Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
AKCIA: Využite zľavový kupón na 20 % zľavu na retro batohy. Kód kupónu: RETRO20. Platí do 7. 6. 2020 na nezľavnené produkty.

Ergobag Kletties 5 Záchranári

Skladom
Kód produktu
ERGOBAG-KLE-002-031
Vaša cena (s DPH) 14,99 €
Dostupnosť: Zvyčajne 6 dní
 • Doprava od 1,70 €
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Novinka
Do 6 dní
 

Podrobnosti

Sada piatich kletties obrázkov na suchý zips.


Tematická sada farebných Kletties umožní dieťaťu prispôsobiť si batoh svojim preferenciám. Ak motív dieťa omrzí, stačí ho jednoducho vymeniť za iný bez nutnosti kupovať úplne nový batôžik. Vďaka veselým obrázkom predídete aj tomu, že by si deti batoh v škole poplietli s batožinou spolužiakov.

 • vhodné pre batoh Ergobag Mini a Ergobag Prime
 • kvalitný suchý zips

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaErgobag
Farbaviac farieb
Rozmery7,5 x 7,5 x 0,4 cm
Materiálplast bez PVC
RFID ochrana karetNe
Hmotnosť110 g
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

  O značke

  Firma Ergobag vykonala revolúciu na trhu so školskými batohy. Ich unikátny ergonomický koncept inšpirovaný vysokohorskými batohy predchádza preťažovaniu detskej chrbtice a chybnému držaniu tela.

  Vedeli ste, že batoh prváčika váži až 6 kg? Ergobag detskýmu chrbtu pomáha sa s takou záťažou vyrovnať. Dôležité sú výškovo nastaviteľné ramenné popruhy, rovnako ako posuvný hrudný a panvové popruh, ktoré zaistia, že možno batoh individuálne upraviť na mieru každého dieťaťa. Väčšia časť záťaže je tak prenášaná na stabilnú oblasť panvy, čo prospieva preťažovanej krčnej a bedrovej chrbtici.

  Okrem toho sú batohy vyrobené z recyklovaného materiálu, ktorý je však vďaka impregnácii vodeodolný. Produkty Ergobag už získali mnohé ocenenia a dôveru rodičov, ktorým nie je zdravie ich detí ľahostajné.