Nalgene On The Go 0,7 l

Skladom
Kód produktu
NALGENE-2590-602400
Vaša cena (s DPH) 7,65 €
Varianty:
Skladom > 5 ks
 • Doprava od 1,70 €
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Skladom
 

Podrobnosti

Odolná fľaša s odklápacím uzáverom.

Ste stále na cestách a nechcete strácať čas? Fľaša On The Go má jednoduché otváranie ovládateľné jednou rukou, skvele sedí do väčšiny držiakov v aute i na bicykli, a umožní vám tak pohodlne strážiť si pitný režim, aj keď ste neustále v pohybe.

- odolná proti nárazom
- neabsorbuje pachy a farbivá
- ľahko sa otvára a skvele tesní
- bez problémov zvláda teploty od -40 ° C do 100 ° C
- fľašu možno umývať v umývačke riadu
- BPA Free

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaNalgene
Objem0,7 l
MateriálEastman Tritan™ - BPA Free
Rozmeryvýrobce neuvádí
Hmotnosť121 g
Záruka2 roky

Recenzia (1)

Martin Š.24. 10. 2017
Kvalitný produkt za rozumnú cenu. Kupované ako flaša pre dieťa do školy. s Neoprénovým obalom super.

  O značke

  História legendárnych fliaš značky Nalgene se začala písať už v roku 1949 v New Yorku. Tím profesionálov sa najskôr zaoberal výrobou nádob, ktoré slúžili ako vybavenie laboratórií, ale tie menšie z nich si vedci obľúbili natoľko, že ich začali používať i pre osobné účely. O preslávení fliaš Nalgene ssa potom v 70. rokoch postarali skauti, ktorí ich začali vo veľkom využívať pri svojich výpravách. Zistili totiž, že sú perfektné na skladovánie všemožných potrebných vecí - od rozpustných nápojov, cez jedlo až po šampóny. A tak sa zrodil nápad začať s výrobou nového radu campingového vybavenia vysokej kvality.

  Nalgene sa svojimi produktami snaží vyhovieť ako individuálnym potrebám a životnému štýlu zákazníkov, tak i rešpektovať a ochraňovať prírodu a životné prostredie. Svoje produkty vyrába zásadne bez škodlivého Bisfenolu A (BPA), ktorý sa bežne nachádza napríklad v PET fľašiach a postupne sa uvoľňuje do nápojov. BPA môže narušovať funkciu hormónov, je ale spájaný aj so vznikom rakoviny či cukrovky. Nebezpečný je najmä pre malé deti.

  Velký dôraz je tiež kladený na odolnosť výrobkov Nalgene. Silné nárazy, ani nízke či naopak vysoké teploty, teda nie sú dôvodom k obavám. Fľaše tiež zpravidla neabsorbujú chute a farbivá, takže si svoj nápoj môžete skutočne vychutnať.

  Ak by ste chceli svoju fľašu Nalgene doviesť k dokonalosti, zaobstarajte si na ňu aj parádny obal. V ponuke je niekoľko neoprenových obalov, ktoré zaistia to, že si váš nápoj udrží požadovanú teplotu o mnoho dlhšie.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: