Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

LOQI Cover M GEOMETRIC Triangles

Nie je skladom
Kód produktu
LOQI-LM-GE-TR
Vaša cena (s DPH) 26,92 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Nepremokavý obal na kufor s jedinečným vzhľadom.

So štýlovým obalom LOQI nájdete svoj kufor medzi ostatnými hneď na prvý pohľad. Kufor je vďaka nemu skvele chránený proti zbytočnému poškodeniu pri preprave aj pred vonkajšími vplyvmi. Obal je vyrobený z ľahkého ekologicky neškodného materiálu, ktorý sa ľahko udržuje.

- ekologicky nezávadný OEKO-TEX materiál (310 GSM)
- nepremokavý materiál
- zapínanie na patentky
- originálny vzhľad
- ľahké nasadzovanie
- otvory na držadlá
- jednoduchá údržba

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaLOQI
Farbaviac farieb
Rozmery58 - 65 cm
Materiál85% Polyester and 15% Spandex
RFID ochrana karietNe
Hmotnosťvýrobca neuvádza
Záruka2 roky

Recenzia (1)

2 z 5
(1 recenzií)
5 *
0%
4 *
0%
3 *
0%
2 *
100%
1 *
0%
  1 užívateľských recenzií

  O značke

  Spoločnosť LOQI je známa svojimi výrobkami takmer po celom svete. Jednotliví návrhári pochádzajú z odlišných kútov sveta a do svojich výrobkov vnášajú čaro toho najlepšieho zo svojej kultúry. Názov LOQI symbolizuje spojenie medzi Východom a Západom. LO je skratkou latinského slova Loci, ktoré znamená miesto. Slovo QI je prevzaté z čínštiny a označuje životnú energiu.

  Značka LOQI si dáva veľmi záležať na výbere materiálu a podmienkach, za ktorých sú produkty vyrábané. Látka OEKO-TEX, ktorá je použitá na tašky je certifikovaná ako šetrná k životnému prostrediu. Certifikácia zahŕňa testy na zakázané látky, látky škodlivé aj látky škodlivé, ktoré ešte nie sú ošetrené legislatívne. Podľa The Consumer Product End-use Research Institute Co., Ltd z Japonska, ktorý sa zaoberá testovaním kvality, dosiahli výrobky LOQI hodnotenie 4 a viac na škále 1 (veľmi slabý) až 5 (vynikajúci). Továrne LOQI sú akreditované Inertek, čo zaručuje dodržiavanie noriem, ktoré sa zaoberajú starostlivosťou o zdravie a bezpečnosť zamestnancov a dodržiavanie ekologických iniciatív.

  Kategórie