Titan Xenon 4w M exp Bluestone

Nie je skladom
Kód produktu
TITAN-849405-25
Vaša cena (s DPH) 119,97 € Bežná cena 149,96 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 3 roky
Nie je skladom
-20 %
 

Podrobnosti

Moderný škrupinový kufor na štyroch kolieskach s integrovaným TSA zámkom a expandérom vyrobený z nárazuvzdorného polykarbonátu s hrubým povrchom.


Elegantný kufor Titan Xenon z extra odolného materiálu dovezie vašu výbavu bez škrabanca a so štýlom až do cieľa. Vďaka hrubej štruktúre Shark Skin bude perfektným spoločníkom pri každej ceste, nielen tej pracovnej. Luxusný interiér s dvoma oddeliteľnými časťami, fixačnými popruhmi a vreckami na zips zaistí prehľadné uloženie zvrškov, topánok aj hygienických a kozmetických potrieb. Pre navýšenie kapacity stačí jednoducho rozopnúť zips expandéra. O bezproblémové cestovanie medzi kontinentmi sa postará vnorený TSA zámok. Jazdu v každom teréne uľahčí kvalitné kolieska.

 • 4 tiché dvojkolieska otočné o 360°
 • ľahká výsuvná rukoväť s aretáciou na madle
 • integrovaný TSA zámok pre bezproblémové cestovanie do USA
 • zipsový expandér pre rozšírenie objemu
 • obojstranný baliaci systém s oddeleniami na zips
 • 2 textilné prepážky s vreckami na zips
 • fixačné popruhy v oboch častiach
 • špeciálne vrecko na vlhké prádlo alebo kozmetiku
 • horné a bočné madlo pre ľahkú manipuláciu
 • vnútorná podšívka
 • hrubý povrch Shark Skin odolný proti poškriabaniu
 • predĺžená záruka

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaTitan
Farbamodrá
Objem76/87
Veľkosť kufraStredný
ZamykanieTSA zámok
Počet koliesok4 kolieska
ExpandérÁno
Vrecko na notebookNie
Rozmery67 x 47 x 27/31 cm
Hmotnosť3,7 kg
Materiál100% polykarbonát
Záruka3 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Značka Titan bola založená v roku 1983 v Nemecku. Vďaka vysokej funkčnosti, prvotriednej kvalite spracovania a špičkovému dizajnu sa rýchlo dostala na celosvetový trh a stala sa jednou z vedúcich predstaviteľov v segmente cestovnej batožiny. Firma sídli v Hambugu a aktuálne má zastúpenie vo viac než 30 krajinách sveta.

  Batožina Titan je spojením tradície s inováciami. Základom firemnej filozofie je, aby produkty uľahčili cestovanie a zároveň prekonali očakávania zákazníkov. Od prvého náčrtu po poslednú skrutku. I preto sú kufre podrobené náročnému testovaniu kvality. Vydržia tak náročnejšie podmienky, ktorým sú počas cestovania vystavené. Medzi ďalšie prednosti kufrov Titan patrí nízka hmotnosť, veľký objem, prepracovaný interiér s TSA zámkom a odolné kolieska zaisťujúce veľmi tichý pojazd a nenáročnú manipuláciu. Môžete tak mať na cestách pri sebe vždy a bez výčitiek všetko, čo skutočne potrebujete.

  Vlajkovou loďou značky sa stali ikonické modely Titan X2 Flash, ktoré sa objavili dokonca i v obľúbených amerických seriáloch Teória veľkého tresku a Zúfalé manželky. Výrazný dizajn tejto kultovej rady kufrov redefinoval poňatie modernej cestovnej batožiny a posunul ho bližšie k módnym trendom, čo dokazuje i účasť na projekte Germany's Next Topmodel v roku 2017 alebo spolupráca s Barbarou Schöneberger.

  Od roku 2019 sa vyrábajú exkluzívne rady kufrov Titan Litron priamo v Nemecku – konkrétne v závode v Bavorsku, kde sa výroba s dôrazom na udržateľnosť a ešte vyššie štandardy kvality ďalej rozrastá pod záštitou Made in Germany.

  Odolnosť + dlhá životnosť = udržateľnosť. Kvalitný materiál, nadštandardné remeselné spracovanie a dobrá dostupnosť vymeniteľných komponentov sú základom spoľahlivosti kufrov Titan. Týmto prístupom sa spoločnosť hrdo hlási k zníženiu negatívnych dopadov výroby na životné prostredie.

  Oficiálne stránky výrobcu: www.titan-bags.com

  Kategórie