Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Deuter Freerider 26 Black-anthracite

Nie je skladom
Kód produktu
DEUTER-33514-7520
Vaša cena (s DPH) 103,46 €
Varianta Black-anthracite
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Skvelý športový batoh pre milovníkov zimných športov a adrenalínu.

Športový batoh Deuter Freerider je určený do hôr aj na zjazdové a freeride trate. Vďaka chrbtovému systému Alpine vám bude batoh perfektne sedieť na chrbte za každých podmienok. Úžasný vzhľad a kvalitné prevedenie radí tento batoh medzi top produkty na trhu. Hľadáte horský batoh s plnou výbavou? Už nehľadajte, stačí si objednať!


– chrbtový systém Alpine
– čalúnené ramenné popruhy
– čalúnený bedrový pás
– vrecko na lopatu a lavínovú sondu
– vonkajšie vrecko s organizérom
– vnútorné vrecko na cennosti na zips
– vrecko na mokré či použité šatstvo
– kompatibilný s vodným rezervoárom
– pútka na horolezecké cepíky
– nosič na snowboard a snežnice
– možnosť diagonálneho pripnutia lyží
– S.O.S štítok
– strečové bočné vrecká
– integrovaná píšťalka na hrudnom popruhu
– vyberateľná podložka na sedenie z penového materiálu

Chrbtový systém Alpine
Spoločnosť Deuter spolupracuje pri vývoji ich produktov so skúsenými horolezcami z skialpinistami. Chrbtový systém Alpine je výsledkom ich rád a skúseností. Systém obsahuje X-rám so zaoblenými profilovanými hliníkovými podperami a poskytuje nadštandartnú flexibilitu. Špeciálna vyberateľná izolačná vypchávka poskytuje batohu tiež vysokú stabilitu. Chrbtové čalúnenie je rozdelené na dve polovice, medzi nimi vzniká „komín“ pre efektívnu ventiláciu.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaDeuter
Farbačierna
Objem26 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery52 x 26 x 22 cm
Hmotnosť1290 g
MateriálDeuter-Super-Polytex
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Firma Deuter je vôbec najstarou značkou vyrábajúcou batohy. Firma bola založená Hansom Deuterom už v roku 1898 v nemeckom meste Augsburg - Oberhausen a na prelome storočia zásobovala bavorskú poštu taškami a vrecami na listy. Neskôr, od roku 1905 sa firma začala tiež zameriavať na požičiavanie veľkých stanov. Ďalší rozvoj potom v roku 1910 priniesol výrobu prvých batohov, stanov, rozšírenie výroby tašiek a ďalších doplnkov, určených predovšetkým pre armádne vybavenie. Po prvej svetovej vojne firma ďalej rástla, okrem rozšírenia výroby o kožené batohy a tašky, začala vyrábať aj kufre a celty, sústredila sa ďalej na výrobu stanov, ktoré požičiavala mimo iným aj na Oktoberfest. Prvá horolezecká výprava s batohmi a ďalším vybavením Deuter smerovala do Pamíru už v roku 1928. Deuter zásoboval nemeckých horolezcov svojim vybavením až do 70. rokov, než sa trh rozrástol o ďalšie značky. Prvým skutočným hitom sa stal batoh Tauern, bol vyvinutý už v roku 1934 a na tridsať rokov úplne ovládol horolezecké výpravy, použil ho dokonca Hermann Buhl pri prvom výstupe na Nanga Parbat (8,125 m) v roku 1953. 

  V roku 1939 boli továrne Deuter podriadené totalitnému režimu a využité pre zbrojný priemysel. Po vojne sa potom firma snažila rýchlo opäť postaviť na nohy a ďalej expandovať vďaka inováciám. Prelomové bolo spustenie výroby nylonových batohov v roku 1968 a čoskoro sa Deuter stal číslom jeden na nemeckom trhu batohov. Zásadnú zmenu priniesol aj rok 1985, kedy Deuter získal patent na revolučný chrbtový systém Deuter Aircomfort, ktorý sa s určitými úpravami vyrába dodnes.V roku 1988 potom Deuter do tímu pribral aj skúsených horolezcov a horských sprievodcov, ktorí sa od tej doby podieľajú na vývoji nových funkčných batohov. Tento trend pokračuje aj v spolupráci s Nemeckou asociáciou horských a lyžiarskych sprievodcov, ktorú firma naviazala v roku 1997.

  Značný úspech firma dosiahla so svojimi cyklistickými batohmi. V roku 1990 bola predstavená kolekcia cyklobatohov s chrbtovým systémom Airstripes. O 15 rokov neskôr firma vyvinula SHIELD System – jedná sa o integrovaný chránič chrbtice, ktorý ponúka väčšie bezpečie adrenalinovým nadšencom. Batohy Attack sa vďaka Shield system pyšnia zlatou medailou za inovatívny prístup v súťaži Eurobike. V roku 2006 Deuter prišiel s ďalším vylepšením, a to systémom SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter so skratkou SL sú špeciálne tvarované pre ženy.

  Dnes sa firma už veľmi rozrástla – svoje zastúpenie má v 45 krajinách. Deuter sa radí medzi TOP 5 predajcov batohov na svete. Vďaka neustálym inováciám sú kvalitné batohy Deuter skvelou voľbou pre milovníkov aktívneho života. Deuter je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov s ohľadom na prírodou a s rešpektom k pracovníkom

  Veľmi obľúbené sú multifunkčné batohy Freerider, pohodlné a flexibilné batohy Futura, ruksaky ACT Lite so skutočne veľkým úložným priestorom, či praktické ľadvinky