Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Stratic Slight L

Nie je skladom
Zostáva len %1
Kód produktu
STRATIC-9876-75
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Kvalitný textilný kufor na štyroch kolieskach.

Veľký textilný kufor, ktorí vám poskytne dostatočný úložný priestor pri súčasnom zachovaní nízkej váhy. Ideálny pre dvojtýždenné pobyty. Súčet rozmerov neprekračuje maximálny limit väčšiny leteckých spoločností pre odbavenie batožiny, vďaka čomu sa vyhnete nežiaducim príplatkom. Pre jednoduchšie zbalenie a lepšiu prístupnosť k obsahu je vybavený tromi oddeliteľnými komorami, každá s vlastním zipsom. Súčasťou dvoch väčších komôr sú nastaviteľné popruhy, ktoré vám pomôžu s balením aj stabilizáciou vašich vecí. Čelná, najmenšia komora slúži k jednoduchému prístupu k cestovným dokumentom alebo novinám. Kufor je vybavený obvodovým zipsovým systémom pre nadstavenie objemu, v prípade, že potrebujete viacej miesta. Štyri dvojité kolieska zaisťujú dostatočnú stabilitu a zároveň zachovávajú dobrú ovládateľnosť. Kufor je vybavený integrovaným bezpečnostným zámkom TSA.

– štyri kolieska zaisťujúce jednoduchý pohyb v rôznom teréne a dobrú stabilitu
– teleskopické výsuvné držadlo z ľahkého hliníku s aretačným tlačidlom
– dve textilné držadlá na kratšej aj dlhšej strane pre pohodlné prenášanie
– tri komory pre jednoduchšie zbalenie a dobrý prístup k uloženým veciam
– kompresné popruhy vo väčších komorách
– kufor je vybavený expandérom pre rozšírenie objemu o 10 l
– integrovaný TSA zámok pre bezproblémové cestovanie do USA
– kufor neprekračuje maximálne povolené rozmery väčšiny leteckých spoločností

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaStratic
Objem96-106 l
Veľkosť kufraVeľký
ZamykanieTSA zámok
Počet koliesok4 kolieska
ExpandérÁno
Rozmery79 x 48 x 29 cm
Hmotnosť3,475 kg
MateriálNylon
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Nemeckú rodinnú firmu Stratic založil Bonifer Jacob už v roku 1946, dnes jej centrála sídli neďaleko Frankfurtu nad Mohanom. V sortimente sa najprv objavily nákupné tašky, aktovky a kabelky z kože. Prvý kufor s kolieskami bol zákazníkom predstavený v roku 1972. A už vtedy bolo jasné, čo je potrebné k pohodlnému a ľahkému cestovaniu: čím ľahšia batožina, tým lepšie. A tak sa Stratic už niekoľko desaťročí sústreďuje na vývoj čo možno najľahšej batožiny. Práve tá totiž podľa ich filozofie umožňuje jednoduché a bezproblémové cestovanie. Snaží sa vždy vyjsť v ústrety požiadavkám a potrebám svojich zákazníkov, čo zaisťuje neustála inovácia ich výrobkov. Všetky typy batožiny tiež prechádzajú náročnými testami kvality, čo zas zaručuje ich odolnosť.

  Počiatkom tretieho tisícročia začal Stratic produkovať obľúbené polykarbonátové kufre. Jednou z najnovších kolekcií je Agravic - jedny z najľahších batožín na svete. Najväčší kufor z tejto kolekcie váži len 2850 gramov, a to je skutočne váha pre to najľahšie cestovanie. Použité materiály aj napriek svojej nízkej váhe zaručujú vysokú pevnosť, odolnosť aj stabilitu. Kolekcia Agravic odštartovala produkciu batožiny s podobnými ultraľahkými vlastnosťami. Odľahčenú konštrukciu tak nájdete aj u nových kufrov Stratic Sun či Cliff. Tú najľahšiu a najpevnejšiu konštrukciu zaisťuje špeciálna technológia ShellTech. Pri jej vývoji sa autori nechali inspirovať aj automobilovým priemyslom, čo viedlo k revolúcii na trhu s cestovnou batožinou.

  S batožinou Stratic nastáva éra levitácie!

  Kategórie