Deuter Traveller 80 + 10 Black-moss

Nie je skladom
Kód produktu
DEUTER-3510215-7260
Vaša cena (s DPH) 286,54 €
Varianta Black-moss
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Špičkový multifunkčný expedičný batoh s odnímateľným batôžtekom.


Zažívajte maximálne slobodné cestovanie s prvotriednym Deuter Traveller. Chrbtový systém sa anatomicky prispôsobí vašej postave a vy tak môžete pohodlne nosiť aj ťažší náklad. Vďaka odnímateľnému batôžteku vám odpadá starosť s menšou príručnou batožinou vo chvíli, keď expedičný batoh vybalíte. Značka Deuter zaručuje kvalitu a multifunkčnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

- chrbtový systém Vari-Quick s konštrukciou v tvare písmena X a anatomicky tvarovaný bedrový pás pre komfortnú prepravu ťažšieho nákladu
- špeciálne držadlo umožňuje nosiť batoh ako cestovnú tašku s popruhom cez rameno
- špeciálne prispôsobené dolné zatváranie na zips v tvare písmena U umožňuje úplné otvorenie hlavného priestoru
- odnímateľný batoh, do ktorého sa zbalíte na jednodenné výlety
- niekoľko sieťovaných vreciek na zips
- kompresné popruhy
- tri držadlá
- nastaviteľné odnímateľné hrudné popruhy
- možnosť oddelenia spodného priestoru

Chrbtový systém Contact
Chrbtový systém možno rýchlo individuálne nastaviť pomocou systému Vari-Quick. Pružná rámová konštrukcia X-frame a ergonomicky tvarované krídla bedrového pásu poskytujú potrebný komfort aj pri nosení ťažkého nákladu.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaDeuter
Farbačierna
Objem80 + 10 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery79 x 38 x 32 cm
Hmotnosť3450 g
MateriálDeuter-MacroLite 420 / Deuter-Duratex
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Firma Deuter je vôbec najstarou značkou vyrábajúcou batohy. Firma bola založená Hansom Deuterom už v roku 1898 v nemeckom meste Augsburg - Oberhausen a na prelome storočia zásobovala bavorskú poštu taškami a vrecami na listy. Neskôr, od roku 1905 sa firma začala tiež zameriavať na požičiavanie veľkých stanov. Ďalší rozvoj potom v roku 1910 priniesol výrobu prvých batohov, stanov, rozšírenie výroby tašiek a ďalších doplnkov, určených predovšetkým pre armádne vybavenie. Po prvej svetovej vojne firma ďalej rástla, okrem rozšírenia výroby o kožené batohy a tašky, začala vyrábať aj kufre a celty, sústredila sa ďalej na výrobu stanov, ktoré požičiavala mimo iným aj na Oktoberfest. Prvá horolezecká výprava s batohmi a ďalším vybavením Deuter smerovala do Pamíru už v roku 1928. Deuter zásoboval nemeckých horolezcov svojim vybavením až do 70. rokov, než sa trh rozrástol o ďalšie značky. Prvým skutočným hitom sa stal batoh Tauern, bol vyvinutý už v roku 1934 a na tridsať rokov úplne ovládol horolezecké výpravy, použil ho dokonca Hermann Buhl pri prvom výstupe na Nanga Parbat (8,125 m) v roku 1953. 

  V roku 1939 boli továrne Deuter podriadené totalitnému režimu a využité pre zbrojný priemysel. Po vojne sa potom firma snažila rýchlo opäť postaviť na nohy a ďalej expandovať vďaka inováciám. Prelomové bolo spustenie výroby nylonových batohov v roku 1968 a čoskoro sa Deuter stal číslom jeden na nemeckom trhu batohov. Zásadnú zmenu priniesol aj rok 1985, kedy Deuter získal patent na revolučný chrbtový systém Deuter Aircomfort, ktorý sa s určitými úpravami vyrába dodnes.V roku 1988 potom Deuter do tímu pribral aj skúsených horolezcov a horských sprievodcov, ktorí sa od tej doby podieľajú na vývoji nových funkčných batohov. Tento trend pokračuje aj v spolupráci s Nemeckou asociáciou horských a lyžiarskych sprievodcov, ktorú firma naviazala v roku 1997.

  Značný úspech firma dosiahla so svojimi cyklistickými batohmi. V roku 1990 bola predstavená kolekcia cyklobatohov s chrbtovým systémom Airstripes. O 15 rokov neskôr firma vyvinula SHIELD System – jedná sa o integrovaný chránič chrbtice, ktorý ponúka väčšie bezpečie adrenalinovým nadšencom. Batohy Attack sa vďaka Shield system pyšnia zlatou medailou za inovatívny prístup v súťaži Eurobike. V roku 2006 Deuter prišiel s ďalším vylepšením, a to systémom SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter so skratkou SL sú špeciálne tvarované pre ženy.

  Dnes sa firma už veľmi rozrástla – svoje zastúpenie má v 45 krajinách. Deuter sa radí medzi TOP 5 predajcov batohov na svete. Vďaka neustálym inováciám sú kvalitné batohy Deuter skvelou voľbou pre milovníkov aktívneho života. Deuter je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov s ohľadom na prírodou a s rešpektom k pracovníkom

  Veľmi obľúbené sú multifunkčné batohy Freerider, pohodlné a flexibilné batohy Futura, ruksaky ACT Lite so skutočne veľkým úložným priestorom, či praktické ľadvinky