Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
Využite kupón HOT7 a získajte zľavu 7 % na nezľavnené produkty. Platí do 6. 7. 2022.

Deuter Belt I Midnight

Skladom
Kód produktu
DEUTER-3900121-3003
Vaša cena (s DPH) 14,85 € Bežná cena 16,50 €
Varianta Midnight
Skladom 2 ks
 • Doprava od 1,70 €
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Skladom
-10 %
 

Podrobnosti

Jednoduchá športová ľadvinka.

Praktická ľadvinka Deuter Belt umožňuje nosiť nevyhnutnosti stále pri sebe a zároveň k nim mať rýchly prístup. Pohodlne pojme napr. Cestovného sprievodcu, slnečné okuliare, telefón a drobné, skrátka to, čo potrebujete mať v bezpečí a po ruke.

 • možnosť pripevnenia k opasku pútkom
 • zapínanie na pracku
 • malé vrecko s karabínou na kľúče
 • materiál bez PFC

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaDeuter
Farbamodrá
Objem1,5 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery15 x 29 x 7 cm
Hmotnosť105 g
Materiál210D PA Ripstop
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenzia (5)

nana 14. 1. 2020
perfektná
Jozef B.19. 1. 2019
Perfektný výrobok. Kvalita od Deuter sa nezaprie. Mám od tejto firmy ruksak takej istej farby a z toho istého materiálu, nosim ho na túry tri roky a je ako nový. Na ladvinke sú kvalitné zipsy a zapínanie opasku, ktorý sa pohodovo nastavuje na potrebnú dĺžku. Veľkosť je postačujúca na uloženie kľúčov, dokladov, menšej peňaženky, mobilu a hygienických vreckoviek. Pri prípadnom znečistení sa povrch ľahko vyčistí aj zvlhčenými utierkami.
Jozef F.04. 5. 2017
Veľmi dobrá
Miroslava B.17. 8. 2015
Som veľmmi spokojná.
Vladimír P.18. 8. 2013
-

  O značke

  Firma Deuter je vôbec najstarou značkou vyrábajúcou batohy. Firma bola založená Hansom Deuterom už v roku 1898 v nemeckom meste Augsburg - Oberhausen a na prelome storočia zásobovala bavorskú poštu taškami a vrecami na listy. Neskôr, od roku 1905 sa firma začala tiež zameriavať na požičiavanie veľkých stanov. Ďalší rozvoj potom v roku 1910 priniesol výrobu prvých batohov, stanov, rozšírenie výroby tašiek a ďalších doplnkov, určených predovšetkým pre armádne vybavenie. Po prvej svetovej vojne firma ďalej rástla, okrem rozšírenia výroby o kožené batohy a tašky, začala vyrábať aj kufre a celty, sústredila sa ďalej na výrobu stanov, ktoré požičiavala mimo iným aj na Oktoberfest. Prvá horolezecká výprava s batohmi a ďalším vybavením Deuter smerovala do Pamíru už v roku 1928. Deuter zásoboval nemeckých horolezcov svojim vybavením až do 70. rokov, než sa trh rozrástol o ďalšie značky. Prvým skutočným hitom sa stal batoh Tauern, bol vyvinutý už v roku 1934 a na tridsať rokov úplne ovládol horolezecké výpravy, použil ho dokonca Hermann Buhl pri prvom výstupe na Nanga Parbat (8,125 m) v roku 1953.

  V roku 1939 boli továrne Deuter podriadené totalitnému režimu a využité pre zbrojný priemysel. Po vojne sa potom firma snažila rýchlo opäť postaviť na nohy a ďalej expandovať vďaka inováciám. Prelomové bolo spustenie výroby nylonových batohov v roku 1968 a čoskoro sa Deuter stal číslom jeden na nemeckom trhu batohov. Zásadnú zmenu priniesol aj rok 1985, kedy Deuter získal patent na revolučný chrbtový systém Deuter Aircomfort, ktorý sa s určitými úpravami vyrába dodnes.V roku 1988 potom Deuter do tímu pribral aj skúsených horolezcov a horských sprievodcov, ktorí sa od tej doby podieľajú na vývoji nových funkčných batohov. Tento trend pokračuje aj v spolupráci s Nemeckou asociáciou horských a lyžiarskych sprievodcov, ktorú firma naviazala v roku 1997.

  Značný úspech firma dosiahla so svojimi cyklistickými batohmi. V roku 1990 bola predstavená kolekcia cyklobatohov s chrbtovým systémom Airstripes. O 15 rokov neskôr firma vyvinula SHIELD System – jedná sa o integrovaný chránič chrbtice, ktorý ponúka väčšie bezpečie adrenalinovým nadšencom. Batohy Attack sa vďaka Shield system pyšnia zlatou medailou za inovatívny prístup v súťaži Eurobike. V roku 2006 Deuter prišiel s ďalším vylepšením, a to systémom SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter so skratkou SL sú špeciálne tvarované pre ženy.

  Dnes sa firma už veľmi rozrástla – svoje zastúpenie má v 45 krajinách. Deuter sa radí medzi TOP 5 predajcov batohov na svete. Vďaka neustálym inováciám sú kvalitné batohy Deuter skvelou voľbou pre milovníkov aktívneho života. Deuter je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov s ohľadom na prírodou a s rešpektom k pracovníkom.

  Veľmi obľúbené sú multifunkčné batohy Freerider, pohodlné a flexibilné batohy Futura, ruksaky ACT Lite so skutočne veľkým úložným priestorom, či praktické ľadvinky.

  Kategórie