Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Stratic Lip 4w S Black

Nie je skladom
Kód produktu
STRATIC-9802-55-4-BK
Vaša cena (s DPH) 166,15 €
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Ľahký cestovný kufor.

Kufor sa pyšní obzvlášť malou veľkosťou a ultra jednoduchou, ale zároveň pevnou konštrukciou. Samozrejmosťou sú aj tiché a ľahké kolieska, ktoré zaistia stabilitu batožiny a bez problému vydržia 50 km. Vnútro kufra je vypchaté s kompresnými popruhmi. Vnútri sa nachádza expandér, ktorý zväčšuje úložný priestor a dá sa použiť tiež ako vrecko na notebook. Vonkajšiu časť kufra tvoria dve vrecká, ktoré pridávajú ďalší priestor.
Zaujímavosťou kufra je vyklápací držiak na pitie, ktorý nájdete na bočnej strane kufra a kam si môžete pohodlne odložiť napríklad hrnček s kávou a mať voľné ruky.

- odolná a ultraľahká konštrukcia
- tiché a ľahké kolieska
- rozširujúce vrecko vnútri (možno využiť ako vrecko na notebook)
- kompresné popruhy
- TSA zámok
- bočný držiak na pitie

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaStratic
Farbačierna
Objem36
Veľkosť kufraMalý / Palubný
ZamykanieTSA zámok
Počet koliesok4 kolieska
ExpandérNe
Vrecko na notebookÁno
Veľkosť notebooku15,4"
Rozmery55 x 35 x 22 cm
Hmotnosť2,560 kg
MateriálNylon
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Nemeckú rodinnú firmu Stratic založil Bonifer Jacob už v roku 1946, dnes jej centrála sídli neďaleko Frankfurtu nad Mohanom. V sortimente sa najprv objavily nákupné tašky, aktovky a kabelky z kože. Prvý kufor s kolieskami bol zákazníkom predstavený v roku 1972. A už vtedy bolo jasné, čo je potrebné k pohodlnému a ľahkému cestovaniu: čím ľahšia batožina, tým lepšie. A tak sa Stratic už niekoľko desaťročí sústreďuje na vývoj čo možno najľahšej batožiny. Práve tá totiž podľa ich filozofie umožňuje jednoduché a bezproblémové cestovanie. Snaží sa vždy vyjsť v ústrety požiadavkám a potrebám svojich zákazníkov, čo zaisťuje neustála inovácia ich výrobkov. Všetky typy batožiny tiež prechádzajú náročnými testami kvality, čo zas zaručuje ich odolnosť.

    Počiatkom tretieho tisícročia začal Stratic produkovať obľúbené polykarbonátové kufre. Jednou z najnovších kolekcií je Agravic - jedny z najľahších batožín na svete. Najväčší kufor z tejto kolekcie váži len 2850 gramov, a to je skutočne váha pre to najľahšie cestovanie. Použité materiály aj napriek svojej nízkej váhe zaručujú vysokú pevnosť, odolnosť aj stabilitu. Kolekcia Agravic odštartovala produkciu batožiny s podobnými ultraľahkými vlastnosťami. Odľahčenú konštrukciu tak nájdete aj u nových kufrov Stratic Sun či Cliff. Tú najľahšiu a najpevnejšiu konštrukciu zaisťuje špeciálna technológia ShellTech. Pri jej vývoji sa autori nechali inspirovať aj automobilovým priemyslom, čo viedlo k revolúcii na trhu s cestovnou batožinou.

    S batožinou Stratic nastáva éra levitácie!