Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Stratic Lip 2w S

Nie je skladom
Zostáva len %1
Kód produktu
STRATIC-9802-55
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 5 rokov
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Ľahký cestovný kufor.

Kufor Stratic Lip využíva ultra jednoduchú, zároveň ale veľmi odolnú technológiu ShellTech, vďaka ktorej ušetríte váhu svojej batožiny, ale pritom neprídete o jeho kvalitu. Kolieska sú ľahké, tiché a bez úhony vydržia až 50 km. Vnútro kufra je vypchaté s pridaným vreckom na rôzne drobnosti. Navyše vnútri nájdete kompresné popruhy, ktoré udržia v kufru poriadok a zafixujú vaše veci.

Vpredu je kufor vybavený dvoma veľkými vreckami, ktoré sú na zips a v prípade potreby sa dajú zamknúť. Vnútri vonkajších vreciek je ešte ďalší priestor pre vizitky, perá apod. Zadná strana je vybavená dvoma popruhmi, vďaka ktorým sa dá kufor pripojiť k ďalšej batožine.

Kufor má integrovaný TSA zámok. Všetky materiály, z ktorých je kufor vyrobený, boli testované na nebezpečné látky.

- spevnená ultraľahká konštrukcia
- vnútri kufra vrecko na drobnosti
- ľahké a tiché kolieska
- integrovaný TSA zámok
- kompresné popruhy
- dve predné vrecká na zips
- možnosť pripojenia k ďalšej batožine
- kufor je väčšinou leteckých spoločností akceptovaný ako palubná batožina
- predlžená doba záruky na 5 rokov

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaStratic
Objem39/44 l
Veľkosť kufraMalý / Palubný
ZamykanieTSA zámok
Počet koliesok2 kolieska
ExpandérÁno
Rozmery50 x 38 x 20 cm
Hmotnosť2,225 kg
MateriálNylon
Záruka5 rokov

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Nemeckú rodinnú firmu Stratic založil Bonifer Jacob už v roku 1946, dnes jej centrála sídli neďaleko Frankfurtu nad Mohanom. V sortimente sa najprv objavily nákupné tašky, aktovky a kabelky z kože. Prvý kufor s kolieskami bol zákazníkom predstavený v roku 1972. A už vtedy bolo jasné, čo je potrebné k pohodlnému a ľahkému cestovaniu: čím ľahšia batožina, tým lepšie. A tak sa Stratic už niekoľko desaťročí sústreďuje na vývoj čo možno najľahšej batožiny. Práve tá totiž podľa ich filozofie umožňuje jednoduché a bezproblémové cestovanie. Snaží sa vždy vyjsť v ústrety požiadavkám a potrebám svojich zákazníkov, čo zaisťuje neustála inovácia ich výrobkov. Všetky typy batožiny tiež prechádzajú náročnými testami kvality, čo zas zaručuje ich odolnosť.

    Počiatkom tretieho tisícročia začal Stratic produkovať obľúbené polykarbonátové kufre. Jednou z najnovších kolekcií je Agravic - jedny z najľahších batožín na svete. Najväčší kufor z tejto kolekcie váži len 2850 gramov, a to je skutočne váha pre to najľahšie cestovanie. Použité materiály aj napriek svojej nízkej váhe zaručujú vysokú pevnosť, odolnosť aj stabilitu. Kolekcia Agravic odštartovala produkciu batožiny s podobnými ultraľahkými vlastnosťami. Odľahčenú konštrukciu tak nájdete aj u nových kufrov Stratic Sun či Cliff. Tú najľahšiu a najpevnejšiu konštrukciu zaisťuje špeciálna technológia ShellTech. Pri jej vývoji sa autori nechali inspirovať aj automobilovým priemyslom, čo viedlo k revolúcii na trhu s cestovnou batožinou.

    S batožinou Stratic nastáva éra levitácie!