Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Salomon Hydro 45 Belt Black/Asphalt

Nie je skladom
Kód produktu
SALOMON-L32912500
Vaša cena (s DPH) 12,15 € Bežná cena 30,38 €
Varianta Černá
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
-60 %
 

Podrobnosti

Hydratačná ľadvinka pre bežcov a cyklistov.

Opasok Salomon Hydro 45 Belt okrem držiaka na fľašu ponúka aj skryté vrecko na cennosti. Vďaka priedušnému materiálu a ventilačnému systému AirVent vás nebude nijako obmedzovať pri behu, na bicykli alebo napríklad na bežkách.

- jednoducho dostupný 4D držiak fľaše pod uhlom 45 °
- ergonomická 3D fľaša bez obsahu PVC
- vysoko priedušný materiál
- nastaviteľná šírka opasku
- jedno vonkajšie vrecko na zips
- ventilačný systém AirVent
- logo a grafika Salomon

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaSalomon
Farbačierna
Objem1 l
Vrecko na notebookNie
RozmeryVýrobce neuvádí
Hmotnosť250 g
Materiál70D PA 210T Ripstop PU
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    V mieste zrodenia alpinizmu, v meste Annecy v srdci francúzskych Alp, založil v roku 1947 François Salomon rodinnú firmu Salomon. Poháňaní vášňou pre lyžovanie a zimné športy spoločne so svojím synom Georgom navrhli prvú lyžiarsku topánku a zdokonalili prvé moderné SNS viazanie na lyže. Tým sa začal písať príbeh značky, ktorá je v súčasnosti svetovým lídrom v oblasti zimných športov a outdooru. Okrem lyží, viazania, športovej obuvi, oblečenia, lyžiarskych doplnkov a výbavy na beh sa tiež sústreďuje na výrobu batohov a praktických doplnkov vrátane fliaš a hydrovakov, ktoré musia za všetkých okolností vydržať náročné podmienky pri športových výkonoch. Batohy Salomon sú orientované na inovácie, výkon a pôžitok zo športu.

    Značka Salomon je známa po celom svete, kde si našla milióny svojich priaznivcov. V súčasnej dobe sa jej produkty predávajú vo viac ako 160 krajinách. Pretvorenie nových myšlienok do praxe rozširuje možnosti využitia špičkových produktov, ktoré umožňujú slobodný pohyb, a vďaka tomu i dosiahnutie tých najlepších výsledkov nielen v horskom teréne. Tradícia, inovácie a profesionalita už viac ako 75 rokov vytvárajú jednoduchý koncept, vďaka ktorému môžete i vy s chuťou čeliť tým najväčším osobným športovým výzvam telom aj dušou. Tradície a moderný prístup s dôrazom na výkon – to je značka Salomon.

    Kategórie