Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Fľaše Nalgene

Nalgene je značka známa výrobou športových a voľnočasových fliaš. V našej ponuke nájdete tiež niekoľko radov produktov určených pre deti s naozaj roztomilými motívmi. Fľaše Nalgene sú veľmi odolné, čo je overené testovaním v extrémnych podmienkach. Zároveň sú skutočne bezpečné - materiál, z ktorého sú vyrobené, neobsahuje zdraviu škodlivý Bisfenol A, ktorý sa bežne uvoľňuje napríklad z PET fliaš. Môžete tak byť šetrní k prírode i k zdraviu celej vašej rodiny.

Nemôžeme nájsť produkty zodpovedajúce výberu.

História legendárnych fliaš značky Nalgene se začala písať už v roku 1949 v New Yorku. Tím profesionálov sa najskôr zaoberal výrobou nádob, ktoré slúžili ako vybavenie laboratórií, ale tie menšie z nich si vedci obľúbili natoľko, že ich začali používať i pre osobné účely. O preslávení fliaš Nalgene ssa potom v 70. rokoch postarali skauti, ktorí ich začali vo veľkom využívať pri svojich výpravách. Zistili totiž, že sú perfektné na skladovánie všemožných potrebných vecí - od rozpustných nápojov, cez jedlo až po šampóny. A tak sa zrodil nápad začať s výrobou nového radu campingového vybavenia vysokej kvality.

Nalgene sa svojimi produktami snaží vyhovieť ako individuálnym potrebám a životnému štýlu zákazníkov, tak i rešpektovať a ochraňovať prírodu a životné prostredie. Svoje produkty vyrába zásadne bez škodlivého Bisfenolu A (BPA), ktorý sa bežne nachádza napríklad v PET fľašiach a postupne sa uvoľňuje do nápojov. BPA môže narušovať funkciu hormónov, je ale spájaný aj so vznikom rakoviny či cukrovky. Nebezpečný je najmä pre malé deti.

Velký dôraz je tiež kladený na odolnosť výrobkov Nalgene. Silné nárazy, ani nízke či naopak vysoké teploty, teda nie sú dôvodom k obavám. Fľaše tiež zpravidla neabsorbujú chute a farbivá, takže si svoj nápoj môžete skutočne vychutnať.

Ak by ste chceli svoju fľašu Nalgene doviesť k dokonalosti, zaobstarajte si na ňu aj parádny obal. V ponuke je niekoľko neoprenových obalov, ktoré zaistia to, že si váš nápoj udrží požadovanú teplotu o mnoho dlhšie.