Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–17:00)

Menu
Môj košík : 0 ks: 0 €
AKCIA: Využite zľavový kupón na 10% zľavu na značku ZWEI. Kód kupónu: ZWEI10. Platí do 31. 1. 2020 aj na zľavnené produkty.

Fľaše Nalgene

Nalgene je značka známa výrobou športových a voľnočasových fliaš. V našej ponuke nájdete tiež niekoľko radov produktov určených pre deti s naozaj roztomilými motívmi. Fľaše Nalgene sú veľmi odolné, čo je overené testovaním v extrémnych podmienkach. Zároveň sú skutočne bezpečné - materiál, z ktorého sú vyrobené, neobsahuje zdraviu škodlivý Bisfenol A, ktorý sa bežne uvoľňuje napríklad z PET fliaš. Môžete tak byť šetrní k prírode i k zdraviu celej vašej rodiny. 

Nakupovať podľa
 1. Nalgene Grip´n Gulp Kids 0,35 l Spring Green
  Skladom
  -31 %
  Nalgene Grip´n Gulp Kids 0,35 l
  Už odVaša cena (s DPH) 5,06 € Bežná cena 7,31 €
 2. Nalgene Handlheld Green/grey
  Skladom
  -31 %
  Nalgene Handlheld Green/grey
  Bežná cena 18,08 € Vaša cena (s DPH) 12,52 €
 3. Nalgene Bottle Clothing Graphic Neoprene Black
  Skladom
  -20 %
  Nalgene Bottle Clothing Graphic Neoprene
  Už odVaša cena (s DPH) 8,54 € Bežná cena 10,67 €

História legendárnych fliaš značky Nalgene se začala písať už v roku 1949 v New Yorku. Tím profesionálov sa najskôr zaoberal výrobou nádob, ktoré slúžili ako vybavenie laboratórií, ale tie menšie z nich si vedci obľúbili natoľko, že ich začali používať i pre osobné účely. O preslávení fliaš Nalgene ssa potom v 70. rokoch postarali skauti, ktorí ich  začali vo veľkom  využívať pri svojich  výpravách. Zistili totiž, že sú perfektné na skladovánie všemožných potrebných vecí - od rozpustných nápojov, cez jedlo až po šampóny. A tak sa zrodil nápad začať s výrobou nového radu campingového vybavenia vysokej kvality.

Nalgene sa svojimi produktami snaží  vyhovieť ako  individuálnym  potrebám a životnému štýlu zákazníkov, tak i rešpektovať a ochraňovať prírodu a životné prostredie. Svoje produkty vyrába zásadne bez škodlivého Bisfenolu A (BPA), ktorý sa bežne nachádza napríklad v PET fľašiach a postupne sa uvoľňuje do nápojov. BPA môže narušovať funkciu hormónov, je ale spájaný aj so vznikom rakoviny či cukrovky. Nebezpečný je najmä  pre malé deti.

Velký dôraz je tiež kladený na odolnosť výrobkov Nalgene. Silné nárazy, ani nízke či naopak vysoké teploty, teda nie sú dôvodom k obavám. Fľaše tiež  zpravidla neabsorbujú chute a farbivá, takže si svoj nápoj môžete skutočne vychutnať.

Ak by ste chceli svoju fľašu  Nalgene doviesť k dokonalosti, zaobstarajte si na ňu aj parádny obal. V ponuke je niekoľko neoprenových obalov, ktoré zaistia to,  že si váš nápoj udrží požadovanú teplotu o mnoho dlhšie.

Člen APEK Člen APEK Overené zákazníkmi - Heureka
Akceptujeme karty VISA Akceptujeme karty Mastercard Akceptujeme karty Maestro Akceptujeme Google Pay