Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
Využite kupón MINUS5 a získajte zľavu 5 % na všetko. Platí do 28. 4. 2024 na nezľavnené produkty.

Tatonka Check In XL RFID B Black

Nie je skladom
Kód produktu
TAT-2106112601UNI
Vaša cena (s DPH) 46,12 €
Varianta Black
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Taška cez rameno.

Check in XL RFID B predstavuje spoľahlivú tašku s integrovanou ochranou, ktorá je účinná proti bezdrôtovým útokom, pretože zabraňuje kopírovaniu elektronických údajov z platobných kariet, mobilných zariadení a biometrických pasov. Všetky vaše dáta tak budú v bezpečí, aj keď budete cestovať po celom svete. Do priestorného hlavného vrecka navyše pohodlne uschováte potrebné cestovné doklady, pas aj smartphone.

- odnímateľný a jednoducho nastaviteľný popruh cez rameno
- rukoväť
- zapínanie predného vrecka na pracku
- vo veku vrecko na zips
- hlavný priestor s vreckom na zips
- organizér s vreckom na zips pod vekom
- univerzálne pútko na zadnej strane

CRYPTALLOY® (RFID scan protection)
Špeciálna zliatina Cryptalloy zaisťuje maximálnu ochranu pred kopírovaním údajov uložených na RFID čipe na frekvenciách od 100 kHz do 4 GHz. Cryptalloy® tiež dokáže úspešne rušiť rádiové spojenie. Zliatina bola testovaná nezávislou inštitúciou TÜV Saarland, od ktorej dostala certifikát.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaTatonka
Farbačierna
Objemvýrobca neuvádza
Vrecko na notebookNie
Rozmery27,5 x 20,5 x 9 cm
Hmotnosť330 g
MateriálT-Square Rip, CRYPTALLOY®
RFID ochrana karietÁno
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Už v 80. rokoch si Winfried Schechinger všimol, že trh s outdoorovým vybavením v Európe rastie a založil firmu, ktorá bola predchodcom dnešnej rodinnej spoločnosti Tatonka. Tá bola založená v Bavorsku v roku 1993. Názov firmy pochádza z filmu Tanec s vlkmi, v siouxštine totiž "tatonka" znamená "bizón" – ten je symbolom života v súlade s prírodou, ktorá je zároveň človeku k úžitku. Tatonke tak nejde len o kvalitu tovaru, ale aj o společenskú a ekologickú zodpovednosť. Ich výrobné procesy sú čo najšetrnejšie k životnému prostrediu a ich zamestnanci pracujú vo veľmi dobrých podmienkach aj v továrni vo Vietname, kam sa záujemcovia môžu vybrať na prehliadku každý piatok dopoludnia (prehliadka je v angličtine).

    Firma sa svojím sortimentom zameriava na outdoorové vybavenie od spacákov a stanov, cez kempingový riad až po oblečenie a batohy. Všetky výrobky značky Tatonka sú skutočne kvalitné a zaručujú svojim majiteľom dlhodobé používanie. Vyrazte aj vy do hôr s bizónom!