatou týchto palubných batohov je ich odolnosť a vysoká kvalita spracovania jednotlivých materiálov. To všetko má zaistiť bezpečie a istotu na cestách. Batohy prechádzajú v miestach výroby vo Vietname a v Číne kontrolami kvality, a to vo všetkých fázach výroby, pretože práve kvalita je určujúcim znakom tejto batožiny. Je navrhnutá tak, aby svojim majiteľom vydržala prinajmenšom desať alebo dvadsaťpäť rokov, na tie spoločnosť poskytuje záruku (predĺžená záruka je dostupná všetkým novým majiteľom batohov, ktorí „lajknú“ facebookovú stránku CabinZero). Všetky materiály taktiež spĺňajú kritéria všetkých európskych regulatórnych testov, podliehajú tak najvyššiemu štandardu ako je napríklad nariadenie EU REACH o znížení dopadu výroby na ľudské zdravie a prírodu.

  Batohy CabinZero sú vyrábané za dodržania princípov sociálne zodpovednej firmy, ktorá dbá na dobré pracovné podmienky vo všetkých etapách výroby. Základným princípom spoločnosti je predstava, že šťastní zamestnanci sú základom správneho podnikania. Neil Varden osobne dohliada na pracovné podmienky v továrňach, kde sa batohy šijú. Tie sú navyše zapojené do siete výrobní bojujúcich proti vykorisťovaniu personálu. Skrátka, CabinZero nevyužívá ku svojej produkcii žiadne sweatshopy, čo poteší každého, kto sa zaujíma o dopad výroby na spoločnosť a životné prostredie.

  CabinZero chce od roku 2015 tiež podporovať charitatívne projekty v rozvojových krajinách prostredníctvom podpory udržateľného turizmu alebo cestovania. Zamýšľané sú aj vzdelávacie programy pre miestnych obyvateľov. Očakáva sa teda vznik špeciálnych limitovaných radov batohov, výťažok z ich predaja pôjde práve na dobročinné účely.

  A čo vlastne CabinZero znamená? Je to skratka pre motto značky: „Cabin Sized = Zero Hassles“ (palubná veľkosť = žiadne problémy).

  Oficiálne stránky výrobcu: www.cabinzero.com

  Oficiálne stránky výrobcu: www.cabinzero.cz

  Kategórie