Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Tatonka Neopren Case 4 Black

Nie je skladom
Kód produktu
TAT-2103006601NDF
Vaša cena (s DPH) 6,54 €
Varianta Black
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Praktické neoprénové puzdro menších rozmerov s vnútornou priehradkou.

Praktické neoprénové puzdro Tatonka Neopren Case 4 ochráni váš digitálny fotoaparát, mobilný telefón alebo okuliare pred nárazmi, odreninami a nečistotami. Vďaka vnútorným priehradkám na pamäťové karty alebo malé batérie budete mať všetko potrebné vždy u seba.

– nepremokavý materiál
– ľahká manipulácia
– uzatváranie na obvodový zips
– vnútorné ploché vrecko

Viac informácií

More Information -awtawtawta
Výrobca Tatonka
Farba čierna
Rozmery 13,5 x 7 x 2,5 cm 
Hmotnosť 30 g
Materiál neoprén
RFID ochrana kariet Ne
Záruka 2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Už v 80. rokoch si Winfried Schechinger všimol, že trh s outdoorovým vybavením v Európe rastie a založil firmu, ktorá bola predchodcom dnešnej rodinnej spoločnosti Tatonka. Tá bola založená v Bavorsku v roku 1993. Názov firmy pochádza z filmu Tanec s vlkmi, v siouxštine totiž "tatonka" znamená "bizón" – ten je symbolom života v súlade s prírodou, ktorá je zároveň človeku k úžitku. Tatonke tak nejde len o kvalitu tovaru, ale aj o společenskú a ekologickú zodpovednosť. Ich výrobné procesy sú čo najšetrnejšie k životnému prostrediu a ich zamestnanci pracujú vo veľmi dobrých podmienkach aj v továrni vo Vietname, kam sa záujemcovia môžu vybrať na prehliadku každý piatok dopoludnia (prehliadka je v angličtine).

    Firma sa svojím sortimentom zameriava na outdoorové vybavenie od spacákov a stanov, cez kempingový riad až po oblečenie a batohy. Všetky výrobky značky Tatonka sú skutočne kvalitné a zaručujú svojim majiteľom dlhodobé používanie. Vyrazte aj vy do hôr s bizónom! 

    Kategórie