Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Vaude Aqua Front apple/metallic

Nie je skladom
Kód produktu
VAUDE-109164360
Vaša cena (s DPH) 95,38 €
Varianta Apple/Metallic
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Vaude Aqua Front je univerzálna taška na bicykel, ktorú možno pripnúť na prednú aj zadnú časť bicykla.

Cestovať len tak na ľahko sa proste niekedy rovná utópii. Častejšie potrebujete spoľahlivú tašku, ktorá vám nebude prekážať, ale aj tak vám ponúkne dostatok priestoru a ľahké ovládanie. Presne taká je taška Aqua Front, vďaka ktorej budú vaše cyklistické výpravy zase o niečo pohodlnejšie.

- hlavný priestor s rolovacím zapínaním
- možnosť otvorenia tiež z bočnej strany
- odnímateľný ramenný popruh
- vnútorné vrecko
- uzamykateľný a jednoducho ovládateľný pripínací systém QMR 2.0
- reflexné logo
- vodovzdorný materiál bez PVC
- dodávané v páru

QMR systém upínania na bicykel je špeciálny systém, ktorého jedna časť sa nainštaluje na bicykel, a vy do nej tašku potom už len rýchlo zacvaknete, a rýchlo ju neskôr aj odpojíte. Veľmi jednoduché!

Viac informácií

More Information -awtawtawta
Výrobca Vaude
Farba zelená
Objem 28 L
Vrecko na notebook Nie
Rozmery 31 x 30 x 17 cm
Hmotnosť 1840 g
Materiál 100% Polyester
RFID ochrana kariet Ne
Záruka 2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Spoločnosť Vaude bola založená v roku 1974 v nemeckých Alpách. Dnes má značka Vaude zastúpenie po celom svete, a to vo vyše 40 krajinách. Vaude patrí medzi lídrov v oblasti výroby a distribúcie športového vybavenia - od oblečenia po batohy. Prevedenie a spracovanie všetkých batohov a tašiek Vaude je na tej najvyššej úrovni kvality. Vaude je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov v súlade s prírodou a s rešpektom k ľuďom. Dôraz na ekológiu a spoločenskú zodpovednosť je ústredným bodom filozofie tejto značky.

  Vďaka nášmu eshopu máte teraz možnosť objednať si ktorýkoľvek batoh, brašnu alebo tašku Vaude. Odporúčame cyklistické batohy z kolekcie Bike Alpine, ktorá patrí medzi tie najobľúbenejšie. Študenti ocenia kvalitné brašny na notebook - za zmienku rozhodne stoja brašny Rom, ktoré sú dostupné v množstve farebných variantov. Pre Vaše ratolesti zase môžete objednať veselý batôžok. Detské batohy sú dostupné v najrôznejších prevedeniach - modely PuckAyla či Minnie si vaše deti okamžite zamilujú.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: