Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Camelbak Eddy Kids 0,4 l Love Glasses

Nie je skladom
Kód produktu
CAMELBAK-1579603140
Vaša cena (s DPH) 15,35 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Odolná fľašu s objemom 0,4 l pre deti.

CamelBak Eddy Kids je veľmi odolná detská fľaša na vodu s patentovaným ventilom Big Bite, ktorý umožňuje rýchlejší prietok tekutiny počas pitia. Nie je vôbec nutné fľašu akokoľvek nakláňať, skrátka len narovnáte ventil a pijete!

 • ľahké plnenie vďaka širokému vstupnému otvoru
 • všetky súčasti je možné umývať v umývačke riadu < li> 100% BPA free
 • ventil zo 100% lekárskeho silikónu
 • odporúčame nepoužívať sladené a sýtené nápoje (môže dôjsť k prenosu chutí a pachov na slamku na pitie) < li> možnosť dokúpiť náhradné súčiastky (slamka, ventil a pod.)
 • fľaša nie je vhodná pre deti do 3 rokov

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaCamelbak
Farbaružová
Objem400 ml
MateriálEastman Tritan™ Copolyester
Rozmery19 x 10 x 7,6 cm
Hmotnosť145 g
Záruka2 roky

Recenzia (10)

5 z 5
(10 recenzií)
5 *
100%
4 *
0%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%
  10 užívateľských recenzií

  O značke

  Camelbak je americká firma, ktorá na trhu pôsobí viac ako 20 rokov. Táto firma prišla s originálnym nápadom spojiť batoh a rezervoár na vodu. Zo začiatku boli Camelbaky obľúbené najmä medzi motorkármi a motokrosármi, ale dnes už tieto batohy využívajú takmer všetci, ktorí sa pohybujú v technicky náročnom teréne, kde potrebujú rýchlo a jednoducho dopĺňať tekutiny. Môžu tak venovať svoju pozornosť náročnej jazde a rôznym prekážkam, a pritom majú nepretržitý prístup k vode alebo inej tekutine. Pokiaľ je Vaše telo dostatočne hydratované, dostaví sa zlepšenie výkonu, zníži sa únava a prejdete omnoho väčšie vzdialenosti. Preto by ste nemali nikdy zabúdať na dostatok tekutín pri každom Vašom výlete alebo väčšej túre, či už na bicykli alebo pešo.

  Firma Camelbak sa môže popýšiť mnohými úspechmi. Pomohla horolezcom pri zdolávaní Everestu, bola súčasťou mierových misií, kde jej výrobky pomáhali príslušníkom námornej pechoty. Zabudnúť sa tiež nedá na kozmonautov, ktorí aj s pomocou Camelbaku budujú vesmírne stanice. Uplatnenie produktov tejto firmy je naozaj "extrémne". Camelbak využíva prvotriedny materiál a zaujme Vás hlavne svojím technologickým riešením – vďaka tomu sa drží stále na vrchole.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: