Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Tatonka Tanka 5-er Pack Black

Nie je skladom
Kód produktu
TAT-3304062501NDF
Vaša cena (s DPH) 3,42 €
Varianta Black
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Sada 5 kusov koncoviek na sťahovacie šnúrky.

Plastové koncovky na sťahovacie šnúrky sa hodia pre oblečenie i outdoorovú výbavu. Stačí len navliecť na šnúrku, urobiť na konci šnúrky uzol, ao funkčnosť bundy alebo batôžku máte na niekoľko rokov opäť postarané.

 • vhodná na nohavice, bundy i outdoorové vybavenie (batohy, stany)
 • 5 kusov v balení
 • odolný materiál
 • ľahká manipulácia

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaTatonka
Farbačierna
Rozmery2,5 x 1,2 x 0,5 cm
Materiálacetal
RFID ochrana karietNe
Hmotnosť25 g
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Už v 80. rokoch si Winfried Schechinger všimol, že trh s outdoorovým vybavením v Európe rastie a založil firmu, ktorá bola predchodcom dnešnej rodinnej spoločnosti Tatonka. Tá bola založená v Bavorsku v roku 1993. Názov firmy pochádza z filmu Tanec s vlkmi, v siouxštine totiž "tatonka" znamená "bizón" – ten je symbolom života v súlade s prírodou, ktorá je zároveň človeku k úžitku. Tatonke tak nejde len o kvalitu tovaru, ale aj o společenskú a ekologickú zodpovednosť. Ich výrobné procesy sú čo najšetrnejšie k životnému prostrediu a ich zamestnanci pracujú vo veľmi dobrých podmienkach aj v továrni vo Vietname, kam sa záujemcovia môžu vybrať na prehliadku každý piatok dopoludnia (prehliadka je v angličtine).

  Firma sa svojím sortimentom zameriava na outdoorové vybavenie od spacákov a stanov, cez kempingový riad až po oblečenie a batohy. Všetky výrobky značky Tatonka sú skutočne kvalitné a zaručujú svojim majiteľom dlhodobé používanie. Vyrazte aj vy do hôr s bizónom! 

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: