Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Stratic Slight S Navy blue

Nie je skladom
Kód produktu
STRATIC-9876-55-NB
Vaša cena (s DPH) 99,95 €
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Kvalitný textilný kufor na štyroch kolieskach.

Menší, veľmi ľahký textilný kufor, vhodný pre návštevy mest, alebo na palubu lietadla. Splňuje rozmery IATA (normu pre väčšinu leteckých spoločností). Pre jednoduchšie zbalenie a lepšiu prístupnosť k obsahu je vybavený tromi oddeliteľnými komorami, každá s vlastním zipsom. Súčasťou hlavnej komory sú nastaviteľné popruhy, ktoré vám pomôžu s balením aj stabilizáciou vašich vecí. Čelná, najmenšia komora slúži k jednoduchému prístupu k cestovným dokumentom alebo novinám. Štyri dvojité kolieska zaisťujú dostatočnú stabilitu a zároveň zachovávajú dobrú ovládateľnosť. Hlavná komora je vybavená integrovaným bezpečnostným zámkom TSA.

– štyri kolieska zaisťujúce jednoduchý pohyb v rôznom teréne a dobrú stabilitu
– teleskopické výsuvné držadlo z ľahkého hliníku s aretačným tlačidlom
– dve textilné držadlá na kratšej aj dlhšej strane pre pohodlné prenášanie
– tri komory pre jednoduchšie zbalenie a dobrý prístup k uloženým veciam
– kompresné popruhy v najväčšej komore
– integrovaný TSA zámok pre bezproblémové cestovanie do USA
– kufor je väčšinou leteckých spoločností akceptovaný ako palubná batožina

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaStratic
Farbamodrá
Objem31 l
Veľkosť kufraMalý / Palubný
ZamykanieTSA zámok
Počet koliesok4 kolieska
ExpandérNe
Rozmery55 x 38 x 20 cm
Hmotnosť2,33 kg
MateriálNylon
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Nemeckú rodinnú firmu Stratic založil Bonifer Jacob už v roku 1946, dnes jej centrála sídli neďaleko Frankfurtu nad Mohanom. V sortimente sa najprv objavily nákupné tašky, aktovky a kabelky z kože. Prvý kufor s kolieskami bol zákazníkom predstavený v roku 1972. A už vtedy bolo jasné, čo je potrebné k pohodlnému a ľahkému cestovaniu: čím ľahšia batožina, tým lepšie. A tak sa Stratic už niekoľko desaťročí sústreďuje na vývoj čo možno najľahšej batožiny. Práve tá totiž podľa ich filozofie umožňuje jednoduché a bezproblémové cestovanie. Snaží sa vždy vyjsť v ústrety požiadavkám a potrebám svojich zákazníkov, čo zaisťuje neustála inovácia ich výrobkov. Všetky typy batožiny tiež prechádzajú náročnými testami kvality, čo zas zaručuje ich odolnosť.

    Počiatkom tretieho tisícročia začal Stratic produkovať obľúbené polykarbonátové kufre. Jednou z najnovších kolekcií je Agravic - jedny z najľahších batožín na svete. Najväčší kufor z tejto kolekcie váži len 2850 gramov, a to je skutočne váha pre to najľahšie cestovanie. Použité materiály aj napriek svojej nízkej váhe zaručujú vysokú pevnosť, odolnosť aj stabilitu. Kolekcia Agravic odštartovala produkciu batožiny s podobnými ultraľahkými vlastnosťami. Odľahčenú konštrukciu tak nájdete aj u nových kufrov Stratic Sun či Cliff. Tú najľahšiu a najpevnejšiu konštrukciu zaisťuje špeciálna technológia ShellTech. Pri jej vývoji sa autori nechali inspirovať aj automobilovým priemyslom, čo viedlo k revolúcii na trhu s cestovnou batožinou.

    S batožinou Stratic nastáva éra levitácie!