Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Deuter Streamer 1,5 L

Skladom
Kód produktu
DEUTER-3960021-0000
Vaša cena (s DPH) 38,04 € Bežná cena 42,27 €
Varianta Transparent
Skladom 2 ks
Sklad e-shop2 ks
Predajňa v Bratislave0 ks
 • Doprava od 3,00 €
 • Vyzdvihnutie na predajni ZADARMO
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Skladom
-10 %
 

Podrobnosti

Veľmi odolný vak na vodu s objemom 1,5 l do ľadvinky Deuter Pulse 3.


Vak na vodu Deuter Streamer zaisťuje dostatočný pitný režim a športové aktivity bez prerušovania. Svojím tvarom a veľkosťou presne sadne do ľadvinky Deuter Pulse 3. Cyklisti, turisti a vytrvalostný športovci si tak môžu naplno užívať športu s voľným chrbtom.

 • nepriepustný materiál s antibakteriálnym povrchom
 • široký horný otvor pre ľahké plnenie
 • ľahká údržba a čistenie
 • jednoduché otváranie privádzacieho kohútika
 • hygienicky krytý sací ventil možno ľahko rozobrať a vyčistiť
 • BPA free
 • kompatibilný s ľadvinkou Deuter Pulse 3

Údržba:

 • vyberte trubicu z vaku
 • vezmite zhryzové časť náustku a otočte objímku o štvrť obrátky (na úroveň štítku)
 • vyberte náustok - opláchnite ho, očistite teplou vodou a šetrným čistiacim prostriedkom / POZOR: nikdy nepoužívajte vriacej vodu!
 • všetky diely zaveste tak, aby nevytiekla
 • kompletujte až po úplnom vyschnutí všetkých súčastí

TIP: Ak si chcete naozaj byť istí, že je váš vak bez nečistôt a baktérií, môžete ho nechať prázdny zmraziť a baktérie budú preč! Vždy sa uistite, že vak uskladňujete vysušený na čistom a suchom mieste.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
Výrobca Deuter
Farba modrá
Objem 1,5 l
Materiál Co-Extruded Polyethylen
Rozmery 22 x 44 cm
Hmotnosť 170 g
Záruka 2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Firma Deuter je vôbec najstarou značkou vyrábajúcou batohy. Firma bola založená Hansom Deuterom už v roku 1898 v nemeckom meste Augsburg - Oberhausen a na prelome storočia zásobovala bavorskú poštu taškami a vrecami na listy. Neskôr, od roku 1905 sa firma začala tiež zameriavať na požičiavanie veľkých stanov. Ďalší rozvoj potom v roku 1910 priniesol výrobu prvých batohov, stanov, rozšírenie výroby tašiek a ďalších doplnkov, určených predovšetkým pre armádne vybavenie. Po prvej svetovej vojne firma ďalej rástla, okrem rozšírenia výroby o kožené batohy a tašky, začala vyrábať aj kufre a celty, sústredila sa ďalej na výrobu stanov, ktoré požičiavala mimo iným aj na Oktoberfest. Prvá horolezecká výprava s batohmi a ďalším vybavením Deuter smerovala do Pamíru už v roku 1928. Deuter zásoboval nemeckých horolezcov svojim vybavením až do 70. rokov, než sa trh rozrástol o ďalšie značky. Prvým skutočným hitom sa stal batoh Tauern, bol vyvinutý už v roku 1934 a na tridsať rokov úplne ovládol horolezecké výpravy, použil ho dokonca Hermann Buhl pri prvom výstupe na Nanga Parbat (8,125 m) v roku 1953. 

  V roku 1939 boli továrne Deuter podriadené totalitnému režimu a využité pre zbrojný priemysel. Po vojne sa potom firma snažila rýchlo opäť postaviť na nohy a ďalej expandovať vďaka inováciám. Prelomové bolo spustenie výroby nylonových batohov v roku 1968 a čoskoro sa Deuter stal číslom jeden na nemeckom trhu batohov. Zásadnú zmenu priniesol aj rok 1985, kedy Deuter získal patent na revolučný chrbtový systém Deuter Aircomfort, ktorý sa s určitými úpravami vyrába dodnes.V roku 1988 potom Deuter do tímu pribral aj skúsených horolezcov a horských sprievodcov, ktorí sa od tej doby podieľajú na vývoji nových funkčných batohov. Tento trend pokračuje aj v spolupráci s Nemeckou asociáciou horských a lyžiarskych sprievodcov, ktorú firma naviazala v roku 1997.

  Značný úspech firma dosiahla so svojimi cyklistickými batohmi. V roku 1990 bola predstavená kolekcia cyklobatohov s chrbtovým systémom Airstripes. O 15 rokov neskôr firma vyvinula SHIELD System – jedná sa o integrovaný chránič chrbtice, ktorý ponúka väčšie bezpečie adrenalinovým nadšencom. Batohy Attack sa vďaka Shield system pyšnia zlatou medailou za inovatívny prístup v súťaži Eurobike. V roku 2006 Deuter prišiel s ďalším vylepšením, a to systémom SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter so skratkou SL sú špeciálne tvarované pre ženy.

  Dnes sa firma už veľmi rozrástla – svoje zastúpenie má v 45 krajinách. Deuter sa radí medzi TOP 5 predajcov batohov na svete. Vďaka neustálym inováciám sú kvalitné batohy Deuter skvelou voľbou pre milovníkov aktívneho života. Deuter je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov s ohľadom na prírodou a s rešpektom k pracovníkom

  Veľmi obľúbené sú multifunkčné batohy Freerider, pohodlné a flexibilné batohy Futura, ruksaky ACT Lite so skutočne veľkým úložným priestorom, či praktické ľadvinky

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: