CamelBak Rogue racing red / charcoal 2l

Nie je skladom
Kód produktu
CAMELBAK-RO61528
Vaša cena (s DPH) 62,31 €
Varianta
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

CAMELBAK Rogue racing red / charcoal je aerodynamický cyklobatoh s ľahkým vonkajším prístupom k 2l rezervoáru (2-3 hodiny jazdy). Batoh je vhodný najmä pre cestnú cyklistiku. Nízky profil batohu zaisťuje stabilitu a nedochádza ku kontaktu s prilbou.

Vlastnosti:
Rezervoár Omega ™ HydroTanium ™ s limitovanou doživotnou zárukou.
Priestor pre náhradnú dušu, náradie a energetické tyčinky.
Priedušné sieťované popruhy a chrbát pre väčšie pohodlie.
Vybavený hrudným pásom .
Reflexné prvky pre zvýšenie bezpečnosti.
Delená vonkajšie vrecko na zips s karabínou na kľúče.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaCamelbak
Farbačervená
Objem2,1 l
Rozmery418 x 203 x 50 mm
Hmotnosť560 g
MateriálPolyester
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Camelbak je americká firma, ktorá na trhu pôsobí viac ako 20 rokov. Táto firma prišla s originálnym nápadom spojiť batoh a rezervoár na vodu. Zo začiatku boli Camelbaky obľúbené najmä medzi motorkármi a motokrosármi, ale dnes už tieto batohy využívajú takmer všetci, ktorí sa pohybujú v technicky náročnom teréne, kde potrebujú rýchlo a jednoducho dopĺňať tekutiny. Môžu tak venovať svoju pozornosť náročnej jazde a rôznym prekážkam, a pritom majú nepretržitý prístup k vode alebo inej tekutine. Pokiaľ je Vaše telo dostatočne hydratované, dostaví sa zlepšenie výkonu, zníži sa únava a prejdete omnoho väčšie vzdialenosti. Preto by ste nemali nikdy zabúdať na dostatok tekutín pri každom Vašom výlete alebo väčšej túre, či už na bicykli alebo pešo.

    Firma Camelbak sa môže popýšiť mnohými úspechmi. Pomohla horolezcom pri zdolávaní Everestu, bola súčasťou mierových misií, kde jej výrobky pomáhali príslušníkom námornej pechoty. Zabudnúť sa tiež nedá na kozmonautov, ktorí aj s pomocou Camelbaku budujú vesmírne stanice. Uplatnenie produktov tejto firmy je naozaj "extrémne". Camelbak využíva prvotriedny materiál a zaujme Vás hlavne svojím technologickým riešením – vďaka tomu sa drží stále na vrchole.

    Kategórie