Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Salomon Soft flask 0,5 l

Nie je skladom
Kód produktu
SALOMON-L39390100
Vaša cena (s DPH) 16,28 € Bežná cena 20,35 €
Varianta Modrá
Vyradený z predaja
 • Doprava od 1,70 €
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
-20 %
 

Podrobnosti

Fľaša na gélové nápoje 0,5l.

Špeciálna mäkká fľaša Salomon Soft fast flask umožňuje okrem normálnych tekutín piť aj gélové nápoje. Čím viac toho vypijete, tým viac sa stlačí, nie je tak potrebné venovať toľko energie saniu. Obsahuje bezpečnostný ventil, ktorý zabraňuje samovoľnému úniku vody.

- ľahká a skladná
- odolný materiál
- bezpečnostný ventil

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaSalomon
Farbamodrá
Objem0,5 l
MateriálPVC free • TPU (thermoplastic Polyurethane)
Rozmery25 x 9 x 3 cm
Hmotnosť100 g
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

  O značke

  V mieste zrodenia alpinizmu, v srdci francúzskych Álp v roku 1947 založil Francois Salomon poháňaný vášňou pre lyžovanie a zimné športy značku Salomon. Spoločne so svojím synom Georgom navrhli a zdokonalili prvý moderný viazanie na lyže. Tým sa začal písať príbeh značky, ktorá je svetovým lídrom v oblasti zimných športov a outdooru. Okrem lyží, viazaní, obuvi, oblečenia, lyžiarskych doplnkov a vecí pre beh sa tiež sústredí na výrobu batohov, ktoré musia práve náročné podmienky pri športových výkonoch vydržať. Batohy Salomon sú orientované na inovácie, výkon a pôžitok zo športu.

  Značka Salomon je globálne známa po celom svete, kde si našla už tisíce svojich priaznivcov. V súčasnej dobe sa jej produkty predávajú vo viac ako 160 krajinách. Konverzia nových myšlienok do praxe rozširuje možnosti využitia a vytvára špičkové produkty, ktoré umožňujú slobodný pohyb v horskom teréne. Tradícia, inovácie a profesionalita vytvára jednoduchý koncept, vďaka ktorému budete môcť čeliť aj tým najväčším horským výzvam. Horali horalom, aneb špičkoví horali z Annecy vytvára produkty pre iné horalov telom aj dušou.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: