Lifesystems Expedition Max Deet 50ml

Nie je skladom
Kód produktu
LIFESYSTEMS-33070
Vaša cena (s DPH) 8,81 €
Varianta
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Veľmi účinný repelent s aktívnou zložkou DEET.


Updatovaná verzia veľmi obľúbeného repelentu proti komárom Lifesystems Expedition 100+, v novom s polovičnou dávkou aktívnej zložky DEET. Repelent Expedition Max kombinuje 50% DEET s jedinečnou technológiou DermaLOC®, ktorá uchováva aktívnu odpudivú zložku na povrchu pokožky a poskytuje tak dlhodobú ochranu až 24 hodín. Pre získanie maximálneho účinku možno Expedition Max aplikovať na kožu aj viackrát za deň. Repelent je vhodný aj pre väčšie odhalené plochy (kraťasy, tričko). Vďaka unikátnej formule a zníženiu aktívnej zložky DEET môžete Expedition Max použiť aj pre deti od 2 rokov. Repelent je vhodný skôr do tropických, viac hmyzom zamorených oblastí.

Vlastnosti:
Aktívna zložka 50% DEET
Vhodné pre deti od 2 rokov
24 hodinová ochrana
Možné naniesť na väčšie plochy
Technologie DermaLOC®
Možné opakované aplikovanie
Hliníkový obal
Bezproblémové cestovanie lietadlom
Použitie: Tropické pásmo, vysoko zamorené oblasti hmyzom

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaLifesystems
RFID ochrana karetNe
Hmotnosť0,076 kg
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

  O značke

  Sloboda ísť ďalej s vedomím, že ste pripravení na všetko.

  Značka Lifesystems je súčasťou britskej spoločnosti Lifemarque, ktorá od svojho založenia v roku 1989 vyrába outdoorové a cestovné vybavenie pre malé i veľké dobrodružstvá detí a dospelých.

  Príbeh značky sa začal písať už v roku 1983, kedy zakladateľ Lifesystems, Mark Cobham, cestovaľ po Tanzánii, si tam škarebo poranil nohu. Vtedy mal šťastie, pretože jeho parťákom mimo civilizáciu byla vyštudovaná lekárka Ania Koziell, ktorá mu dokázala i vďaka svojej podomácky vyrobenej lekárničke okamžite poskytnúť prvú pomoc. A i keď nakoniec všetko dobre dopadlo, Mark po návrate z ciest stále rozmýšľal nad tým, ako by si bol sám v podobnej situácii poradil. Výsledok na seba nenechal dlho čakať a v roku 1989 uzrela svetlo sveta prvá rýdzo britská sada prvej pomoci, ktorú Mark vyvinul v spolupráci s Aniou a skúsenými záchranármi. Od tej doby sa značka Lifesystems zameriava na výrobu spoľahlivej a kvalitnej výbavy nielen pre horolezecké expedície, ktorá obstojí v najtvrdších podmienkach.

  V súčasnosti pracuje na zdokonaľovaní produktov tým 50 odborníkov. Spoloečne s profesionálnymi cestovateľmi a dobrodruhmi sa vybavenie testuje v teréne a následne distribuuje do špecializovaných obchodov v 40 krajinách sveta. Všetky produkty sú navrhnuté a vyrobené priamo vo Veľkej Británii a vďaka vlastnému nadšeniu do prírody a rokmi preverenými skúsenosťami sa ku koncovému zákazníkovi dostávajú produkty, ktorým môžete v núdzových situáciách plne dôverovať.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: