Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
Využite kupón HIT6 a získajte zľavu 6 % na všetko. Platí do 16. 6. 2024 na nezľavnené produkty.

Stratic Meander M Mix-grey

Nie je skladom
Kód produktu
STRATIC-9873-65-MG
Vaša cena (s DPH) 159,95 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Ľahký textilný kufor pre jednoduché cestovanie.

Veľký kufor s veľkým množstvom vychytáviek a trendy vzhľadom. Výrobca sa snažil vnútorný priestor čo najlepšie rozdeliť do sekcií. Tie vám uľahčia ako prepravu, tak následné skladovanie odevu na hotelu. Rozopnutím sieťovanej priečky sekcie opäť spojíte a kufor môžete naplniť zvrchu. Toto lego vás iste poteší pri prespávaní kdekoľvek, kde nie je skriňa alebo len obmedzené množstvo priestoru. Materiál je navyše vo vode odolnej variante, takže Meander poslúži ako ozajstný kamarát do dažďa.

- štyri kolieska pre lepšiu stabilitu
- teleskopické držadlo
- moderný dizajn pomôže kufor rozpoznať už z diaľky na páse pri vydvihnutí batožín
- všetky časti, ktoré sú v dotyku s kožou sú navyše starostlivo testované na škodlivé látky
- špeciálny zips umožňuje kufor roztvoriť a položiť, takže dva hlavné priestory môžete používať súčasne
- 2 predné vrecká pre uloženie dokladov a drobností
- patentovaná ShellTech konštrukcia umožňuje pevnosť a stabilitu aj pri nízkej váhe kufra
- visací TSA zámok

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaStratic
Farbasivá
Objem63 l
Veľkosť kufraStredný
ZamykanieTSA zámok
Počet koliesok4 kolieska
ExpandérNe
Rozmery72 x 38 x 28 cm
Hmotnosť3.130 kg
Materiálpolyester
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Nemeckú rodinnú firmu Stratic založil Bonifer Jacob už v roku 1946, dnes jej centrála sídli neďaleko Frankfurtu nad Mohanom. V sortimente sa najprv objavily nákupné tašky, aktovky a kabelky z kože. Prvý kufor s kolieskami bol zákazníkom predstavený v roku 1972. A už vtedy bolo jasné, čo je potrebné k pohodlnému a ľahkému cestovaniu: čím ľahšia batožina, tým lepšie. A tak sa Stratic už niekoľko desaťročí sústreďuje na vývoj čo možno najľahšej batožiny. Práve tá totiž podľa ich filozofie umožňuje jednoduché a bezproblémové cestovanie. Snaží sa vždy vyjsť v ústrety požiadavkám a potrebám svojich zákazníkov, čo zaisťuje neustála inovácia ich výrobkov. Všetky typy batožiny tiež prechádzajú náročnými testami kvality, čo zas zaručuje ich odolnosť.

  Počiatkom tretieho tisícročia začal Stratic produkovať obľúbené polykarbonátové kufre. Jednou z najnovších kolekcií je Agravic - jedny z najľahších batožín na svete. Najväčší kufor z tejto kolekcie váži len 2850 gramov, a to je skutočne váha pre to najľahšie cestovanie. Použité materiály aj napriek svojej nízkej váhe zaručujú vysokú pevnosť, odolnosť aj stabilitu. Kolekcia Agravic odštartovala produkciu batožiny s podobnými ultraľahkými vlastnosťami. Odľahčenú konštrukciu tak nájdete aj u nových kufrov Stratic Sun či Cliff. Tú najľahšiu a najpevnejšiu konštrukciu zaisťuje špeciálna technológia ShellTech. Pri jej vývoji sa autori nechali inspirovať aj automobilovým priemyslom, čo viedlo k revolúcii na trhu s cestovnou batožinou.

  S batožinou Stratic nastáva éra levitácie!

  Kategórie