Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Stratic Lip L

Nie je skladom
Zostáva len %1
Kód produktu
STRATIC-9802-75
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 5 rokov
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Ľahký cestovný kufor.

Veľký pevný kufor s odľahčenou konštrukciou vám bude skvelým sprievodcom na cestách. Zadná stena je špeciálne vystužená, aby sa minimalizovalo poškodenie. Kolieska sú odolné a tiché, uspôsobené ujsť minimálne 50 km bez úhony. Vypchaté vnútro je vybavené dvoma popruhmi, ktoré udržia vaše veci na mieste. K dispozícii je tiež expandér, vďaka ktorému si môžete dopriať luxusu zväčšiť si objem batožiny. Na prednej strane nájdete dve vrecká so zipsom, ktoré sa dajú zamknúť.

- spevnená ultraľahká konštrukcia
- expandér
- tiché a ľahké kolieska
- kompresné popruhy
- dve predné vrecká na zips
- integrovaný TSA zámok
- predlžená doba záruky na 5 rokov

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaStratic
Objem110/123 l
Veľkosť kufraVeľký
ZamykanieTSA zámok
Počet koliesok4 kolieska
ExpandérÁno
Rozmery80 x 47 x 31 cm
Hmotnosť3,065 kg
MateriálNylon
Záruka5 rokov

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Nemeckú rodinnú firmu Stratic založil Bonifer Jacob už v roku 1946, dnes jej centrála sídli neďaleko Frankfurtu nad Mohanom. V sortimente sa najprv objavily nákupné tašky, aktovky a kabelky z kože. Prvý kufor s kolieskami bol zákazníkom predstavený v roku 1972. A už vtedy bolo jasné, čo je potrebné k pohodlnému a ľahkému cestovaniu: čím ľahšia batožina, tým lepšie. A tak sa Stratic už niekoľko desaťročí sústreďuje na vývoj čo možno najľahšej batožiny. Práve tá totiž podľa ich filozofie umožňuje jednoduché a bezproblémové cestovanie. Snaží sa vždy vyjsť v ústrety požiadavkám a potrebám svojich zákazníkov, čo zaisťuje neustála inovácia ich výrobkov. Všetky typy batožiny tiež prechádzajú náročnými testami kvality, čo zas zaručuje ich odolnosť.

  Počiatkom tretieho tisícročia začal Stratic produkovať obľúbené polykarbonátové kufre. Jednou z najnovších kolekcií je Agravic - jedny z najľahších batožín na svete. Najväčší kufor z tejto kolekcie váži len 2850 gramov, a to je skutočne váha pre to najľahšie cestovanie. Použité materiály aj napriek svojej nízkej váhe zaručujú vysokú pevnosť, odolnosť aj stabilitu. Kolekcia Agravic odštartovala produkciu batožiny s podobnými ultraľahkými vlastnosťami. Odľahčenú konštrukciu tak nájdete aj u nových kufrov Stratic Sun či Cliff. Tú najľahšiu a najpevnejšiu konštrukciu zaisťuje špeciálna technológia ShellTech. Pri jej vývoji sa autori nechali inspirovať aj automobilovým priemyslom, čo viedlo k revolúcii na trhu s cestovnou batožinou.

  S batožinou Stratic nastáva éra levitácie!

  Kategórie