Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Salomon Soft flask 0,5 l

Nie je skladom
Kód produktu
SALOMON-L39390100
Vaša cena (s DPH) 20,35 €
Varianta Modrá
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Fľaša na gélové nápoje 0,5l.

Špeciálna mäkká fľaša Salomon Soft fast flask umožňuje okrem normálnych tekutín piť aj gélové nápoje. Čím viac toho vypijete, tým viac sa stlačí, nie je tak potrebné venovať toľko energie saniu. Obsahuje bezpečnostný ventil, ktorý zabraňuje samovoľnému úniku vody.

- ľahká a skladná
- odolný materiál
- bezpečnostný ventil

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaSalomon
Farbamodrá
Objem0,5 l
MateriálPVC free • TPU (thermoplastic Polyurethane)
Rozmery25 x 9 x 3 cm
Hmotnosť100 g
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  V mieste zrodenia alpinizmu, v meste Annecy v srdci francúzskych Alp, založil v roku 1947 François Salomon rodinnú firmu Salomon. Poháňaní vášňou pre lyžovanie a zimné športy spoločne so svojím synom Georgom navrhli prvú lyžiarsku topánku a zdokonalili prvé moderné SNS viazanie na lyže. Tým sa začal písať príbeh značky, ktorá je v súčasnosti svetovým lídrom v oblasti zimných športov a outdooru. Okrem lyží, viazania, športovej obuvi, oblečenia, lyžiarskych doplnkov a výbavy na beh sa tiež sústreďuje na výrobu batohov a praktických doplnkov vrátane fliaš a hydrovakov, ktoré musia za všetkých okolností vydržať náročné podmienky pri športových výkonoch. Batohy Salomon sú orientované na inovácie, výkon a pôžitok zo športu.

  Značka Salomon je známa po celom svete, kde si našla milióny svojich priaznivcov. V súčasnej dobe sa jej produkty predávajú vo viac ako 160 krajinách. Pretvorenie nových myšlienok do praxe rozširuje možnosti využitia špičkových produktov, ktoré umožňujú slobodný pohyb, a vďaka tomu i dosiahnutie tých najlepších výsledkov nielen v horskom teréne. Tradícia, inovácie a profesionalita už viac ako 75 rokov vytvárajú jednoduchý koncept, vďaka ktorému môžete i vy s chuťou čeliť tým najväčším osobným športovým výzvam telom aj dušou. Tradície a moderný prístup s dôrazom na výkon – to je značka Salomon.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: