Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Dakine Lola 7L

Nie je skladom
Zostáva len %1
Kód produktu
DKN-10000754
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Praktická taška cez rameno s vystuženým vreckom pre iPAD.

Taška Lola je elegantným doplnkom, ale aj praktickým pomocníkom. Veľkosť 7l poskytne dostatok priestoru pre uloženie všetkých potrebných vecí a zároveň nezaťažuje a neprekáža pri pohybe. Celá taška je rozčlenená na štyri vrecká. Hlavné vrecko je veľmi priestranné vhodné pre uloženie objemnejších vecí, dve predné vrecká sú menšie jedno sa uzatvára na zips a druhé na kovový háčik s posuvným popruhom. Zadné vrecko je polstrované, aby ochránilo uložený iPad.

- polstrované vrecko na iPad
- nastaviteľný ramenný popruh
- predné vrecko na kovový háčik
- skvelý vzhľad

materiály:
Cotton Canvas - Kapa Canvas
Polyester - Nevada
Denim - Pixie

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaDakine
Objem7 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery28 x 24 x 9 cm
Vnútorné rozmery11 x 9,5 x 3,5 cm
Hmotnosťvýrobca neuvádza
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia (1)

3 z 5
(1 recenzií)
5 *
0%
4 *
0%
3 *
100%
2 *
0%
1 *
0%
    1 užívateľských recenzií

    O značke

    Značka Dakine vznikla v roku 1979 na Havaji. Začínala ako výrobca príslušenstva na surfy, o sedem rokov neskôr bola založená prvá severoamerická pobočka v štáte Oregon, kde dodnes sídli jej základňa. Bola to práve značka Dakine, ktorá začala ako prvá vyrábať snowboardové príslušenstvo a oblečenie.

    V priebehu 90. rokov firma predstavila tri modely zimných rukavíc a inovatívny typ batoha tzv. Heli Pack, ktorý bol prvým tzv. funkčným batohom. V roku 1998 uviedol na trh prvý batoh výhradne určený na skateboard. Na začiatku nového tisícročia začal Dakine vyrábať aj príslušenstvo na kiteboarding. Dakine v súčasnosti ponúka zimné aj letné oblečenie, doplnky a hlavne legendárne funkčné batohy. Kvalita i prvotriedny moderný dizajn sú hlavnými prednosťami tejto americkej značky. Výrobky Dakine určite uspokoja každého zákazníka.