Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Osprey Hydraulics LT 1.5L Reservoar Blue

Nie je skladom
Kód produktu
OSP-2103022901NDF
Vaša cena (s DPH) 30,77 € Bežná cena 38,46 €
Varianta Blue
Vyradený z predaja
 • Doprava od 1,70 €
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
-20 %
 

Podrobnosti

Vodný rezervoár od značky Osprey.

- objem 1,5 litrov
- vyrobené z anti-mikrobiálního MPE filmu
- systém QuickConnect ™ pre rýchle a ľahké uchytenie hadičky
- uzatvárateľný náustok so systémom na skus na magnetku
- na boku vytlačená mierka objemu

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaOsprey
Farbamodrá
MateriálMPE
RFID ochrana karetNe
Hmotnosť0,15 kg
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

  O značke

  Značka Osprey bola založená v roku 1974 v Santa Cruz v Kalifornii. Založil ju vtedy mladý podnikateľ Mike Pfotenhauer. Mike sa v mladosti venoval turistike vo svojom domovskom štáte Oregon. S bratmi a otcom potrebovali pri svojich výšlapoch kvalitné vybavenie. Jeho záujem o batohy s vekom stále rástol a s pomocou svojej matky sa ich dokonca naučil šiť. Vo šestnástich vytvori svoj prvý batoh. Mike najprv otvoril predajňu v prednej části svojho prenajatého domu. V roku 1987 Osprey začal predávať batohy veľkoobchodom a šitie sa rozdelilo medzi sedem alebo osem zamestnancov, kým Mike sa sám zameral na design.

  Dnes spoločnosť Osprey vlastní mnoho výrobných hál vo Vietname, kde je koncentrovaná hlavná výroba, a kam sa presídlil aj zakladateľ firmy, aby bol bližšie výrobnému procesu a zaistil tak požadovanú kvalitu. V sortimente značky Osprey sú hlavne batohy rôznych veľkostí a farebných kombinácií. Zameriavajú sa na outdoorové, turistické a cyklistické batohy. Batohy Osprey sú nielen funkčné, ale tiež ekologické. Výrobca zaručuje vysokú odolnosť batohov, nenašli by ste v nich žiadne PVC ani BPA a snaží sa zaistiť čo najvyššiu šetrnosť pri výrobe.

  Batohy Osprey sú unikátne radom vychytávok, ako príklad uveďme Custom Molding System, čo je tepelne formovatelný bedrový pás pre zvýšenie komfortu pri nosení batoha.

  Kategórie