Nalgene Travel Kit

Skladom
Kód produktu
NALGENE-9941-0002
Vaša cena (s DPH) 15,03 € Bežná cena 19,19 €
Varianta White
Skladom 3 ks
 • Doprava od 1,70 €
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Skladom
-22 %
 

Podrobnosti

Praktická cestovná súprava s malými fľaštičkami na kozmetiku.


Stresujú vás limity týkajúce sa množstva tekutín, ktoré si môžete vziať na palubu lietadla? Praktický Travel Kit vyrieši túto zamotanú situáciu za vás. Jednoducho si do každej fľaštičky odlejete trochu prípravku, bez ktorého sa na cestách nezaobídete, a letiskovou kontrolou prejdete bez akýchkoľvek komplikácií.

 • praktická taštička s nepriepustným zipsom
 • karabína na zavesenie
 • 6 fľaštičiek s farebnými viečkami pre ľahké rozlíšenie

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaNalgene
Farbabiela
Rozmeryvýrobce neuvádí
Materiálplast
RFID ochrana karetNe
Hmotnosťvýrobce neuvádí
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

  O značke

  História legendárnych fliaš značky Nalgene se začala písať už v roku 1949 v New Yorku. Tím profesionálov sa najskôr zaoberal výrobou nádob, ktoré slúžili ako vybavenie laboratórií, ale tie menšie z nich si vedci obľúbili natoľko, že ich začali používať i pre osobné účely. O preslávení fliaš Nalgene ssa potom v 70. rokoch postarali skauti, ktorí ich začali vo veľkom využívať pri svojich výpravách. Zistili totiž, že sú perfektné na skladovánie všemožných potrebných vecí - od rozpustných nápojov, cez jedlo až po šampóny. A tak sa zrodil nápad začať s výrobou nového radu campingového vybavenia vysokej kvality.

  Nalgene sa svojimi produktami snaží vyhovieť ako individuálnym potrebám a životnému štýlu zákazníkov, tak i rešpektovať a ochraňovať prírodu a životné prostredie. Svoje produkty vyrába zásadne bez škodlivého Bisfenolu A (BPA), ktorý sa bežne nachádza napríklad v PET fľašiach a postupne sa uvoľňuje do nápojov. BPA môže narušovať funkciu hormónov, je ale spájaný aj so vznikom rakoviny či cukrovky. Nebezpečný je najmä pre malé deti.

  Velký dôraz je tiež kladený na odolnosť výrobkov Nalgene. Silné nárazy, ani nízke či naopak vysoké teploty, teda nie sú dôvodom k obavám. Fľaše tiež zpravidla neabsorbujú chute a farbivá, takže si svoj nápoj môžete skutočne vychutnať.

  Ak by ste chceli svoju fľašu Nalgene doviesť k dokonalosti, zaobstarajte si na ňu aj parádny obal. V ponuke je niekoľko neoprenových obalov, ktoré zaistia to, že si váš nápoj udrží požadovanú teplotu o mnoho dlhšie.

  Kategórie