Secrid Miniwallet Cleo Ochre-Brown

Skladom
Kód produktu
SECRID-8718215288244
Vaša cena (s DPH) 60,00 € Bežná cena 75,00 €
Varianta Ochre-Brown
Skladom 2 ks
 • Doprava od 1,70 €
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Skladom
-20 %
 

Podrobnosti

Tenká peňaženka s ručným razením krokodílieho vzoru.

Najklasickejší krokodílí vzor v matnom vyhotovení sa snúbi s praktickosťou a prehľadnosťou. Cardprotector vo vnútri peňaženky Cleo chráni karty proti zlomeniu, RFID ochrana zaistí bezpečnosť pred bezdrôtovým prečítaním informácií z kreditných kariet.

 • ručne razený krokodílí vzor v matnom vyhotovení
 • vyrobené z európskej usne
 • miesto na 4-6 kariet plus 4 karty naviac
 • miesto na bankovky, vizitky a účtenky

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaSecrid
Farbahnedá
FormátNa výšku
Priehradky na karty10
Priehradka na minceNe
Priehradky na bankovky1
ZatváranieCvok
Rozmery10,2 x 6,5 x 2,1 cm
Materiálkoža
RFID ochrana karetÁno
Hmotnosť72 g
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

  O značke

  Pôvod značky Secrid siaha až do deväťdesiatych rokov, kedy dizajnová agentúra Spirid spracovávala zákazky pre ING, Maxi Cosi či Quooker. Vývoj myslenie týchto dizajnérov išiel ruka v ruke s najmodernejšími inováciami, čo sa prejavilo aj v oblasti platobného styku. Firma takmer okamžite reagovala na zavedenie elektronických platieb v Holandsku a už v roku 1997 prišla s prvou minimalistickou peňaženkou Secrid Bodycard.
  V roku 2008, kedy Európu zasiahla finančná kríza a zákaziek od veľkých firiem ubudlo, sa René a Marianne van Geer rozhodli zúročiť svoje dlhoročné skúsenosti čoby profesionálov na dizajn a založili značku Secrid. Okrem túžby navrátiť tradičnú výrobu kožených výrobkov späť do Holandska bola v ich hlavách tiež vízia zmeny pohľadu ľudí na ich peňaženky. Spolu s rozvojom technológií sa platobné možnosti stále zrýchľujú a zjednodušujú. K transakcii stačí mnohokrát jedno pípnutie. Odvrátenou stranou mince sú rastúce útoky na bezdrôtovú komunikáciu, ktorú platobné karty využívajú, a zvyšujúce sa požiadavky na bezpečnosť platobných prostriedkov. Doplnky Secrid nie sú profesionálne zvládnuté nielen po estetickej stránke, ale zodpovedajú tiež dnešným nárokom na ochrannú funkciu.
  O prepracovanom funkčnom dizajne výrobkov Secrid svedčí ocenenie ako Red Dot Design Award za peňaženku Cardprotector z roku 2010 či Aluminium Award za Miniwallet z roku 2012.