Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Camelbak Chute Mag 0,4 l Fun Food Friends

Nie je skladom
Kód produktu
CAMELBAK-2265001140
Vaša cena (s DPH) 15,35 €
Varianta Fun Food Friends
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Detská fľaša s uzáverom zabraňujúcim rozliatiu.


Detská fľaša na vodu Chute Mag s chytrým uzáverom zabraňujúcim rozliatiu disponuje veľkým prúdom vody. Viečko je vybavené magnetom, ktorý ho udrží stranou tak, aby vám neprekážalo pri pití, a z úzkeho náustku sa dobre pije alebo nalieva bez toho, aby ste sa poliali.

 • šikovný uzáver zabraňujúci rozliatiu
 • veľký prúd vody
 • magnet v uzávere drží viečko stranou, aby neprekážalo pri pití
 • pútko umožňuje jednoduché prenášanie v ruke
 • 100% BPA, BPS a BPF free
 • odolná proti nárazu
 • možno umývať v umývačke

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaCamelbak
Farbasivá
Objem400 ml
MateriálTritan
Rozmeryvýrobce neuvádí
Hmotnosťvýrobca neuvádza
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Camelbak je americká firma, ktorá na trhu pôsobí viac ako 20 rokov. Táto firma prišla s originálnym nápadom spojiť batoh a rezervoár na vodu. Zo začiatku boli Camelbaky obľúbené najmä medzi motorkármi a motokrosármi, ale dnes už tieto batohy využívajú takmer všetci, ktorí sa pohybujú v technicky náročnom teréne, kde potrebujú rýchlo a jednoducho dopĺňať tekutiny. Môžu tak venovať svoju pozornosť náročnej jazde a rôznym prekážkam, a pritom majú nepretržitý prístup k vode alebo inej tekutine. Pokiaľ je Vaše telo dostatočne hydratované, dostaví sa zlepšenie výkonu, zníži sa únava a prejdete omnoho väčšie vzdialenosti. Preto by ste nemali nikdy zabúdať na dostatok tekutín pri každom Vašom výlete alebo väčšej túre, či už na bicykli alebo pešo.

  Firma Camelbak sa môže popýšiť mnohými úspechmi. Pomohla horolezcom pri zdolávaní Everestu, bola súčasťou mierových misií, kde jej výrobky pomáhali príslušníkom námornej pechoty. Zabudnúť sa tiež nedá na kozmonautov, ktorí aj s pomocou Camelbaku budujú vesmírne stanice. Uplatnenie produktov tejto firmy je naozaj "extrémne". Camelbak využíva prvotriedny materiál a zaujme Vás hlavne svojím technologickým riešením – vďaka tomu sa drží stále na vrchole.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: