Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Deuter Pico Papaya-Lava

Skladom
Kód produktu
DEUTER-3610023-9503
Vaša cena (s DPH) 27,66 € Bežná cena 30,73 €
Varianta Papaya-lava
Skladom 3 ks
Sklad e-shop2 ks
Predajňa v Bratislave0 ks
 • Doprava od 3,00 €
 • Vyzdvihnutie na predajni ZADARMO
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Skladom
-10 %
 

Podrobnosti

Roztomilý detský batoh s veselými obrázkami pre dievčatá aj chlapcov od 2 rokov.


Batôžtek Deuter Pico, určený pre najmenšie deti, sa bude vašim ratolestiam určite páčiť. Deti zaujme pekným obrázkom a ľahkým používaním, rodičia ocenia nízku hmotnosť a kvalitné ergonomické spracovanie. Hodiť sa bude nielen na cesty do škôlky, ale i hranie na ihrisku.

 • komfortný mäkko čalúnený chrbát (chrbtový systém Contact)
 • výškovo nastaviteľný hrudný popruh zabraňujúci kĺzaniu batoha z chrbta
 • dve pružné bočné vrecká ideálne na fľašu s pitím
 • ergonomické ramenné popruhy v tvare písmena S
 • štítok na meno vo vnútri batoha
 • recyklovaný materiál bez PFC
 • klimaticky neutrálny produkt
 • bluesign certifikát
 • vhodný pre deti s telesnou výškou 92 až 98 cm

Chrbtový systém Contact
Ergonomicky tvarované čalúnenie priľne k chrbtu a rovnomerne rozloží hmotnosť nákladu. Priedušná sieťovina a odvetrávacie kanáliky zaručujú príjemnú ventiláciu.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
Výrobca Deuter
Farba červená
Objem 5 l
Rozmery 28 x 19 x 12 cm
Hmotnosť 200 g
Materiál recyklovaný polyester 600D
RFID ochrana kariet Ne
Záruka 2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Firma Deuter je vôbec najstarou značkou vyrábajúcou batohy. Firma bola založená Hansom Deuterom už v roku 1898 v nemeckom meste Augsburg - Oberhausen a na prelome storočia zásobovala bavorskú poštu taškami a vrecami na listy. Neskôr, od roku 1905 sa firma začala tiež zameriavať na požičiavanie veľkých stanov. Ďalší rozvoj potom v roku 1910 priniesol výrobu prvých batohov, stanov, rozšírenie výroby tašiek a ďalších doplnkov, určených predovšetkým pre armádne vybavenie. Po prvej svetovej vojne firma ďalej rástla, okrem rozšírenia výroby o kožené batohy a tašky, začala vyrábať aj kufre a celty, sústredila sa ďalej na výrobu stanov, ktoré požičiavala mimo iným aj na Oktoberfest. Prvá horolezecká výprava s batohmi a ďalším vybavením Deuter smerovala do Pamíru už v roku 1928. Deuter zásoboval nemeckých horolezcov svojim vybavením až do 70. rokov, než sa trh rozrástol o ďalšie značky. Prvým skutočným hitom sa stal batoh Tauern, bol vyvinutý už v roku 1934 a na tridsať rokov úplne ovládol horolezecké výpravy, použil ho dokonca Hermann Buhl pri prvom výstupe na Nanga Parbat (8,125 m) v roku 1953. 

  V roku 1939 boli továrne Deuter podriadené totalitnému režimu a využité pre zbrojný priemysel. Po vojne sa potom firma snažila rýchlo opäť postaviť na nohy a ďalej expandovať vďaka inováciám. Prelomové bolo spustenie výroby nylonových batohov v roku 1968 a čoskoro sa Deuter stal číslom jeden na nemeckom trhu batohov. Zásadnú zmenu priniesol aj rok 1985, kedy Deuter získal patent na revolučný chrbtový systém Deuter Aircomfort, ktorý sa s určitými úpravami vyrába dodnes.V roku 1988 potom Deuter do tímu pribral aj skúsených horolezcov a horských sprievodcov, ktorí sa od tej doby podieľajú na vývoji nových funkčných batohov. Tento trend pokračuje aj v spolupráci s Nemeckou asociáciou horských a lyžiarskych sprievodcov, ktorú firma naviazala v roku 1997.

  Značný úspech firma dosiahla so svojimi cyklistickými batohmi. V roku 1990 bola predstavená kolekcia cyklobatohov s chrbtovým systémom Airstripes. O 15 rokov neskôr firma vyvinula SHIELD System – jedná sa o integrovaný chránič chrbtice, ktorý ponúka väčšie bezpečie adrenalinovým nadšencom. Batohy Attack sa vďaka Shield system pyšnia zlatou medailou za inovatívny prístup v súťaži Eurobike. V roku 2006 Deuter prišiel s ďalším vylepšením, a to systémom SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter so skratkou SL sú špeciálne tvarované pre ženy.

  Dnes sa firma už veľmi rozrástla – svoje zastúpenie má v 45 krajinách. Deuter sa radí medzi TOP 5 predajcov batohov na svete. Vďaka neustálym inováciám sú kvalitné batohy Deuter skvelou voľbou pre milovníkov aktívneho života. Deuter je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov s ohľadom na prírodou a s rešpektom k pracovníkom

  Veľmi obľúbené sú multifunkčné batohy Freerider, pohodlné a flexibilné batohy Futura, ruksaky ACT Lite so skutočne veľkým úložným priestorom, či praktické ľadvinky

  Kategórie