Radi Vám pomôžeme:

[email protected]
Menu
Môj košík : 0 ks: 0 €
AKCIA: Využite zľavový kupón na 10% zľavu na čokoľvek z našej ponuky. Kód kupónu: BAGALIO10. Platí do 28. 2. 2020 aj na zľavnené produkty.

Cestovné kufre Stratic

Inteligentná, technicky dokonalá, kvalitná, ale predovšetkým výnimočne odľahčená batožina. To je nemecká značka Stratic. V našej ponuke nechýbajú textilné aj škrupinové kufrekufre na oblekykozmetické tašky aj kufríkydetské kufre aj batohy a ďalšie doplnky. Dnes si môžete aj vy vybrať ultraľahký kufor - cestovanie nikdy nebolo také ľahké!

 1. Stratic Lead Business bag Anthracite
  Skladom
  Stratic Lead Business bag Anthracite
  Vaša cena (s DPH) 39,94 €
 2. Stratic Leather & More L Blue
  Skladom
  Doprava zadarmo
  Stratic Leather & More L
  Vaša cena (s DPH) 249,60 €
 3. Stratic Leather & More M Blue
  Skladom
  Doprava zadarmo
  Stratic Leather & More M
  Vaša cena (s DPH) 229,63 €
 4. Stratic Leather & More S Smaragd
  Skladom
  Doprava zadarmo
  Stratic Leather & More S
  Vaša cena (s DPH) 189,77 €
 5. Stratic Floating 4w S Stone grey
  Skladom
  Doprava zadarmo
  Stratic Floating 4w S
  Vaša cena (s DPH) 110,00 €
 6. Stratic Floating 2w S Black
  Skladom
  Doprava zadarmo
  Stratic Floating 2w S
  Vaša cena (s DPH) 100,00 €
 7. Stratic Arrow S Black
  Skladom
  Doprava zadarmo
  Stratic Arrow S
  Vaša cena (s DPH) 90,00 €

Nemeckú rodinnú firmu Stratic založil Bonifer Jacob už v roku 1946, dnes jej centrála sídli neďaleko Frankfurtu nad Mohanom. V sortimente sa najprv objavily nákupné tašky, aktovky a kabelky z kože. Prvý kufor s kolieskami bol zákazníkom predstavený v roku 1972. A už vtedy bolo jasné, čo je potrebné k pohodlnému a ľahkému cestovaniu: čím ľahšia batožina, tým lepšie. A tak sa Stratic už niekoľko desaťročí sústreďuje na vývoj čo možno najľahšej batožiny. Práve tá totiž podľa ich filozofie umožňuje jednoduché a bezproblémové cestovanie. Snaží sa vždy vyjsť v ústrety požiadavkám a potrebám svojich zákazníkov, čo zaisťuje neustála inovácia ich výrobkov. Všetky typy batožiny tiež prechádzajú náročnými testami kvality, čo zas zaručuje ich odolnosť.

Počiatkom tretieho tisícročia začal Stratic produkovať obľúbené polykarbonátové kufre. Jednou z najnovších kolekcií je Agravic - jedny z najľahších batožín na svete. Najväčší kufor z tejto kolekcie váži len 2850 gramov, a to je skutočne váha pre to najľahšie cestovanie. Použité materiály aj napriek svojej nízkej váhe zaručujú vysokú pevnosť, odolnosť aj stabilitu. Kolekcia Agravic odštartovala produkciu batožiny s podobnými ultraľahkými vlastnosťami. Odľahčenú konštrukciu tak nájdete aj u nových kufrov Stratic Sun či Cliff. Tú najľahšiu a najpevnejšiu konštrukciu zaisťuje špeciálna technológia ShellTech. Pri jej vývoji sa autori nechali inspirovať aj automobilovým priemyslom, čo viedlo k revolúcii na trhu s cestovnou batožinou.

S batožinou Stratic nastáva éra levitácie!

Člen APEK Člen APEK Overené zákazníkmi - Heureka
Akceptujeme karty VISA Akceptujeme karty Mastercard Akceptujeme karty Maestro Akceptujeme Google Pay