Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

GEMMA Trip 32 green

Nie je skladom
Kód produktu
GEMMA-TRIP-32-GREEN
Vaša cena (s DPH) 76,15 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 3 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Skvelý turistický batoh značky GEMMA o objeme 32 l. Pri dlhších túrach oceníte predovšetkým špeciálny nosný systém.

Batoh GEMMA Trip 32 vo farbe green je ideálny pre rôzne outdoorové aktivity.

Vlastnosti:
- nosný systém G3D - 3 špeciálne tvarované opierky chrbta spolu s duralovou výstuhou a anatomicky tvarovanými nosnými popruhmi vytvárajú komfortný a ľahký systém s veľmi dobrou ventiláciou
- 2 vonkajšie sieťované vrecká na fľaše
- počet vreciek: 5
- počet komôr: 1

Viac informácií

More Information -awtawtawta
Výrobca Gemma
Farba zelená
Objem 32 l
Vrecko na notebook Nie
Rozmery 51 x 35 x 18 cm
Hmotnosť 960 g
Materiál Cordura 600D (100% polyamid, polyuretánový záter, teflonová impregnácia)
RFID ochrana kariet Ne
Záruka 3 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Gemma

  Značka Gemma začala existovať v roku 1983, keď sa medzi turistami, vodákmi a horolezcami v celom Československu začala šíriť informácia o prvom stane kopulovitého tvaru. Práve podľa neho bola neskôr pomenovaná aj celá firma. Vďaka veľkej popularite stanu GEMMA 1 sa jeho autor Ing. Aleš Petr rozhodol pre sériovú výrobu, ktorú spustil v spolupráci s firmou AVIA Brno. Čoskoro sa na trhu objavil ďalší Petrov výrobok, anatomicky tvarovaný batoh TURIST. Ten sa vďaka desiatkam tisícov predaných kusov stal klasikou medzi turistickými batohmi. V roku 1987 bola založená firma Gemma, v ktorej ponuke sa objavili pomimo batohov a stanov aj spacie vaky. Následne firma otvára svoju prvú predajňu so ski servisom a začína budovať vlastnú velkoobchodnú sieť.

  V 90. rokoch firma Gemma ďalej rastie. V roku 1995 sa Gemma rozrástla o výrobnú dielňu vybavenú technológiou na vysokofrekvenčné zvarovanie materiálov a získava Národnú cenu za dizajn. Gemma neustále inovuje turistické batohy a rozširuje počet ich farebných variantov. K sortimentu pribúdajú tiež vodácke vaky a transportné tašky. V roku 2000 firma prechádza od českých plastových praciek k talianskému výrobcovi Duraflex. Začína tiež vyrábať batohy z materiálu Cordura od firmy DuPont, čo je jeden z najkvalitnejších európskych materiálov. Batohy Gemma sú tak ešte odolnejšie!

  Ďalej sa firma vo vývoji sústeďuje na detaily a svoje batohy tvorí podľa potrieb svojich zákazníkov. Novinkou sú bočné vrecká na horolezecké mačky, ale aj ďalšie vychytávky. "Kliešť" je odopínacia čelná kapsa, ktorá môže slúžiť aj ako malý pomocný batoh. "Pavúk" je univerzálny upevňovací systém, umožňujúci napr. pripevnenie karimatky, alebo kapsy pre "mačky" na prednú časť batoha. Tieto prvky zvýrazňujú užitočnosť výrobkov Gemma čoby univerzálnych batohov.

  Vysoký dôraz je už tradične kladený na prepracovaný chrbtový systém. Súčasťou týchto turistických batohov je tzv. systém Vario. Ten umožňuje nastaviť výšku nosného systému pre akúkoľvek postavu, takže batoh je vždy pripravený na používanie vsetkými členmi rodiny!

  Gemma si zakladá na troch tradičných vlastnostiach svojich výrobkov, ktorými sú spoľahlivosť, vysoký komfort a kvalitný dizajn. Medzi najznámejšie produkty možno zaradiť hlavne batohy Gemma HikeGemma Walk alebo Gemma Trip. Medzi užívateľmi sú veľmi obľúbené tiež turistické batohy Expedition